Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Alxnks για πες σε ποιες φασεις ηθελες πεναλντυ.

 

αφου θεωρεις αδικια το οτι ειχες χρονια να παρεις πεναλντυ κατι πρεπει να εχεις στο μυαλο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aναμενω να δω ποσους θα βρει. Ο κυριος Τσιρωνης υπευθυνος ασφαλειας του ολυμπιακου στην ριζουπολη..Ακομα ειναι υπευθυνος ασφαλειας και μετα το ματς

 

 

κι εγω παντως ειμαι υπερ στο να βρεθουν και να τιμωρηθουν. οι καμερες δεν μπηκαν για διακοσμηση!

 

Δεν κάνω υποδείξεις για το θέμα του θρέντ.

 

Σας ταρακουνάω, να μην ξεφτιλίζεστε στο θέμα του Σισε. ;)

 

μονος του ξεφτιλιζεται αυτος..δεν εχει την αναγκη μας ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω παντως ειμαι υπερ στο να βρεθουν και να τιμωρηθουν. οι καμερες δεν μπηκαν για διακοσμηση!

 

Ναι μονο που δεν ξερω ποιανου συμφεροντα εξυπηρετουν οι μητροπουλος τσιρωνης. Ο Τσιρωνης συνοδευει και την ομαδα μπασκετ σας επισης...Δουλειες με φουντες.

Για τον μητροπουλο ειπα περιμενω διμηνη τιμωρια οπως και στον Χαβο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

μονος του ξεφτιλιζεται αυτος..δεν εχει την αναγκη μας ;)

 

Για εξήγησε μου τον λόγο για τον οποίο πιστεύεις ότι ξεφτιλίζετε.

 

 

 

Για τον μητροπουλο ειπα περιμενω διμηνη τιμωρια οπως και στον Χαβο

 

Δίμηνο για τα μπινελίκια, και ΜΟΝΟ δίμηνο για τα αίσχη του χούλιγκαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alxnks για πες σε ποιες φασεις ηθελες πεναλντυ.

 

αφου θεωρεις αδικια το οτι ειχες χρονια να παρεις πεναλντυ κατι πρεπει να εχεις στο μυαλο σου.

 

σχωρα με αλλα δεν θα κατσω να δω ολα τα ματς των τελευταιων 6-7 ετων και να πιασω να σου αναλυσω φασεις. στατιστικα ομως να το παρεις...μια..μια φαση θα εχει γινει! οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι να βρεθούν και να απομονωθούν.

αλλά πως θα βρείς κάποιους που απλά μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο, όταν ΔΕΝ εχεις βρεί ακόμη αυτούς τους αεκτζήδες που κοπάναγαν τον μπάγιεβιτς μέχρι να πέσει κάτω? αστεία πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εξήγησε μου τον λόγο για τον οποίο πιστεύεις ότι ξεφτιλίζετε.

 

 

εγραψα νωριτερα ενα παραδειγμα απο τις δηλωσεις τους για τις μπανανες..δεν το ειδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι να βρεθούν και να απομονωθούν.

αλλά πως θα βρείς κάποιους που απλά μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο, όταν ΔΕΝ εχεις βρεί ακόμη αυτούς τους αεκτζήδες που κοπάναγαν τον μπάγιεβιτς μέχρι να πέσει κάτω? αστεία πράγματα.

 

Μην ψηφιζεις αυτουτς τους καραγκιοζηδες και την κυριακη που θα πας γηπεδο περιμενω να ακουσω καντηλια για Τσιρωνη-Μητροπουλο-Μαρινακη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγραψα νωριτερα ενα παραδειγμα απο τις δηλωσεις τους για τις μπανανες..δεν το ειδες;

 

Ναι μονο που ξεχνας οτι τα ιδια εκανα στον Βολο με μπανανες και ουγκ...Και εκει 10 χρονια τις ειχαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελες να πει ψέματα?

 

ειναι οι μπανανες κατι νεο στο γηπεδο που βγηκε ειδικα για τον κυριο;

 

Ναι μονο που ξεχνας οτι τα ιδια εκανα στον Βολο με μπανανες και ουγκ...Και εκει 10 χρονια τις ειχαν?

 

 

αλλο το ουγκ! αλλα για τα ρατσιστικα ειπαμε απο το σαβατο κιολας εδω, τα καταδικασα anyway. αλλα οι μπανανες στα γηπεδα ναι ρε παιδια, εγω τουλαχιστον τις θυμαμαι 10+ χρονια πισω! εσεις οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι οι μπανανες κατι νεο στο γηπεδο που βγηκε ειδικα για τον κυριο;

 

 

 

 

αλλο το ουγκ! αλλα για τα ρατσιστικα ειπαμε απο το σαβατο κιολας εδω, τα καταδικασα anyway. αλλα οι μπανανες στα γηπεδα ναι ρε παιδια, εγω τουλαχιστον τις θυμαμαι 10+ χρονια πισω! εσεις οχι;

 

Εγω ξερω οτι ακριβως τα ιδια εγιναν και στον βολο αλλα βεβαια καποιοι προσβαλλονται αμα τους λενε βαρβαρους...Κατι μηνες πριν...Βλεπεις η ατιμωρησια παιρνει παραδειγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ψηφιζεις αυτουτς τους καραγκιοζηδες και την κυριακη που θα πας γηπεδο περιμενω να ακουσω καντηλια για Τσιρωνη-Μητροπουλο-Μαρινακη

 

btw...δεν ακουσα περισυ να βριζουν τον παυλοθαναση γιαννακοπουλο στο επομενο εντος εδρας οταν εδινε συγχαρητηρια στον τελειο κοσμο του παναθηναικου μετα τα εκτροπα στο οακα! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχωρα με αλλα δεν θα κατσω να δω ολα τα ματς των τελευταιων 6-7 ετων και να πιασω να σου αναλυσω φασεις. στατιστικα ομως να το παρεις...μια..μια φαση θα εχει γινει! οχι;

 

με υποθεσεις δεν γινεται τιποτα.

υπονόησες οτι τα τελευταια χρονια εχει ευνοηθεί ο Παναθηναικος στα ντερμπι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw...δεν ακουσα περισυ να βριζουν τον παυλοθαναση γιαννακοπουλο στο επομενο εντος εδρας οταν εδινε συγχαρητηρια στον τελειο κοσμο του παναθηναικου μετα τα εκτροπα στο οακα! :rolleyes:

 

Ουτε εγω να παιρνει η διοικηση της ΚΑΕ ολυμπιακος την ευθυνη για τα επεισοδια στο σεφ. So?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...