Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  1. Δεν είναι ποδοσφαιρικό γήπεδο
  2. Δεν ανήκει στην ΑΕΚ

 

Δεν είναι ποδοσφαιρικό επειδή έχει ταρτάν για στίβο; Και η Τούμπα έχει, και το Καυτατζόγλειο και το Παγκρήτιο και αρκετά άλλα..

Γιατί είναι κακό που δεν ανήκει στην ΑΕΚ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν είναι ποδοσφαιρικό επειδή έχει ταρτάν για στίβο; Και η Τούμπα έχει, και το Καυτατζόγλειο και το Παγκρήτιο και αρκετά άλλα..

Γιατί είναι κακό που δεν ανήκει στην ΑΕΚ;

Άντε να σου εξηγήσω τα αυτονόητα....

 

Κάθεσε και μου συγκρίνεις την Τούμπα και το καυτατζόγλειο με το ολυμπιακό στάδιο; Έχεις πάει ποτέ να δεις αγώνα; Πρώτα απ'ολα, πλην από ελάχιστες θήρες, δεν βλέπεις μπάλα... Οι αποστάσεις και το μέγεθος δεν συγκρίνονται ούτε για πλάκα. Δεύτερον, αν βάλεις μια μισογεμάτη τούμπα στο ΟΑΚΑ, θα φαίνεται άδειο. Δεν υπάρχει πιο απόμακρο και κρύο γήπεδο από το ΟΑΚΑ για να παίζει μια ομάδα(για κάνα τελικό κυπέλλου καλό είναι).

Ας μας πουν την γνώμη τους και οι φίλοι του παναθηναϊκού που το είχαν φάει στη μάπα τόσα χρόνια.

 

Για το γήπεδο που ρωτάς, μάλλον κάνεις πλάκα. Έχουμε δικό μας οικόπεδο για γήπεδο, καθόμαστε πόσα χρόνια να πληρώνουμε ενοίκιο και ρωτάς που είναι το κακό; Είναι απλό: Περισσότερα έξοδα - Λιγότερα έσοδα. Να μην αναφέρω για άλλες περιπτώσεις που δώσανε το ΟΑΚΑ για συναυλίες και μετά τρέχαμε και ζητιανεύαμε γήπεδα για να παίξουμε ένα ευρωπαϊκό παιχνίδι. Δεν γίνεται να είσαι μεγάλη ομάδα με τόσο κόσμο και να μην έχεις δικό σου γήπεδο. Απλά.

 

 

ΥΓ: Ο Zus έπιασε το νόημα... Η ΑΕΚ θέλει γήπεδο για να τα τσεπώσει ο έτσι. Δεν υπάρχει κανένας άλλος λόγος να έχει μια ομάδα το δικό της γήπεδο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα στο σκεπτικό σου είναι ότι το Καραϊσκάκης ανήκει στο κράτος, όπως και το ΟΑΚΑ.

 

Αχαχαχαχαχα καλό! Πες μας και για το δάνειο που αποπληρώνεται κάθε μήνα στην ώρα του ΔΕΝ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχαχαχαχαχα καλό! Πες μας και για το δάνειο που αποπληρώνεται κάθε μήνα στην ώρα του ΔΕΝ!!!!

Εκει ειναι οι επισημοι ισολογισμοι..Τραβα ενημερωσου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ενημέρωσέ μας εσύ να δούμε τι ξέρεις

Να δεις τους ισολογισμους καθε χρονιας να καταλαβεις αν εξυπηρετουνται οι δοσεις ή οχι.. Αλλα αφου το ειπε ο Τιγρης και το aek21 ετσι θα ειναι!

 

Υ.Γ Να μιλας και εσυ για χρεη,και για μη εξυπηρετησεις χρεων που χρωστας ακομα και στα δοκαρια του ΟΑΚΑ,παει πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δεις τους ισολογισμους καθε χρονιας να καταλαβεις αν εξυπηρετουνται οι δοσεις ή οχι.. Αλλα αφου το ειπε ο Τιγρης και το aek21 ετσι θα ειναι!

 

Υ.Γ Να μιλας και εσυ για χρεη,και για μη εξυπηρετησεις χρεων που χρωστας ακομα και στα δοκαρια του ΟΑΚΑ,παει πολυ!

 

Ξαναλέω εγώ είμαι χαζός δεν ξέρω απο οικονομικά, εσύ που έχεις δει ΟΛΟΥΣ τους ισολογισμούς ΔΕΙΞΕ μας οτι το δάνειο εξυπηρετείται. Η ΠΑΕ ΑΕΚ έχει μηδενικά χρέη, δεν ξέρω σε ποια ΠΑΕ αναφέρεσαι... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναλέω εγώ είμαι χαζός δεν ξέρω απο οικονομικά, εσύ που έχεις δει ΟΛΟΥΣ τους ισολογισμούς ΔΕΙΞΕ μας οτι το δάνειο εξυπηρετείται. Η ΠΑΕ ΑΕΚ έχει μηδενικά χρέη, δεν ξέρω σε ποια ΠΑΕ αναφέρεσαι... 

Αφου τα φορτωσε εμας,λογικο να ειναι μηδενικα..

 

Αν εισαι χαζος οπως λες,τοτε δεν εχει νοημα να ασχολεισαι με αυτα.. Εσυ υποστηριζεις οτι δεν εξυπηρετουνται οι δοσεις του Καραισκακης,εσυ εισαι αυτος λοιπον που πρεπει να μας ενημερωσει και να μας δειξει αυτο που υποστηριζεις..Οχι εγω για το αντιθετο..Οποτε,περιμενουμε τις πληροφοριες σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις έστω να μας πεις πόσα χρήματα απομένουν για την αποπληρωμή του?

Δεν ξερω,και δεν με ενδιαφερει.. Δεν κραταω μπλοκακι.. Περιμενουμε τις πληροφοριες σου που δειχνουν οτι το δανειο δεν εξυπηρετειται οπως υποστηριζεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχαχαχαχαχα καλό! Πες μας και για το δάνειο που αποπληρώνεται κάθε μήνα στην ώρα του ΔΕΝ!!!!

 

Τι διάλο, έγιναν και οι αεκτζήδες λογιστές που μέχρι πρότινος μέχρι το 6 ήξεραν να μετρούν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...