Προς το περιεχόμενο

Σκληροί + ΝΕΤΒΟΟΚ + ασύρματο @ κώτσος


SATELLITE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δισκο 2,5" 1ΤΒ αν ειναι να τον αφησετε εξωτερικο καλως...

αν τον θελετε να τον ξηλωσετε για 2.5" case ή φορητό τότε προσέξτε γιατί όλοι οι δυομισάρηδες 1ΤΒ (WD, Samsung, Toshiba) έχουν ύψος 12.5mm και όχι 9.5mm που είναι και το τυπικό ύψος...Δε θα χωραει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

με εχεις βαλει λιγο σε σκεψη για τον δισκο τον 1G. αυτο που δεν μου καθετε καλα ειναι το μεγεθος που βλεπω απο την φωτο. ετσι οπως το βλεπω μοιαζει να μην ειναι 2,5 αρης. πολυ μεγαλος φενετε. ειναι ετσι η η φωτο αδικη το μεγεθος του δισκου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παράλαβα και εγώ έναν 1TB από κώτσοβολο πάτρας..Μην αγχώνεστε για το μέγεθος..είναι ακόμα μικρότερος σε μήκος από τον wd elements 500GB ( 2,5 ίντσες ) που έχω και δεν είναι πλαστικούρα...Καλή επιλογή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα κατ/ματα ισχυουν κανονικα οι τιμες , πηρα 2 lacie 1tb απο πειραια ,ειχε ενα καλαθι γεματο.Απο εμφανιση και μεγεθος απαικτοι.

Μοναδικη παραφωνια ο κακος σχεδιασμος και το μεγεθος του καλωδιου usb

 

τι ενοεις απο εμφανιση απαικτοι και μοναδικη παραφωνια ο κακος σχεδιασμος? ειναι λιγο αντιφατικα

 

οι δισκοι της lacie δεν ειναι usb3- αν θελετε usb3 ειναι +25 ευρω απο οτι ειδα στον τσιγκουνη

 

οποιος ενδιαφερεται για το dect ας παρει αυτο - η μερα με την νυχτα και με τηλεφωνητη

 

http://www.amazon.co.uk/Siemens-Gigaset-Cordless-Answer-Machine/dp/B002P3KIUC/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1292265374&sr=8-2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ενοεις απο εμφανιση απαικτοι και μοναδικη παραφωνια ο κακος σχεδιασμος? ειναι λιγο αντιφατικα

 

 

http://www.amazon.co.uk/Siemens-Gigaset-Cordless-Answer-Machine/dp/B002P3KIUC/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1292265374&sr=8-2

εννοω κακος σχεδιασμος του καλωδιου usb και μονο , θα χρειαστεις προεκταση εαν θελεις να το συνδεσεις σε desktop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

οποιος ενδιαφερεται για το dect ας παρει αυτο - η μερα με την νυχτα και με τηλεφωνητη

 

http://www.amazon.co...92265374&sr=8-2

 

ναι αλλά έχει σχεδόν τα διπλά χρήματα...

(πως ξερεις οτι ειναι η μερα με τη νυχτα , το εχεις ; Αν ναι δώσε πληροφορίες γιατί σκέφτομαι να το πάρω , το φτηνό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά στόπ!

εγώ τον δίσκο με τα 500GB τον θεωρώ σχεδόν κλοπή με 50€

αν κάνεις μια βόλτα βρίσκεις σχεδόν αμέσως πιο μεγάλη χωρητικότητα με τα ίδια δεδομένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά στόπ!

εγώ τον δίσκο με τα 500GB τον θεωρώ σχεδόν κλοπή με 50€

αν κάνεις μια βόλτα βρίσκεις σχεδόν αμέσως πιο μεγάλη χωρητικότητα με τα ίδια δεδομένα...

 

Κανένα link έχεις να μας δώσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλά έχει σχεδόν τα διπλά χρήματα...

(πως ξερεις οτι ειναι η μερα με τη νυχτα , το εχεις ; Αν ναι δώσε πληροφορίες γιατί σκέφτομαι να το πάρω , το φτηνό)

 

katcos εχω το sl785 και ειμαι ευχαριστημενος. οπως ειπα εχει τηλεφωνητη. επισης περνει bluetooth για να μιλας με τα χερια ελευθερα. εχει διαφορα κολπα συγχρονισμους κτλπ με pcia κτλπ. το τηλεφωνο ειναι ολο μεταλικο σε σχεση με την αλλη την πλαστικουρα. εγω το ειχα παρει 100 ευρω. στον τσιγκουνη κανει 160αρια, τοτε κοιταγα το sl780 που δεν ειχε και τηλεφωνητη.

 

θεωρώ οτι μια φορα δινεις λεφτα για dect, δεν το αλλαζεις καθε χρόνο τωρα απο εκει και πέρα αναλογα με το τι θελει ο καθενας

 

μιλαμε για 40 ευρώ παραπανω, ενα 20ρικο να βαλεις τον τηλεφωνητη και ενα 20ρικο την ποιότητα κατασκευής πιστευώ τα βγαζει τα λεφτα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα ο Lacie Rikiki 500GB 2.5'' USB2.0 μου φενετε πολυ καλος στα χρηματα αυτα.

εαν δηλαδη πει καποιος που τον εχει οτι δουλευει χωρις προβλημα τοτε παω να τον αγορασω.

βεβαια καλοκοιταω και τον 1GB αλλα οπως ειπα και εχτες μου φενετε καπως μεγαλος στην φωτο.

καποιος που το εχει να μας πει !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...