Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντρέα γιατί δεν γράφεις με το ύφος που το κάνεις στο GWF εδω μέσα; Τι φοβάσαι;

 

 

Εχω λογαριασμο εκει και δεν το ξερω?Αν ναι plz πες μου ποιος ειμαι για να δω με τι υφος γραφω.

 

 

Περιμενω ακομα να μου πεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτο ακριβως λεω και γω. Οτι εχει στηθει ολοκληρη παγιδα ενεδρα εναντιον της αρμαδας του ολυμπιακου. Μα καλα τι παραγκα σας εχουν στησει. Εγκλημα κατα της Ελλαδας.

Παιρνεις και το +1 φυσικα

 

Επειδη πουλας πολυ ειρωνια με τα +1 σου με το ιδιο υφος σου λεω +10 βαλε! Τοση ειναι η διαφορα μας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη πουλας πολυ ειρωνια με τα +1 σου με το ιδιο υφος σου λεω +10 βαλε! Τοση ειναι η διαφορα μας..

 

Ρε δεν με αφηνει ο μοντερατορας. Θα του το ζητησω ομως προσωπικα μονο για σενα οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε δεν με αφηνει ο μοντερατορας. Θα του το ζητησω ομως προσωπικα μονο για σενα οκ?

 

Εγινε! Παρε -10..

 

Οσο για τον Παρντο που λετε για 2ος κανει.. Στο γκολ του Κατσουρανη διωχνει πολυ λαθος τη μπαλα προς την περιοχη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα αυτα ειναι! Ασιστ του Γκαλιτσιου κ γκολ του Μητρο!

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Όταν θέλει η ζωή η ρουφιάνα να κάνει πλάκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σήμερα φάνηκε περισσότερο από ποτέ, γιατί οι γαύροι επιλέγουν πρωταθλητή και γαύρο:

 

filathlosl.jpg

 

filathlosl1.jpg

 

Τον Anubis και τον Antrea18 τους καταλαβαίνω απόλυτα. Κι εγώ αν έχανα έτσι στο ΟΑΚΑ, μπαρούτι θα ήμουν. Έλα μου όμως που όταν έχανα στο μπάσκετ το πρωτάθλημα με διαιτητική σφαγή, ήμουν ο γραφικούλης του forum... Δανεικά είναι αυτά κύριοι, δανεικά. No offense.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...