Προς το περιεχόμενο

Πρώτη ανανέωση των αγγελιών


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Έχω ένα πρόβλημα με τις αγγελίες μου! Ένας τύπος μου ζήτησε να του δώσω με 50 ευρώ ένα χαλασμένο PS3 που έδινα και επειδή δεν ήθελα να του το αφήσω τόσο (εγώ του είχα πει 90 για να μπορέσω να κάνω και τα παζάρια) μου έστελνε συνέχεια μηνύματα με το να μου λέει διάφορες βλακείες και τώρα μπαίνει σε όλες τις αγγελίες μου, αφήνει αρνητικά feedback και με βρίζει! Και βρίζει και όλους με όσους έχω κάνει συναλλαγές! Δεν τα ελέγχει κανένας αυτά τα feedback με τα οποία βρίζουν και δεν έχουν κάνει ποτέ καμία συναλλαγή αυτοί που τα αφήνουν με αυτούς που βρίζουν??

 

Αρχικά, στέλνεις αναφορά. Αφήνεις ένα χρονικό περιθώριο, ώστε οι αρμόδιοι συντονιστές να επιληφθούν. Από εκεί και μετά, αν θελήσεις διευκρινήσεις, επικοινωνείς μαζί τους με προσωπικό μήνυμα ώστε να θέσεις τις όποιες ερωτήσεις σου σχετικά με τις ενέργειες που έγιναν ή δεν έγιναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αρχικά, στέλνεις αναφορά. Αφήνεις ένα χρονικό περιθώριο, ώστε οι αρμόδιοι συντονιστές να επιληφθούν. Από εκεί και μετά, αν θελήσεις διευκρινήσεις, επικοινωνείς μαζί τους με προσωπικό μήνυμα ώστε να θέσεις τις όποιες ερωτήσεις σου σχετικά με τις ενέργειες που έγιναν ή δεν έγιναν.

 

Τα έσβησαν και ευχαριστώ για αυτό! Το παλικάρι όμως βρίζει και μιλάει άσχημα για εμένα! Και η πλάκα είναι ότι όταν του είπα ότι έχουν αρκετά άτομα πάρει πράγματα από εμένα άρχισε να βρίζει και αυτούς. Τι να πω. Μπορεί να φταίει και η κρίση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τι γίνεται με τα ζώα που μπαίνουν και αξιολογούν αρνητικά πωλητές επειδή δεν τους αρέσει η τιμή του προϊόντος, ή κάθονται και κάνουν chat στις αξιολογήσεις τις αγγελίες ξεσκίζοντας το rating του πωλητή; Είναι δυνατό ρε παιδιά να μπαίνει ο καθένας να γράφει ό,τι θέλει βαθμολογώντας ΧΩΡΙΣ να έχει συμμετοχή στην αγγελία; Αγγελία είναι όχι θέμα συζήτησης ρε Μ@Λ@Κ@...

Δεν το χουν κάνει σε μένα αλλά το βλέπω συνεχώς τελευταία και μου ανάβουν τα λαμπάκια:mad:

Προτείνω να μπει κουμπάκι αναφοράς κακών σχολίων σε αγγελίες και από τρίτους, όχι μόνο από τον πωλητή:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορουσε να μπουν σε διαφορετικη κατηγορια οι media players; Ψαχνω για εναν τετοιο αλλα δεν βγαζω ακρη με την αναζητηση λογω οτι δεν κανει αναζητηση σε κανενα απο τους ορους WD HD TV. Πιστευω οτι ειναι ξεχωριστες συσκευες και δεν μπορουν να μπουν πουθενα αλλου. Σιγουρα δεν ειναι gadgets.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, απ' ο,τι βλέπω έγινε πριν λίγες ώρες στο OOT ένα ξεκαθάρισμα ορισμένων μηνυμάτων που ήταν στο moderation queue (αυτά είναι αόρατα, τα βλέπουμε μόνο οι mods).

 

Αλλά τί στα κομμάτια σχέση έχει αυτό με το θέμα του παρόντος topic... ; :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο μελλον αν θελετε κοιταξτε και τη δυνατοτητα να μπορει καποιος να βαζει το url για μια φωτογραφιας, ωστε να φαινεται στα αριστερα ( τωρα, αν δεν κανω λαθος, πρεπει να κανεις upload για να φαινεται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια καλησπερα,προσπαθω να καταχωρησω μια αξιολογηση για μια αγγελεια μου σαν πωλητης,αλλα οταν παταω στην επιλογη εαν ειχα συμμετοχη στην αγγελεια,δεν γινεται τιποτα,με πεταει παλι στην σελιδα της αγγελειας.Κανω κατι λαθος?Η αγγελεια μου ηταν αυτη.

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/apple/ipad/9325-ipad-16gb-wifi/

 

 

edit:λοιπον,ανοιξα την σελιδα με firefox και επαιξε κανονικα.Με internet explorer δεν λειτουργουσε το λινκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...