Προς το περιεχόμενο

Πρώτη ανανέωση των αγγελιών


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

δίπλα από το όνομα έχει ένα αριθμό, το πατάς και σου εμφανίζει το profile στις αγγελίες

 

επιπλέον όταν πηγαίνεις στο profile κάποιου υπάρχει ένα tab "trader" και από εκεί μπορείς να δεις τις αξιολογήσεις του :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορεί κανείς να με βοηθήσει με το πώς θα μου βάλουν αξιολόγηση ως αγοραστή; Προσπαθώ να πάρω απάντηση τόσες μέρες και δεν μου έχει πει κανείς:unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δίπλα από το όνομα έχει ένα αριθμό, το πατάς και σου εμφανίζει το profile στις αγγελίες

 

επιπλέον όταν πηγαίνεις στο profile κάποιου υπάρχει ένα tab "trader" και από εκεί μπορείς να δεις τις αξιολογήσεις του :rolleyes:

 

 

Ετσι ειναι αλλα εμφανιζει μονο αυτες μετα την αλλαγη.Εμενα λεει 13 και εμφανιζει μονο μια.

post-40980-0-78856100-1292246962_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις δίκιο κύριε Γιάννη. στο tab "trader" εμφανίζονται οι παλιές αλλά στο προφιλ για τις αγγελίες δεν εμφανίζονται

 

91286588.png

 

 

Που ειναι το trader ??? Στα ελληνικα πως θα λεγεται ? Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

as1x.png

 

αλλά φαίνονται μόνο οι δέκα τελευταίες

 

Ευχαριστω.Αρα για οσους ειχαν πανω απο 10 παλι εχει χασουρα.Επισης αυτο το "- Η Αγγελία σας θα δημοσιευθεί σε λίγη ώρα" δεν μας αφηνει να δουμε για ποια αγγελια αφορα η αξιολογηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι είναι, αλλά πιστεύω θα διορθωθεί

 

όσο για το Η Αγγελία σας θα δημοσιευθεί σε λίγη ώρα, δε γίνεται να δούμε σε πια αναφέρετε γιατί αφορά τις παλλιές αγγελίες, που δε χρησιμοποιούσαν το τωρινό σύστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω.Αρα για οσους ειχαν πανω απο 10 παλι εχει χασουρα.

 

Πιστευω οτι θα διορθωθει αυτο.Αλλα μια μπακαλιστικη λυση που θα εφαρμοσω εγω θα ειναι μια υπογραφη-λινκ-screenshot απο το παλιο προφιλ των αγγελιων , οπου φαινεται το ποσοστο του παλιου rating ( σε καθε μελλοντικη αγγελια μου ). :D .Tι το ειχαμε το απολυτο + , τζαμπα ? :lol: :lol:

Εκτος αν το αναλυτικο που υπαρχει ηδη αυτη τη στιγμη αναφερεται στο συνολο και οχι μονο στις 10 αγγελιες ..(?) :unsure: .Το οποιο σε μερικους φαινεται , πχ σε μενα οχι.. :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα αντιμετωπιζω αλλο προβλημα, οπου και να μπω μου εχει την ενδειξη οτι δεν μπορω να δημιουργησω νεα αγγελια.

Εχω 4 αγγελιες (με το νεο συστημα) απο τις οποιες οι 2 ειναι κλειδωμενες...

 

υπαρχει οριο? δεν ειδα κατι στις οδηγιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα αντιμετωπιζω αλλο προβλημα, οπου και να μπω μου εχει την ενδειξη οτι δεν μπορω να δημιουργησω νεα αγγελια.

Εχω 4 αγγελιες (με το νεο συστημα) απο τις οποιες οι 2 ειναι κλειδωμενες...

 

υπαρχει οριο? δεν ειδα κατι στις οδηγιες...

 

Κι εγω το ιδιο προβλημα εχω, με 3 αγγελιες εκ των οποιων και οι 3 κλειδωμενες . . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, τί ακριβώς εννοείτε «κλειδωμένες»; Μήπως κοιτάτε στις παλιές ενότητες «Αγγελίες - Πώληση» και «Αγγελίες - Ζήτηση», αντί για τη νέα τοποθεσία των Αγγελιών;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι φυσικα, στο νεο μερος των αγγελιων.

 

επιλεγω π.χ. Hardware/Διαφορα και παντου εχει το "Δεν μπορείτε να Καταχωρήσετε νέα αγγελία"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχεις ξεπεράσει το όριο ανά εβδομάδα; Πριν την αλλαγή forum software ήταν 2, τώρα ή έχει μείνει το ίδιο ή αυξήθηκε σε 3 (χωρίς να είμαι σίγουρος, νομίζω ότι κάπου το πήρε το μάτι μου να το αναφέρει άλλος συντονιστής του φόρουμ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...