Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto: San Andreas


javaneze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά παίζω με joypad αλλά δε μπορώ να βρω πως κάνεις manual aim με αυτό. Είμαι στη αρχή ακόμα εκεί που πας και αγοράζεις όπλο και σημαδεύεις μπουκάλια. Σου λέει ότι για να κινήσεις τον στόχο χρησιμοποιείς τα camera movement controls. Δηλαδή ? Εμένα με τον αριστερό μοχλό κινείται αλλά με τον δεξι δεν κάνει τίποτα ? Αντίθετα με το keuboard & mouse όλα καλά. Τι να κάνω ? Στα controls settings του joypad δεν λεει κάτι σχετικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 836
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδιά παίζω με joypad αλλά δε μπορώ να βρω πως κάνεις manual aim με αυτό. Είμαι στη αρχή ακόμα εκεί που πας και αγοράζεις όπλο και σημαδεύεις μπουκάλια. Σου λέει ότι για να κινήσεις τον στόχο χρησιμοποιείς τα camera movement controls. Δηλαδή ? Εμένα με τον αριστερό μοχλό κινείται αλλά με τον δεξι δεν κάνει τίποτα ? Αντίθετα με το keuboard & mouse όλα καλά. Τι να κάνω ? Στα controls settings του joypad δεν λεει κάτι σχετικό.

 

hmmm periergo emena kineite me tous moxlous alla ti nohma exei na kaneis manual aim me to joypad????????????????????????????????????

 

giafto einai to mouse.....eeinai ligo vareto na allazeis ta settings kathe fora apo joypad se mouse+keys alla aksizei ton kopo eidika se apostoles pou thelei na skotwseis pollous.

mh fovaseai den tha xathoun ta settings pou xeis kanei kai to joypad tha doulevei parallhla,asxeta an to xeis sto "mouse+keys" setting,apla h kamera kineite me to mouse.egw apla gia driving vazw joypad kai gia pistolidia mouse + keys

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mετα απο τρεις μερες προσπαθειας,τελικα περασα τη freefall αφου πειραξα λιγο το handling.cfg ωστε να γινει λιγο πο γρηγορο το αεροπλανακι!
Πανεξυπνη χακερια ;-) ... Εμενα δεν μου ειχε κοψει του μ@λ@κ@ ... :mad: :mad: :mad:

 

kalo to vertical bird alla to apache to exei parei kaneis?????? afto kai an g@m@ei k dernei ;)

Αυτα ειναι ελικοπτερα? που ειναι φιλε?

 

exw ton epishmo odhgo,opote tha kanw edw mia lista me oles tis ODD JOBS pou exei opws epishs kai ta horseshoes,oysters,nea grafiti stous toixous(oxi ta klasika sthn arxh pou evafes ;) ) foto locations k k k ......... kai alla diafora krumena!!!
Παρα πολυ καλη ιδεα Τσακ. μη σου πω να το κανεις και σε νεο τοπικ, για να μην χαθει εδω μεσα στα 100αδες ποστς...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει επιλογη να το ενεργοποιησεις.Πρεπει να κατεβασεις το speedometer mod απο το www.gtagaming.com!

 

Tsakonas,οταν λες επισημο οδηγο τι εννοεις;Toν κατεβασες απο καπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλικαρια μια αλλη ερωτηση γιατι εχω κολλησει ασχημα. Πως ικανοποιεις την γκουπιερισα οταν την βαρας με το space. Οποτε και να το παταω πεφτει η ευχαριστηση και τρωω τον πουλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά παίζω με joypad αλλά δε μπορώ να βρω πως κάνεις manual aim με αυτό. Είμαι στη αρχή ακόμα εκεί που πας και αγοράζεις όπλο και σημαδεύεις μπουκάλια. Σου λέει ότι για να κινήσεις τον στόχο χρησιμοποιείς τα camera movement controls. Δηλαδή ? Εμένα με τον αριστερό μοχλό κινείται αλλά με τον δεξι δεν κάνει τίποτα ? Αντίθετα με το keuboard & mouse όλα καλά. Τι να κάνω ? Στα controls settings του joypad δεν λεει κάτι σχετικό.

 

Το ίδιο πρόβλημα φαίνεται να έχω και στο lowride. Εσάς δουλεύουν και οι δύο μοχλοί ? ή μόνο ο αριστερός ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλικαρια μια αλλη ερωτηση γιατι εχω κολλησει ασχημα. Πως ικανοποιεις την γκουπιερισα οταν την βαρας με το space. Οποτε και να το παταω πεφτει η ευχαριστηση και τρωω τον πουλο...

Ρε παλικαρι, εμενα μετα απο 7 αποτυχημενες προσπαθειες ass-slapping μου εσπασαν τα νευρα ... ετρεξα το sacensor.exe, το γυρισα σε "censored", το περασε δειχνοντας πλανα μονο απεξω απο το σπιτι (χωρις να ειναι interactive), και μετα το ξαναγυρισα σε uncensored για τα υπολοιπα ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μπορείτε να μου πείτε τι πειράξατε για να περάσετε την freefall ακριβως,γιατι φοβάμαι μην κανω καμια μαλακία

Aνοιξα το handling.cfg ,πηγα στο DODO και εκανα τυχαια ρυθμισεις,τις αποθηκευα και εβλεπα αλλαγες στη συμπεριφορα του αεροπλανου.Βασικα,ανεβασα κατα 20000 αυτο που λεει ac.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλικαρια μια αλλη ερωτηση γιατι εχω κολλησει ασχημα. Πως ικανοποιεις την γκουπιερισα οταν την βαρας με το space. Οποτε και να το παταω πεφτει η ευχαριστηση και τρωω τον πουλο...

 

Εννοεις οταν εχεις βαλει κανα mod η εννοεις πως να τελιωνεις γρηγορα με αυτην? Για το πρωτο δεν εχω ιδεα...αλλα αν εννοεις το δευτερο Ο πιο γρηγορος τροπος ειναι να πηγαινεις σε καθε ραντεβου ντυμενος με την στολη που πηρες απτο sex shop ΚΑΙ ενα δονητη στο χερι οποτε με τη μια σε καλει μεσα για σεχ :) .... ακομα πιο γρηγορος τροπος ειναι να την σκοτωσεις με το που την γνωρισεις οποτε μπουκαρεις σπιτι της και κανεις τη δουλεια σου (το χα κανει καταλαθος στο PS2 :D)

 

Το ίδιο πρόβλημα φαίνεται να έχω και στο lowride. Εσάς δουλεύουν και οι δύο μοχλοί ? ή μόνο ο αριστερός ?

 

Εχει ειπωθει πολλλεεεςςς φορες πιο πανω, η διαγωνια κινηση ειναι συνδυασμος 2 κινησεων δλδ για κατω αριστερα πατας το 2 κ το 4 οχι το 1.....το ιδιο ισχυει κ με το μοχλο αλλα αντε καντο....

 

 

Tsakonas,οταν λες επισημο οδηγο τι εννοεις;Toν κατεβασες απο καπου;

 

Ναι εννοω τον επισημο οδηγο του παιχνιδιου,ναι τον κατεβασα απο καπου :D ...

 

Αυτα ειναι ελικοπτερα? που ειναι φιλε?

 

Ναι ειναι αυτο που περνεις σε εναν απο τους αγωνες στο αεροδρομιο του Las Venturas.

Πρεπει να τα παρεις ολα χρυσα στο flying school' date='ενω με ολα ασημενια βγαζει το ακροβατικο αεροπλανο.

Επισης βρηκα ενα αλλο κολπο για να παρεις το τανκ και αλλα στρατιωτικα οχηματα,στην restricted area 69

πεφτεις με parachute μεσα ΟΧΙ ομως στην μεγαλο χωρο αλλα διπλα στις αποθηκες με κανα 2-3 προσπαθειες

θα τα καταφερετε(και αποδραση στο αεροδρομιο ΣΑΣ(στο flying school).

 

 

Παρα πολυ καλη ιδεα Τσακ. μη σου πω να το κανεις και σε νεο τοπικ, για να μην χαθει εδω μεσα στα 100αδες ποστς...

 

Την ετοιμαζω δεν εχω και πολυ χρονο αλλα το σαββατ/κο πιστευω να ναι ετοιμη.Το προβλημα ειναι οτι η λιστα δεν ειναι τιποτα αλλα τα μερη που ειναι το καθενα αντε να το κανεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...