Προς το περιεχόμενο

Σκληροί + ΝΕΤΒΟΟΚ + ασύρματο @ κώτσος


SATELLITE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλοκοιταω και τον 1GB αλλα οπως ειπα και εχτες μου φενετε καπως μεγαλος στην φωτο.

καποιος που το εχει να μας πει !

επαναλαμβανω πηρα 2 εχτες ο πιο μικρος 1tb , δες εδω διαστασεις εαν δε πιστευεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

επαναλαμβανω πηρα 2 εχτες ο πιο μικρος 1tb , δες εδω διαστασεις εαν δε πιστευεις

 

δεν ειναι οτι δεν σε πιστευω απλος λεω οτι φενετε μεγαλος και λογο οτι τον θελω για μεταφορα με netbook δεν θελω να ειναι μεγαλος.

να το θεσω αλλιως, ο 1GB ειναι μεγαλυτερος απο τον 500αρη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο 500gb & ο 640gb ειναι λιγο πιο λεπτοι απο τον 1tb, αλλα μια βολτα απο ενα κτ/μα θα σου λυσει τις αποριες σου

Επισης τον δοκιμασα με προεκταση usb και δε τροφοδοτειται επαρκως, οποτε λαβετε το υποψιν οσοι το θελουν για desktop( δεν ειχα αλλη προεκταση usb για να δω αν φταιει το καλωδιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο 500gb & ο 640gb ειναι λιγο πιο λεπτοι απο τον 1tb, αλλα μια βολτα απο ενα κτ/μα θα σου λυσει τις αποριες σου

 

πηγα εχθες σε καταστημα αλλα τον 1gb δεν τον ειχαν ....!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O 1τβ είναι πιο μικρός σε μήκος περίπου 1,5cm απο τον wd elements 2,5 που είχα, ίδιος σε πλάτος και 1-2mm μεγαλύτερος σε ύψος. Είναι δηλαδή μικροσκοπικός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο 500gb & ο 640gb ειναι λιγο πιο λεπτοι απο τον 1tb, αλλα μια βολτα απο ενα κτ/μα θα σου λυσει τις αποριες σου

Επισης τον δοκιμασα με προεκταση usb και δε τροφοδοτειται επαρκως, οποτε λαβετε το υποψιν οσοι το θελουν για desktop( δεν ειχα αλλη προεκταση usb για να δω αν φταιει το καλωδιο)

Επειδή και εμένα δεν μου αρέσει το καλώδιο που έχει έβαλα ένα καλώδιο που έχω από έναν άλλο 2,5άρι εξωτερικό σκληρό και δουλεύει μια χαρά...οπότε μάλλον φταέι το καλώδιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

katcos εχω το sl785 και ειμαι ευχαριστημενος. οπως ειπα εχει τηλεφωνητη. επισης περνει bluetooth για να μιλας με τα χερια ελευθερα. εχει διαφορα κολπα συγχρονισμους κτλπ με pcia κτλπ. το τηλεφωνο ειναι ολο μεταλικο σε σχεση με την αλλη την πλαστικουρα. εγω το ειχα παρει 100 ευρω. στον τσιγκουνη κανει 160αρια, τοτε κοιταγα το sl780 που δεν ειχε και τηλεφωνητη.

 

θεωρώ οτι μια φορα δινεις λεφτα για dect, δεν το αλλαζεις καθε χρόνο τωρα απο εκει και πέρα αναλογα με το τι θελει ο καθενας

 

μιλαμε για 40 ευρώ παραπανω, ενα 20ρικο να βαλεις τον τηλεφωνητη και ενα 20ρικο την ποιότητα κατασκευής πιστευώ τα βγαζει τα λεφτα του.

 

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Το έχεις δουλέψει με bluetooth ; Λειτουργεί με τα ίδια ΒΤ των κινητών ή είναι άλλου τύπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Το έχεις δουλέψει με bluetooth ; Λειτουργεί με τα ίδια ΒΤ των κινητών ή είναι άλλου τύπου;

 

η βασικη ιδεα του bluetooth ειναι η συμβατοτητα. διαβασε στo wiki απο που εχει παρει το ονομα του (απο ενα βασιλια που ενωσε τους βορειους λαους κτλπ) οποτε ναι παιζουν τα ιδια bt που εχεις στο κινητο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ παρέλαβα 1T μόλις απο κωτσο αλλα μου τον εμφανίζει σαν 9.99MB παρόλο που τον φορμάρω κανονικά μέσα απο windows. Πιο συγκεκριμένα δίνει 6.27MB free απο τα 9.99ΜΒ! Κάτι δεν πάει καλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...