Προς το περιεχόμενο

Σκληροί + ΝΕΤΒΟΟΚ + ασύρματο @ κώτσος


SATELLITE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κι εγώ παρέλαβα 1T μόλις απο κωτσο αλλα μου τον εμφανίζει σαν 9.99MB παρόλο που τον φορμάρω κανονικά μέσα απο windows. Πιο συγκεκριμένα δίνει 6.27MB free απο τα 9.99ΜΒ! Κάτι δεν πάει καλά;

απο my computer βρες το δισκο και τρεξε την εφαρμογη που θα σου εμφανισει μεσα ....θα σε καθοδηγησει μονη της η εφαρμογη......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο my computer βρες το δισκο και τρεξε την εφαρμογη που θα σου εμφανισει μεσα ....θα σε καθοδηγησει μονο της η εφαρμογη......

 

Μλκίες, τον formάρα πριν τρέξω καν την εφαρμογή γιατί δεν ήθελα στο κάτω κάτω να την τρέξω. Απλά τα παλληκάρια όπως είδα μετά έχουν το δίσκο εντελώς αφορμάριστο κάτι που βρήκα από το disk management αλλά αν είναι να κάνεις όλη αυτή τη διαδικασία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι πολυ ευγενης και πολυ εξυπνος ............τελικα

 

Προς θεού φίλε δεν πήγαινε προσωπικά η έκφραση, στο δίσκο αναφερότανε και στη δική μου 'εξυπνάδα' να παρακάμψω το software εγκατάστασης. Σόρυ και πάλι έτσι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη πηρα εναν για φιλο, ο δισκος που εχει μεσα ο Lacie 1TB ειναι αυτος ο Toshiba:

http://www.google.gr/#hl=el&expIds=17259,24472,27147,27556&xhr=t&q=toshiba+mk1059gsm&cp=13&pf=p&sclient=psy&aq=0&aqi=&aql=&oq=toshiba+mk105&gs_rfai=&pbx=1&fp=d6c7bb04ef14415f

 

Το καλωδιο usb που εχει ειναι γτπ, πολυ κοντο και δε στριβει κιολας, αλλα απο τα ολοτελα καλη και η παναγιωταινα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παιζει με αυτόν τον Lacie 1TB? έκανα format απο windows αλλα το partition magic τον δείχνει BAD και δεν μπορει να του κανει format! Θέλω να σιγουρευτώ οτι ειναι ενταξει γιατι στην αρχη ετρεξα το προγραμμα που ειχε μεσα χωρις φορματ του φόρτωσα 600GB και τοτε αποφασισε να μην ξανακανει boot η παπαρια, μη μου συμβει παλι το ιδιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη πηρα εναν για φιλο, ο δισκος που εχει μεσα ο Lacie 1TB ειναι αυτος ο Toshiba:

http://www.google.gr/#hl=el&expIds=17259,24472,27147,27556&xhr=t&q=toshiba+mk1059gsm&cp=13&pf=p&sclient=psy&aq=0&aqi=&aql=&oq=toshiba+mk105&gs_rfai=&pbx=1&fp=d6c7bb04ef14415f

 

Το καλωδιο usb που εχει ειναι γτπ, πολυ κοντο και δε στριβει κιολας, αλλα απο τα ολοτελα καλη και η παναγιωταινα...

το καλώδιο εγώ το έχω βγάλει και χρησιμοποιώ άλλο δικό μου ( το οποίο βέβαια μεταφέρει και ρεύμα ) μόνο όταν είναι να τον πάρω εκτός σπιτιού το βάζω....όντως είναι μεγάλη π@π@ρι@ αλλά τουλάχιστον είναι <<ενσωματωμένο>>.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Lacie 1Τ είναι εργαλείο παιδιά, δοκιμάστηκε πάνω σε τηλεόραση στην USB και αναπαράγονται τα πάντα ενώ παλιότερα με κάτι WD που είχα δοκιμάσει 2.5ρηδες δεν έφτανε η τάση στην USB της τηλεόρασης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλώδιο εγώ το έχω βγάλει και χρησιμοποιώ άλλο δικό μου ( το οποίο βέβαια μεταφέρει και ρεύμα ) μόνο όταν είναι να τον πάρω εκτός σπιτιού το βάζω....όντως είναι μεγάλη π@π@ρι@ αλλά τουλάχιστον είναι <<ενσωματωμένο>>.

 

οταν λες ενσωματωμένο τι εννοεις ! για να λες οτι εχεις βαλει δικο σου συμαινει οτι ειναι αποσπομενο και οτι μπορεις να βαλεις δικο σου. ετσι δεν ειναι ?

παντος τον εχω δει στο καταστημα 2-3 φορες και ολα παω να τον παρω και ολο διστάζω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, είναι αποσπώμενο, αλλά είναι πολύ μικρό.

οκ, το αποσπαμενο σου δινει την δυνατοτητα να βαλεις καποιο αλλο της δικης σου επιλογης....

λεω να παω να τον παρω. σκεφτομαι απο την μια μηπως ειναι καλητερο να παρω τον 500αρη που ειναι πολυ πιο φτηνος, απο την αλλη ομως 1Τ στα 80€ ειναι πολυ καλη η τιμη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...