Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά, εσείς σαν Ολυμπιακοί, πως την βλέπετε την στάση της διοίκησης σας; Έχω μείνει λίγο με αυτά που λένε.

 

 

Εγω ως Ολυμπιακος δε ξερω ποτε θα αποκτησουμε εναν σοβαρο προεδρο στην ομαδα μας ..

Μετα τον Κοκαλη ηρθε το αλλο το κατακαθι ο Μαρινακης ..

Ελεος ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά, εσείς σαν Ολυμπιακοί, πως την βλέπετε την στάση της διοίκησης σας; Έχω μείνει λίγο με αυτά που λένε.

 

Ο Μαρινακης χτες ελεγε μαμακιες και εγω αν δεις καποιες σελιδες πισω τον εκραζα. Αυτο εκαναν και παρα πολλοι ολυμπιακοι σε αλλα sites. Δυστυχως βεβαια υπηρχαν κ αυτοι που γουσταραν.

Τη σημερινη ανακοινωση τη θεωρω σωστη.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοούσες και εμένα, ήμουν Μόναχο και την ώρα του ματς έπινα mμονόλιτρες μπύρες και κατέβαζα αδιάκοπα κότσια. :P Δεν ασχολήθηκα σχεδόν καθόλου με το ματς, και ούτε πρόκειται μετά τις καφρίλες που έμαθα ότι έγιναν. Ούτε πρόκειται να μπω στο τρυπάκι, του στυλ καλά να πάθουν, γιατί παλιότερα και αυτοί τα έκαναν.

 

Ένα πράγμα μόνο. Ο Ολυμπιακός δεν χρειάζεται ούτε κοράκια ούτε ντου για να αποδείξει την ανωτεροτητά του. Ότι συνέβη, απλώς αμάυρωσε όλη του την προσπάθεια μέχρι σήμερα. Μαρινάκη, πάρτο αλλιώς, το καράβι βρήκε σε ξέρα...

 

Εννουσα και εσενα... Καλα τα περασες?? ελπιζω να βρηκες καμια γερμανιδα για να ξαναγυρισεις.. οχι τπτ αλλο, γιατι οσο ελειπες η εργοτελαρα ανεβηκε 5η και πηρες και ενα ωραιο χ σημερα :mrgreen:

 

 

 

Με λίγα λόγια καλός ο Βαλβέρδε στο ελληνικό πρωτάθλημα, αλλά απο του χρόνου χρειάζεται προπονητής επιπέδου Τερίμ και πάνω. Να δίνει κίνητρο στους ποδοσφαιριστές. Να στήνει την ομάδα όπως πρέπει στα Ευρωπαικά μάτς και όχι να τρώει 3 απο τη Σέντ Ετιέν και την Ανώρθωση.

 

Τελειος αντιθετος με αυτα που λες... Και βαζεις και τον τεριμ για καλο προπονητη.. Καπου το πας λαθος φιλε μου...

 

 

Τωρα τι βαζεις τους 2 παιχτες στην ιδια προταση?

 

για τον Μπουρου http://www.redplanet.gr/basket/a1_basket/ivkovits-den-prokeitai-gia-thema-apeitharxias.785095.html

 

Νταξει, πηρε τα αναβολικα για να κανει καλα το χερι του (φαρμακα).. Το πιασαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννουσα και εσενα... Καλα τα περασες?? ελπιζω να βρηκες καμια γερμανιδα για να ξαναγυρισεις.. οχι τπτ αλλο, γιατι οσο ελειπες η εργοτελαρα ανεβηκε 5η και πηρες και ενα ωραιο χ σημερα :mrgreen:

 

Ωραίο το Μόναχο και οι γερμανιδούλες, λέω να την κάνω για εκεί μόνιμα αν σφίξουν κι άλλο τα γάλατα εδώ. :P

 

Με καράμαϊμουδάρα πέναλτι πήραν το Χ οι γριές ρε αλητάμπουρα. :mad:

 

Μου αρέσει που έλεγες ότι θα πέσεις κιόλας φέτος. Ούτως ή άλλως ο πρώτος στόχος του Βόλου είναι το κύπελλο, συνεπώς, χαρισμά σας η 5η θέση. :-D

 

Φαε κανα κοτσι εσυ :cry:

 

Διακρίνω μία δόση ζήλειας στην πρότασή σου? :lol: :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ειδα και τη φαση του Καντε, στη Νετ. Τον πηγαινουν προς τη φυσουνα κι αυτος ξαφνικα γυρναει και παει και ριχνει κλωτσια σε οπαδο που ηταν πιο πισω κ μετα ξαναπαει προς τη φυσουνα.

Αξιος και αυτος

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ειδα και τη φαση του Καντε, στη Νετ. Τον πηγαινουν προς τη φυσουνα κι αυτος ξαφνικα γυρναει και παει και ριχνει κλωτσια σε οπαδο που ηταν πιο πισω κ μετα ξαναπαει προς τη φυσουνα.

Αξιος και αυτος

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Ε ναι ο οπαδος δεν του εκανε τιποτα...Δεν πειθεις μαργαριτα δεν πειθεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπαμε αξιοι και οι 2.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Προσπαθεις να βγαλεις τον Ολυμπιακο πανω απο το λαδι ή μου φαινεται?

Ολοι το ξερουμε οτι ο Ολυμπιακος ειναι ντροπη για το ελληνικο ποδοσφαιρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ μαργαρίτα... χωρίς να θέλω να πάρω το μέρος κανενός.

 

Δες τα πράγματα σαν εξωτερικός παρατηρητής κι οχι σα γαυράκι (sic).

 

Είναι δυνατόν να βλέπει ΤΟΣΟ κόσμο ένας ποδοσφαιριστής πχ καντέ,σισέ κτλ, κι αντί να τρέξει να σωθεί,να γυρίσει να τους χτυπήσει, χωρίς αυτοί να του κάνουν τίποτε?

Αυτογραφο του θελανε? Ε δε μπορεί.

 

Μη λέμε ότι θέλουμε.

 

Και δε μιλάμε για τπτ ανατολάκηδες,ή μπαλάφες, ή συναφείς παίκτες, που όντως θα θέλανε να παίξουν ξύλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα δε προσπαθω. Εγω ημουν που χτες τα χωσα και για το ντου και για τις δηλωσεις Μαρινακη. Κι αυτο δεν αλλαζει. Δε μπορω ομως να μη σχολιαζω ολα τα γεγονοτα. Κι οταν βλεπω βιντεο που μου δειχνουν παιχτες του παο να χτυπουν οπαδους φυσικα και θα το πω.

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η είσοδος οπαδών στον αγωνιστικό χώρο, αποτελεί από μόνη της μεγάλη ξεφτίλα για το σύλλογο. & -

 

Όπως είχα δικαιολογήσει τον Νικοπολίδη για την κλωτσιά στον παοκτζή, το ίδιο κάνω και τώρα με τους παίχτες του ΠΑΟ. Οι κερκίδες είναι για τους οπαδούς και ο αγωνιστικός χώρος για τους παίχτες. Αν ανέβαινε ο Γκοβού στην κερκίδα, θα είχαν κάθε δικαίωμα να του κάνουν τη μούρη κρέας. Μην υποστηρίζετε φαινόμενα που όταν γίνονται από το αντίθετο στρατόπεδο, μας βγάζουν από τα ρούχα μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ μαργαρίτα... χωρίς να θέλω να πάρω το μέρος κανενός.

 

Δες τα πράγματα σαν εξωτερικός παρατηρητής κι οχι σα γαυράκι (sic).

 

Είναι δυνατόν να βλέπει ΤΟΣΟ κόσμο ένας ποδοσφαιριστής πχ καντέ,σισέ κτλ, κι αντί να τρέξει να σωθεί,να γυρίσει να τους χτυπήσει, χωρίς αυτοί να του κάνουν τίποτε?

Αυτογραφο του θελανε? Ε δε μπορεί.

 

Μη λέμε ότι θέλουμε.

 

Και δε μιλάμε για τπτ ανατολάκηδες,ή μπαλάφες, ή συναφείς παίκτες, που όντως θα θέλανε να παίξουν ξύλο.

 

Δες το βιντεο που εχω ποσταρει. Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ φαση ειναι κατι παραπανω απο ορατη. Οπως επισης και αυτο που εδειξε η νετ. Αν το βρω στο ιντερνετ θα το ανεβασω και αυτο.

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...