Προς το περιεχόμενο

Πρώτη ανανέωση των αγγελιών


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τώρα ή έχει μείνει το ίδιο ή αυξήθηκε σε 3 (χωρίς να είμαι σίγουρος, νομίζω ότι κάπου το πήρε το μάτι μου να το αναφέρει άλλος συντονιστής του φόρουμ).

...μ' αρέσει το νέο και Χριστιανικό look...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Καλημέρα,

 

Και ανά εβδομάδα να είναι δεν παίζει διότι έχω 3 (2 κλειδωμένες και η μια είναι 9/12)...

 

Υπάρχει κάτι άλλο που μας ξεφεύγει σχετικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορώ να καταλάβω που είναι το πρόβλημα. Οι δύο τελευταίες αγγελίες σου είναι στις 17/12 και στις 15/12. 15 + 7 = 22. Σήμερα έχουμε 20 ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορώ να καταλάβω που είναι το πρόβλημα. Οι δύο τελευταίες αγγελίες σου είναι στις 17/12 και στις 15/12. 15 + 7 = 22. Σήμερα έχουμε 20 ακόμη.

 

Συγνώμη, αυτό ρώτησα...αν είναι 3 η 2 το όριο..Προφανώς είναι 2 από ότι λες οπότε όλα είναι οκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο όριο/πρόβλημα στις επισυνάψεις φωτογραφιών στις αγγελίες? Προσπαθώ να κάνω επισύναψη μια φωτό 1.5mb και μου βγάζει 413 Request Entity Too Large

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά υπάρχει τρόπος να κάνει ένας πωλητής σε έναν αγοραστή αξιολόγηση όπως ήταν στο παλιό το forum η όχι για να ξέρουμε.πάντως σαν αγοραστή στον πωλητή γίνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο όριο/πρόβλημα στις επισυνάψεις φωτογραφιών στις αγγελίες? Προσπαθώ να κάνω επισύναψη μια φωτό 1.5mb και μου βγάζει 413 Request Entity Too Large

 

 

Ναι υπάρχει όριο γύρω στα 400kb. Jpg fomrat και μέγεθος περίπου 1024x768 είναι το ιδανικό

 

παιδιά υπάρχει τρόπος να κάνει ένας πωλητής σε έναν αγοραστή αξιολόγηση όπως ήταν στο παλιό το forum η όχι για να ξέρουμε.πάντως σαν αγοραστή στον πωλητή γίνετε.

 

Η αξιολόγηση του πωλητή στον αγοραστή γίνεται πάλι μέσα από την αγγελία, όπως του αγοραστή στον πωλητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαγραφη αγγελιων πως κανουμε?

 

Δεν νομιζω να γινεται.Μονο επεξεργασια οποτε σβηνεις οτι δεν θελεις ή κλειδωμα για να καταλαβαινει ο ενδιαφερομενος οτι εχει ολοκληρωθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ και εγώ να δημοσιευσω Αγγελία. Εμφανίζεται το " Δεν μπορείτε να Καταχωρήσετε νέα αγγελία "

Έχει αλλάξει κατι?

Έχω 3 αγγγελίες στον ίδιο μήνα, από τις οποίες η μία ανενεργή και μία αγγελία από άλλο μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ και εγώ να δημοσιευσω Αγγελία. Εμφανίζεται το " Δεν μπορείτε να Καταχωρήσετε νέα αγγελία "

Έχει αλλάξει κατι?

Έχω 3 αγγγελίες στον ίδιο μήνα, από τις οποίες η μία ανενεργή και μία αγγελία από άλλο μήνα.

 

Μπορεί κάποιος να μου απάντήσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Έχω ένα πρόβλημα με τις αγγελίες μου! Ένας τύπος μου ζήτησε να του δώσω με 50 ευρώ ένα χαλασμένο PS3 που έδινα και επειδή δεν ήθελα να του το αφήσω τόσο (εγώ του είχα πει 90 για να μπορέσω να κάνω και τα παζάρια) μου έστελνε συνέχεια μηνύματα με το να μου λέει διάφορες βλακείες και τώρα μπαίνει σε όλες τις αγγελίες μου, αφήνει αρνητικά feedback και με βρίζει! Και βρίζει και όλους με όσους έχω κάνει συναλλαγές! Δεν τα ελέγχει κανένας αυτά τα feedback με τα οποία βρίζουν και δεν έχουν κάνει ποτέ καμία συναλλαγή αυτοί που τα αφήνουν με αυτούς που βρίζουν??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...