Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι και αυτή μία λύση.

 

http://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&ct=5&artid=4619377

 

Οριστική διακοπή του Πρωταθλήματος. Καμία ελληνική ομάδα σε ευρωπαϊκή διοργάνωση για του χρόνου. Να δείς πως θα κόψει τις μαγκιές ο χούλιγκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι και αυτή μία λύση.

 

http://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&ct=5&artid=4619377

 

Οριστική διακοπή του Πρωταθλήματος. Καμία ελληνική ομάδα σε ευρωπαϊκή διοργάνωση για του χρόνου. Να δείς πως θα κόψει τις μαγκιές ο χούλιγκαν.

Το τι σκεφτονται οι ανθρωποι δεν λεγεται.Αυτος θα αντεξει χωρις το εκατομμυριακι του Ουεφα η θα αφησει τους παικτες απληρωτους και για αλλους 6 μηνες; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

linus21 Και άντε να γίνει αυτό. τι σε κάνει να πιστεύεις οτι δε θα σφάζονται οι ανεγκέφαλοι στα εγχώρια παιχνίδια? εδω ο παο έπαιζε σε βολο και τρίπολη και κάηκε η μισή πόλη που λέει ο λόγος. χωρίς λόγο και αιτία. το γήπεδο είναι ο καθρέφτης της κοινωνίας. έτσι έχουμε καταντήσει απο την ασυδοσία και την δήθεν "δημοκρατία" τα τελευταία 20 χρόνια.η σαπίλα βρίσκεται παντού βαθιά μέσα σε πράσινους κόκκινους κίτρινους ασπρόμαυρους και πάει λέγωντας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τι σκεφτονται οι ανθρωποι δεν λεγεται.Αυτος θα αντεξει χωρις το εκατομμυριακι του Ουεφα η θα αφησει τους παικτες απληρωτους και για αλλους 6 μηνες; :lol:

 

Δεν ξέρω αν απλά το λέει για να το πει.

 

Δεν ξέρω αν θα καταφέρει να πληρώσει τους παίχτες και δεν με απασχολεί.

 

Ως λύση είναι ΚΑΛΗ.

 

Ούτε νέα νομοσχέδια και μπαρμπούτσαλα, ούτε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πια uefa ωρε και πράσινα άλογα? ασε στην άκρη τα blog Που διαβάζεις για να ανεβάζουν Hits. κανένα παραμυθάκι δε γύρισε. η συγνώμη δεν είναι κωλοτούμπα και είναι προς τιμήν που δε κρύβεται.εσυ δε θα καταλάβεις ποτέ απο λιμανίσια "μαγκια" δικέ μου. η υποκρισία σου έχει θολώσει το μυαλό. μην δηλητηριάζεις άλλο το φόρουμ ΟΥΣΤ (βλέπω είναι σικ και Must στις δηλώσεις των υποκριτών :P )

 

Ναι ναι ότι πείς.

 

Αν ήτανε μετανοιωμένος, θα ζήταγε και θα έκανε τα αυτονόητα.

Απολύσεις των βρωμιάριδων ( sir Μώραλης, sir Γκαγκάτσης ), απόλυση του διευθυντή ασφαλείας γιατί έκανε πολύ καλά την δουλειά του στο γήπεδο το Σάββατο, και ζήτηση παραδειγματικής τιμωρίας ( αποκλεισμός έδρας για αρκετούς αγώνες να μην πω κι άλλα ), και θα έγραφε και την άγραφη λέξη που ακούει στο όνομα συγγνώμη.

 

Αυτά αλλού.

Σκέφτηκε το ενδεχόμενο να μην πάρει τα μυριάκια του Champions League και του 'ρθε πυρετώς και τρέμουλο...

Τα λοιπά είναι για τα πρόβατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μαρινακης δεν ειναι ικανος για να κανει σοβαρες δηλωσεις

και το παραδεχτηκε ευτυχως

Ο Ολυμπιακος πρεπει να ζητησει επαναληψη του αγωνα αν θελει να ειναι δικαιος

 

Απο κει και περα φαινεται οτι σημερα ανακαλυψαμε την Αμερικη

Μαθαμε οτι για πρωτη φορα φετος εγινε λαθος απο καποιο εποπτη

Πρωτη φορα μπηκαν καπνογονα σε γηπεδο

Πρωτη φορα μπηκαν οπαδοι μεσα να πανηγυρισουν κατακτηση πρωταθληματος

 

 

Τα ιδια και απαραλαχτα εχουν γινει πολλες φορες φετος και ολες τις αλλες χρονιες και στο Οακα και στην Τουμπα και στο Χαριλαου και παντου

 

Αν θελουμε να βελτιωθει αυτη η κατασταση πρεπει να μαζευτουν απο τα γηπεδα οι αληταραδες ειτε ειναι προεδροι ειτε οπαδοι

Να τους κοψουν το γηπεδο δια παντος

Ουτε με τιμωριες ουτε με προστιμα μπαινει μυαλο σε ζωα

 

Επισης ποιοι ειναι υπευθυνοι για το τι μπαινει μεσα στο γηπεδο ?

Τα χιλιαδες βεγγαλικα λειζερ κλπ πως μπαινουν μεσα ?

Ειναι νομιμα αυτα ?

Παραιτηθηκε η απολυθηκε κανενας υπευθυνος ασφαλειας ?

 

Ας οριστει υπευθυνη για την ταξη η καθε ΠΑΕ με πολυ μικρη συμμετοχη της αστυνομιας

Την πρωτη φορα που θα γινουν επεισοδια σε γηπεδο μηδενισμος της ομαδας

Τη δευτερη αποβολη απο το πρωταθλημα

Να δουμε τοτε αν θα τους μαζεψει η καθε ΠΑΕ ή θα παει να τους αθωωνει στα δικαστηρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μαθαμε οτι για πρωτη φορα φετος εγινε λαθος απο καποιο εποπτη

 

 

Συμφωνώ στα υπόλοιπα.

 

Για τον επόπτη όμως, δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ εξήγηση. Αυτό το λάθος, για να το κάνεις, το θέλεις ;)

 

 

 

Πρωτη φορα μπηκαν οπαδοι μεσα να πανηγυρισουν κατακτηση πρωταθληματος

 

 

 

 

Ώπα ώπα μου διέφυγε αυτό. Ας πανηγύριζαν όσο ήθελαν, ας ξήλωναν τα δοκάρια και το γρασίδι. Καλά θα έκαναν. Άσχετο αν το ματς βρώμισε διαιτητικά.

 

Τους παίχτες μου να μην ακουμπήσουν, είτε οι επιστήμονες είτε οι άνθρωποι ασφαλείας, είτε ο χούλιγκαν πρόεδρος. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν απλά το λέει για να το πει.

 

Δεν ξέρω αν θα καταφέρει να πληρώσει τους παίχτες και δεν με απασχολεί.

 

Ως λύση είναι ΚΑΛΗ.

 

Ούτε νέα νομοσχέδια και μπαρμπούτσαλα, ούτε τίποτα.

Φυσικα και ειναι καλη λυση.Θα τον παραδεχομουν ομως αν το ελεγε οταν εδερναν τον Μπαγιεβιτς και πριν μεινει 30 βαθμους πισω(aka οταν ειχε κατι να χασει).Οτι λεει τωρα ειναι για εντυπωσιασμο και για να μπει στο ματι του κακου Ολυμπιακου.Ας γινει η ιδια προταση απο τον Παο και το συζηταμε σοβαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω πως ο προεδρεύων του Παναθηναϊκού κ. Γόντικας, συγκεντρώνει... στοιχεία (βίντεο, φωτογραφίες, ίσως και …μπουκαλάκια) προκειμένου να τα στείλει στην ΟΥΕΦΑ, στην ΕΠΟ και όπου αλλού κρίνει σκόπιμο.

 

Οφείλω να ομολογήσω πως αηδιάζω όταν διάφοροι Έλληνες προσφέυγουν σε Ευρωπαϊκές Ομοσπονδίες για να … καταγγέλουν ότι νομίζουν πως τους αδίκησε. Το θεωρώ σε κάθε ζήτημα,σε κάθε περίπτωση, αδυναμία αλλά και «ΚΑΡΦΩΜΑ».

 

Τι να κάνει η Ευρώπη δηλαδή κ. Γόντικα; Να κάνει... ντα-ντα την ΕΠΟ ,τη Λίγκα, τον Ολυμπιακό;

 

Τι να πείτε στην Ευρώπη; Πως εδώ είναι... Ζούγκλα; Πώς χάσετε το πρωτάθλημα των -10(και λίγο είναι) γιατί ένας επόπτης ,σας στέρησε ένα γκολ;

 

Τέλος πάντων, έχει κάθε δικαίωμα ο προεδρεύων του Παναθηναϊκού να το κάνει αυτό, άλλωστε υπάλληλος είναι και πρέπει να κάνει σωστά την δουλειά του.

 

Επιχειρεί να δικαιολογήσει τα αδικαιολόγητα (μιλάω και πάλι για το -10,για την απώλεια του Κυπέλλου) και χρησιμοποιεί ως άλλοθι την εισβολή κάποιων πιτσιρικάδων στο γήπεδο.

 

Δεν έχω αντιρρήσεις σε αυτό, υπάρχουν βέβαια όργανα αρμόδια στην Ελλάδα, αλλά αφού αυτό θέλει και μάλλον επικροτούν και τα αφεντικά του, θα μου επιτρέψει να συνεισφέρω κι εγώ. Αγαπώ το ποδόσφαιρο, λατρεύω την δημοσιογραφία και από το αρχείο μου, προϊόν συλλογής 28 χρόνων, θα μου επιτραπεί, να βοηθήσω, φαντάζομαι….

 

Στη συνέχεια, δημοσιεύω μια σειρά από φωτογραφίες τις οποίες ίσως δεν έχει ξαναδεί ,λόγω της ενασχόλησης του με το βόλεϊ .Αφορούν σε εισβολείς οπαδών στα γήπεδα, σε επιθέσεις παραγόντων, σε βιαιοπραγία κατά διαιτητών.

 

Επειδή άλλες ομάδες δεν «κάρφωσαν» τότε (ορολογία του βόλεϊ χρησιμοποιώ κύριε Γόντικα... δεν σας ενοχλεί φαντάζομαι)είμαι βέβαιος πως το υλικό αυτό θα ‘χει ιδιαίτερη αξία. Να ενημερωθούν οι Ευρωπαίοι για την ΑΓΡΙΑ ΖΟΥΓΚΛΑ του ελληνικού ποδοσφαίρου.

 

* Για προέδρους που καβαλούσαν τα κάγκελα

* Για ... αντιεξουσιαστές (τι έξυπνη ιδέα...)που όριζαν ως τόπο συνάντησης τους το ΟΑΚΑ

* Για διαιτητές που κάποιοι άλλοι προεδρεύοντες επιχείρησαν να λιντσάρουν.

 

Είμαι βέβαιος πως, στον δικό σας φάκελο με τις «βόμβες» όπως γράφουν τα ΜΜΕ, θα υπάρχει χώρος και για τις δικές μου... μολότοφ, «χειρομβοβίδες»ή ότι άλλο έχει το αρχείο μου.

 

Φιλιά πολλά και μην ξεχάσετε να υποκλιθείτε στους... Ευρωπαίους. Τους αρέσει, το απολαμβάνουν.

 

ΥΓ1.: Μη τους ενημερώσετε για τη μεγαλειώδη πορεία σας, στο Τσάμπιονς Λινγκ, την ξέρουν καλά.

 

ΥΓ2.: Ακολουθούν οι υπέροχες φωτογραφίες των «ευγενικών» αντιπάλων του Ολυμπιακού.

 

 

PAO_dAXTYLA.jpg

 

Την άτυχη κοπέλα από το περσινό ντέρμπι στο ΟΑΚΑ να μην την ξεχάσετε

 

Pao-Olympiakos-Volou-Epeisodia.jpg

 

Άμα μπαίνουν για να δείρουν τους δικούς μας, δεν τρέχει τίποτα; Από το πρόσφατο ματς με τον Βόλο που αποκλείεται να μη θυμάστε

 

paoepeisodia_7.jpg

 

Στη Λεωφόρο στα ντέρμπι δεν έχει χτυπηθεί κανείς παίκτης του Ολυμπιακού. Μην το στείλετε!

 

paoepeisodia_6.jpg

 

Όπα! Άλμα για την ΟΥΕΦΑ! Πού πάει;

 

 

paoepeisodia_5.jpg

 

Μόνος του έπεσε!

 

PAOEPEISODIA_4.jpg

 

 

Θέλει να μοιάσει στον Ζεβλάκοφ ο νεαρός

 

PAOEPEISODIA_2.jpg

 

Και τα πιτσιρίκια κύριε Γόντικα. Και τα πιτσιρίκια...

 

PAOEPEISODIA_1.jpg

 

Αντιεξουσιαστές είναι, μην παρασύρεστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον χαλάνε πραγματικά πολυ. τι να πει άρχισε τα βελάσματα..

 

 

lol

 

ο άλλος ο στρατηγός (καπετανιος...σε παρακαλω!) τι κάνει σκαρφαλωμένος πάνω στα κάγκελα?? πωπω

 

αλμα εις υψος; :P

 

parkour? :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οφείλω να ομολογήσω πως αηδιάζω όταν διάφοροι Έλληνες προσφέυγουν σε Ευρωπαϊκές Ομοσπονδίες για να … καταγγέλουν ότι νομίζουν πως τους αδίκησε. Το θεωρώ σε κάθε ζήτημα,σε κάθε περίπτωση, αδυναμία αλλά και «ΚΑΡΦΩΜΑ».

 

Θα μας το εξηγησεις για ποιο λογο? Η διοικηση του παναθηναικου θεωρει οτι η ΕΠΟ ειναι ανικανη να παρει μετρα. Για ποιο λογο ενιστασαι ακριβως? Επειδη η διοικηση δεν εμπιστευεται το μαγαζι του προεδρου σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...