Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω ξερω οτι ακριβως τα ιδια εγιναν και στον βολο αλλα βεβαια καποιοι προσβαλλονται αμα τους λενε βαρβαρους...Κατι μηνες πριν...Βλεπεις η ατιμωρησια παιρνει παραδειγματα

 

ειπαμε...το ειπα το σαβατο, αλλα ας το ξαναπω...αυτοι που λενε το ουγκ, προφανως δεν εχουν τη στοιχειωδη νοημοσυνη αμοιβαδας να σκεφτουν οτι εχουν αντιστοιχου χρωματος παιχτες και στην ομαδα τους και αρα προσβαλλουν κι αυτους. θελεις να το σχολιασω κι αλλο;

 

Ουτε εγω να παιρνει η διοικηση της ΚΑΕ ολυμπιακος την ευθυνη για τα επεισοδια στο σεφ. So?

 

 

προηγηθηκε ο αγωνας σας...δεν ειπατε τιποτα για συγγνωμη κτλ, γιατι περιμενεις να πει ο ολυμπιακος μετεπειτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε (ακόμα) έναν παίχτη διαφήμιση για την Ελλάδα, και πλέον λόγω τετράποδων μας ξεφτιλίζει (ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ) σε όλον τον κόσμο.

 

Αν οι ψυχραιμότεροι και αντικειμενικότεροι εδώ στο φόρουμ αντιμετωπίζουν τον Σισέ με αυτόν τον τρόπο, δεν θέλω να φαντάζομαι πάνω στην ένταση του αγώνα, τι έκανε ο κάθε πικραμένος.

 

ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπαμε...το ειπα το σαβατο, αλλα ας το ξαναπω...αυτοι που λενε το ουγκ, προφανως δεν εχουν τη στοιχειωδη νοημοσυνη αμοιβαδας να σκεφτουν οτι εχουν αντιστοιχου χρωματος παιχτες και στην ομαδα τους και αρα προσβαλλουν κι αυτους. θελεις να το σχολιασω κι αλλο;

 

 

 

 

προηγηθηκε ο αγωνας σας...δεν ειπατε τιποτα για συγγνωμη κτλ, γιατι περιμενεις να πει ο ολυμπιακος μετεπειτα;

 

Εγω θα σου θυμισω προηγουμενο δεδικασμενο. Oταν ο Παναθηναικος ειχε παικτη τον Εντοι και ειχε παιξει φιλικο με Λατσιο ακουστηκαν ωραιο ΟΥΓΚ και η ουεφα εριξε μια γερη καμπανα στην Λατσιο. Δυστυχως οπως ειπα και τοτε ο Παναθηναικος επρεπε να ειχε κανει καταγγελια και στον Ολυμπιακο Βολου στην ΟΥΕΦΑ. Να δεις αμα παιξει μια καλη τιμωρια πως συμμορφωνομαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μαργαρίτα τι να σου πω... αν θεωρεις το προχτεσινο αναλογο του πετσινου πεναλντυ με τον Πανιωνιο δεν μπορω να καν κατι.

 

Τα πετσινα με Αρη κ Πανιωνιο σας εδωσαν 4 βαθμους. Αυτο σημαινει οτι το πρωταθλημα θα χε κριθει πριν το ντερμπι. Αν δε το θεωρεις σημαντικο, οκ.

 

 

Τριπολη; Εκει επρεπε να χουμε παρει για το Μαρκαρισμα στον Τορο νωριτερα, οποτε μια η αλλη.

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου θυμισω προηγουμενο δεδικασμενο. Ταν ο Παναθηναικος ειχε παικτη τον Εντοι και ειχε παιξει φιλικο με Λατσιο ακουστηκαν ωραιο ΟΥΓΚ και η ουεφα εριξε μια γερη καμπανα στην Λατσιο. Δυστυχως οπως ειπα και τοτε ο Παναθηναικος επρεπε να ειχε κανει καταγγελια και στον Ολυμπιακο Βολου στην ΟΥΕΦΑ. Να δεις αμα παιξει μια καλη τιμωρια πως συμμορφωνομαστε.

 

ε ναι βεβαια, επειδη εγχωρια ειμαστε αναξιοι να κανουμε οτιδηποτε, ας τρεχουμε συνεχεια σαν υποδουλοι στους ξενους. και μετα λεμε οτι μας χαλαει το ΔΝΤ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τώρα, σοβαρά μιλάμε? Οι μπανάνες μας πείραξαν? Στο ΟΑΚΑ στο μπάσκετ πέρυσι στον τρίτο τελικό ήταν ένας και ανεβοκατέβαζε ένα πλαστικό παπάρι πάνω ακριβώς από τον πάγκο του Ολυμπιακού και τον Γιαννάκη και δεν άνοιξε μύτη. Επειδή δηλαδή το είπε ο monsieur Cisse είναι κατακριτέο?

Υποδείξεις από τύπους που φοράνε φούστες, εγώ δεν δέχομαι και έχω το μυαλό να σκεφτώ από μόνος μου τι είναι κατακριτέο και τι όχι.

 

Θα πάρω στα σοβαρά τον λωρίδια, που έχει εκτελέσει άπειρα πέτσινα και τα πανηγυρίζει δεόντως και από τύπο ο οποίος βγήκε και δήλωσε "με πήδηξαν" επειδή κρατήθηκαν 40 δευτερόλεπτα παραπάνω καθυστερήσεις στον αγώνα του κυπέλλου? Που ήταν ο Cisse πέρυσι να καταδικάσει τα γεγονότα έξω από το ΟΑΚΑ?

Φέτος που έφαγε φωτοβολίδα ο Παπαλουκάς στο ΟΑΚΑ και ο monsieur ήταν παρών ως θεατής, γιατί δε μίλησε?

 

Ας τα έκανε αυτά στη χώρα του, να δούμε από ποια σουίτα θα παρακολουθούσε τους αγώνες. Μας έχουν περάσει οι Ριβάλντο και οι Cisse εδώ ιθαγενείς και μας πουλάνε τα καθρεφτάκια τους και αυτοί αμείβονται με 6 και 8 μυριάκια και από εδώ πάνε και άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχετε καταλάβει μάλλον οτι δεν μπορείτε να μιλάτε για ήθος και ατιμωρισίες όταν έχετε κάνει τα ίδια και χειρότερα και την έχετε σκαπουλάρει με απλό χρηματικό πρόστιμο. όταν προάγεις την ατιμωρησία μην περιμένεις μετά να σε πάρουν στα σοβαρά.

 

Ο σισσε ήταν εριστικός / προκλητικός πριν καν αρχίσει το ματς. έκοβε βόλτες στο πέταλο και έκανε τον μάγκα, "ελάτε κάτω να τα πούμε" , χειρονομίες και ειρωνία. τι περιμένετε μετά?

 

cisseeirwnia423333333.jpg

και στο παιχνίδι μετά όλο ειρωνία και τσιγκλίσματα ήταν. Ας αφήσει τα παραμυθάκια στην άκρη γιατί και αυτός έβαλε το χεράκι του στην όλη κατάσταση και δυναμιτίστηκε το κλίμα. είναι δυνατόν παίχτης να κάνει "διάλογο" με τους οπαδούς στο πέταλο και να τους το παίζει μάγκας? τον ενοχλέι στο επίπεδο μετά?

 

Ας πάει να τα κάνει αυτά στην Αγγλία να δούμε πόσο μάγκας είναι εκεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πετσινα με Αρη κ Πανιωνιο σας εδωσαν 4 βαθμους. Αυτο σημαινει οτι το πρωταθλημα θα χε κριθει πριν το ντερμπι. Αν δε το θεωρεις σημαντικο, οκ.

 

 

Τριπολη; Εκει επρεπε να χουμε παρει για το Μαρκαρισμα στον Τορο νωριτερα, οποτε μια η αλλη.

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Φανταζομαι οπως και στον βολο ετσι? Εχεις και εκει δικαιολογια για το πεναλτυ του τοροσιδη η μηπως αυτο δεν ητανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχετε καταλάβει μάλλον οτι δεν μπορείτε να μιλάτε για ήθος και ατιμωρισίες όταν έχετε κάνει τα ίδια και χειρότερα και την έχετε σκαπουλάρει με απλό χρηματικό πρόστιμο. όταν προάγεις την ατιμωρησία μην περιμένεις μετά να σε πάρουν στα σοβαρά.

 

Ο σισσε ήταν εριστικός / προκλητικός πριν καν αρχίσει το ματς. έκοβε βόλτες στο πέταλο και έκανε τον μάγκα, "ελάτε κάτω να τα πούμε" , χειρονομίες και ειρωνία. τι περιμένετε μετά?

 

cisseeirwnia423333333.jpg

και στο παιχνίδι μετά όλο ειρωνία και τσιγκλίσματα ήταν. Ας αφήσει τα παραμυθάκια στην άκρη γιατί και αυτός έβαλε το χεράκι του στην όλη κατάσταση και δυναμιτίστηκε το κλίμα. είναι δυνατόν παίχτης να κάνει "διάλογο" με τους οπαδούς στο πέταλο και να τους το παίζει μάγκας? τον ενοχλέι στο επίπεδο μετά?

 

Ας πάει να τα κάνει αυτά στην Αγγλία να δούμε πόσο μάγκας είναι εκεί!

 

 

στην αγγλια αυτα;;; απο τις αγωνιστικες που θα ετρωγε θα ξεχνουσε πως παιζεται η μπαλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι βεβαια, επειδη εγχωρια ειμαστε αναξιοι να κανουμε οτιδηποτε, ας τρεχουμε συνεχεια σαν υποδουλοι στους ξενους. και μετα λεμε οτι μας χαλαει το ΔΝΤ!

Ε ναι να τρεξω στην ΕΠΟ που βαθμολογησε τον Καλοπουλο με 8.1 και τον βοηθο με 8 και δεν εγινε τιποτα ρε παιδια γιατι ασχολουμαστε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι να τρεξω στην ΕΠΟ που βαθμολογησε τον Καλοπουλο με 8.1 και τον βοηθο με 8 και δεν εγινε τιποτα ρε παιδια γιατι ασχολουμαστε..

 

κοιτα ομως κατι...περισυ η επο (με τον ιδιο προεδρο και λοιπους) ηταν καλη που πηρατε πρωταθλημα και φετος (με τους ιδιους λεμε), εγινε του πεταματου;

 

και για να διευκρινισω...μηπως απλα οι ιδιοι αγονται και φερονται; περισυ απο τον πατερα, φετος απο τον μαρινακη κτλ; μηπως δεν ανακαλυπτουμε τον τροχο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα ομως κατι...περισυ η επο (με τον ιδιο προεδρο και λοιπους) ηταν καλη που πηρατε πρωταθλημα και φετος (με τους ιδιους λεμε), εγινε του πεταματου;

 

Γιατι πηγα περσυ στην ΕΠΟ για καποιο θεμα? Εγω σου φερνω μονο το προχθεσινο παραδειγμα. Πες μου ΚΑΝΕΙ Η ΕΠΟ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ δουλεια της με τις βαθμολογιες των διαιτητων? ΝΑΙ η ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...