Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παραλήρημα συνεχίζεται. Να μας ζητήσει και συγνώμη ο άνθρωπος στο τέλος. Η πίκρα που βγάζουν ορισμένοι προς τον Σισέ δεν έχει προηγούμενο. :shock:

 

 

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/Panathinaikos/311230.html

 

Όπως έγραψε και κάποιος χθες και έχει δίκιο. Δεν φταίει για όλα ο Μαρινάκης. Αλλά για το σημείο που έχουμε φτάσει αυτή τη στιγμή, με αστυνομίες να φυλάνε σπίτια παιχτών, με επιθέσεις από δω κι απο κει, κατα 99% είναι αυτός υπεύθυνος.

 

Ξανά είχαμε ντέρμπι, ξανά υπήρχε ένταση, αλλά αυτό το πράγμα δεν έχει προηγούμενο. Δεν φταίει η κόκκινη πέρα από κάθε αμφιβολία διαιτησία, δεν φταίει το γεγονός ότι ο αγώνας που περίμενε όλη η Ελλάδα ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ στον ολυμπιακό πέρα από κάθε αμφιβολία, αλλά οι δηλώσεις περι ήθους και πολιτισμού μετά από αυτά τα αίσχη μας έφεραν στο σημείο αυτό.

 

Απορώ ακόμα, πως μετά από κάθε επίθεση δεν διαβάζω κανα συνθηματάκι σε τοίχο. "Μπορώ να διδάξω και εγώ, ήθος και πολιτισμό" :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι να τρεξω στην ΕΠΟ που βαθμολογησε τον Καλοπουλο με 8.1 και τον βοηθο με 8 και δεν εγινε τιποτα ρε παιδια γιατι ασχολουμαστε..

 

Στην ΕΠΟ είναι ο Πιλάβιος πρόεδρος. Να ξηλωθεί όλη η ΕΠΟ, κανένα πρόβλημα και η ΚΕΔ. Δεν συζητάμε για διαιτησία όμως αυτή τη στιγμή, συζητάμε για τα έκτροπα.

 

Και μιλάμε για αντίστοιχου βεληνεκούς έκτροπα με το ντου των Αεκτζήδων, με το ντου των Παναθηναϊκών στον αγώνα με το Βόλο, με το ντου των Παοκτζήδων στο Βόλο.

 

Εδώ όμως έχει στηθεί ένας πρωτοφανής μηχανισμός γιγάντωσης της κατάστασης με σαφή σκοπό, τον αποπροσανατολισμό της κοινής γνώμης.

 

Μα είναι δυνατόν να έχει τα μούτρα ο Πρετεντέρης να βγαίνει να μιλάει για χουλιγκανισμό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι πηγα περσυ στην ΕΠΟ για καποιο θεμα? Εγω σου φερνω μονο το προχθεσινο παραδειγμα. Πες μου ΚΑΝΕΙ Η ΕΠΟ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ δουλεια της με τις βαθμολογιες των διαιτητων? ΝΑΙ η ΟΧΙ

 

με ρωτας για εφετος μονο και με την ευκαιρια του ντερμπι η διαχρονικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα βίντεο που έχουν προβληθεί μέχρι τώρα δεν έχει παρατηρηθεί ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ επίθεση φιλάθλου σε παίκτη του ΠΑΟ. Αντιθέτως έχουμε τον ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΤΑΤΟ Γκοβου...αντί να κατευθυνθεί προς τα αποδυτήρια, πρώτα κλωτσάει τη μπάλα προς τους φιλάθλους, μετά επιτίθεται και κλωτσάει άλλους 2 με άξιο συμπαραστάτη τον Καντέ! Παρόλα αυτά δεν ακούμπησαν ΚΑΝΕΝΑΝ!

 

Το λάθος ακυρωθέν γκόλ του Κατσουράνη...προέρχεται απο ΔΥΟ λανθασμένες υποδείξεις κόρνερ. Στο πρώτο είναι καθαρό φάουλ του Σίλβα στον Μέλμπεργκ, και στο δεύτερο την μπάλα την βγάζει άουτ ο Καντέ...και μάλιστα κατευθύνεται προς την περιοχή του μέχρι να καταλάβει ότι ο επόπτης έδειξε κόρνερ.

 

Έχουν ξεβρακωθεί ανεπανόρθωτα οι βάζελοι, αλλά και πολλοι δήθεν αντικειμενικοί ολυμπιακοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ΕΠΟ είναι ο Πιλάβιος πρόεδρος. Να ξηλωθεί όλη η ΕΠΟ, κανένα πρόβλημα και η ΚΕΔ. Δεν συζητάμε για διαιτησία όμως αυτή τη στιγμή, συζητάμε για τα έκτροπα.

 

Και μιλάμε για αντίστοιχου βεληνεκούς έκτροπα με το ντου των Αεκτζήδων, με το ντου των Παναθηναϊκών στον αγώνα με το Βόλο, με το ντου των Παοκτζήδων στο Βόλο.

 

Εδώ όμως έχει στηθεί ένας πρωτοφανής μηχανισμός γιγάντωσης της κατάστασης με σαφή σκοπό, τον αποπροσανατολισμό της κοινής γνώμης.

 

Μα είναι δυνατόν να έχει τα μούτρα ο Πρετεντέρης να βγαίνει να μιλάει για χουλιγκανισμό?

 

Ενταξει ειπαμε εδω ασχοληθηκε εχθες αυτη του ΑΝΤ1 δεν ξερω πως την λενε με τα φοβερα επεισοδια στο Καραισκακη ενα 10λεπτο. Για την ωραια μας την κυβερνηση και τους 300 μοναρχες που εχουμε δεν μας λενε..Ειπαμε οι δημοσιογραφοι ειναι τα μεγαλυτερα λαμογια αυτης της κοινωνιας.

 

με ρωτας για εφετος μονο και με την ευκαιρια του ντερμπι η διαχρονικα;

 

Μου λες εσυ σαν ολυμπιακος πηγαινε την υποθεση στην επο. Και σου λεω οκ ρε μεγαλε αφου ειναι αυτη υπευθυνη θα την παω. Ποιες εγγυησεις μου δινεις οτι δεν θα μου πουν αλλα απο οσα ειδαν τα ματια μου αφου προσπαθουν να με πεισουν για το αντιθετο ξεκινωντας με τις βαθμολογιες των διαιτητων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν είναι αντιστοιχου βεληνεκούς. είναι το χειρότερο όλων των epoxwn.ase τον προσανατολισμό για εμάς, εσείς είστε μετρ του είδους.τα υπόλοιπα τα ακούμε όλοι βερεσέ...

ευτυχώς οι πλειοψηφία των γαύρων έσκυψε το κεφάλι και είναι προς τιμήν τους. τα υπόλοιπα είναι ντροπή για όλους.

 

edit: βαθμολογία "καλοπουλου" 8 e?

η μεγιστη ξεφτίλα συνεχίζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως υπαρχουν καπιοι τυπου ZAKKWYLDE που πιστευουν οτι αδικηθηκαν απο τη διατησια (!) και χτυπηθηκαν απο τους παικτες του Παο(!!)...

 

δεν υπαρχει σωτηρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μου λες εσυ σαν ολυμπιακος πηγαινε την υποθεση στην επο. Και σου λεω οκ ρε μεγαλε αφου ειναι αυτη υπευθυνη θα την παω. Ποιες εγγυησεις μου δινεις οτι δεν θα μου πουν αλλα απο οσα ειδαν τα ματια μου αφου προσπαθουν να με πεισουν για το αντιθετο ξεκινωντας με τις βαθμολογιες των διαιτητων?

 

Η εγγύηση είναι μία.

 

Πιλάβιος. Το χει αποδείξει ότι είναι καραπράσινος. Οι εξοντωτικές τιμωρίες του ολυμπιακού για κέρματα και μπουκάλια, τα πολλά ματς κεκλεισμένων για επεισόδια το αποδεικνύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως υπαρχουν καπιοι τυπου ZAKKWYLDE που πιστευουν οτι αδικηθηκαν απο τη διατησια (!) και χτυπηθηκαν απο τους παικτες του Παο(!!)...

 

δεν υπαρχει σωτηρια.

 

Δυστυχώς υπάρχουν κάποιοι σαν και εσένα που πρέπει να πάνε επειγόντως σε οφθαλμίατρο. Αν είναι η μυωπία το πρόβλημά σου βέβαια είσαι τυχερός...γιατί αν είναι στο κεφάλι σου μάλλον για σένα δεν υπάρχει σωτηρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν είναι αντιστοιχου βεληνεκούς. είναι το χειρότερο όλων των epoxwn.ase τον προσανατολισμό για εμάς, εσείς είστε μετρ του είδους.τα υπόλοιπα τα ακούμε όλοι βερεσέ...

ευτυχώς οι πλειοψηφία των γαύρων έσκυψε το κεφάλι και είναι προς τιμήν τους. τα υπόλοιπα είναι ντροπή για όλους.

 

Σαφώς και είναι τα χειρότερα. Αφού τα διέπραξαν γαύροι. Αν τα διέπρατταν παοκτζήδες, θα ήταν λαϊκή απάντηση στο κατεστημένο της Αθήνας. :rolleyes:

 

Και το κόσμημα του ελληνικού ποδοσφαίρου:

 

Τα προβλήματα με το νόμο ήταν τόσο συχνά, όσο και οι τραυματισμοί του. Τον Οκτώβριο του 2005 στα Ντόκλαντς, κατά τη διάρκεια διαφήμισης στην οποία θα διακωμωδούνταν ένα παιχνίδι μεταξύ Γαλλίας και Αγγλίας, ένα 15χρονο αγόρι, αντί να σηκώσει τα χέρια του, έβαλε τον αντίχειρα στη μύτη και άρχισε να κοροϊδεύει τον Σισέ. Ο Γάλλος απάντησε χτυπώντας το στο κεφάλι και η αστυνομία του έδωσε προειδοποίηση για κοινή επίθεση. Τον Ιανουάριο του 2006, ένα τηλεφώνημα στην αστυνομία έκανε λόγο για επίθεση του Σισέ στην έγκυο στον όγδοο μήνα γυναίκα του. Ο Σισέ οδηγήθηκε στο τμήμα, όπου φέρεται να αποδέχθηκε την επίθεση και αφέθηκε ελεύθερος με νέα προειδοποίηση. Την επόμενη μέρα το ζευγάρι βγήκε μαζί έξω για διασκέδαση και διέψευσε τα πάντα. Ο Σισέ συνελήφθη την 1η Απριλίου του 2009 με την υποψία επίθεσης σε μία γυναίκα έξω από ένα strip club στο Νιούκασλ και μετά από ανάκριση και καταβολή εγγύησης, αφέθηκε ελεύθερος.

 

http://www.ipanic.gr/new/index.php?option=com_content&view=article&id=291:%CE%A4%CE%B6%CE%B9%CE%BC%CF%80%CF%81%CE%AF%CE%BB-%CE%A3%CE%B9%CF%83%CE%AD-%CE%B2%CE%B9%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B1&catid=46:prosopa-%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%B1&Itemid=136

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι της άποψης πως οσο υπάρχουν εφημερίδες τύπου Πρωταθλητής, Γαύρος, Πράσινη, Ντέρμπυ κτλ και οι αντίστοιχοι δημοσιογράφοι που ξεκινάνε να τους διαβάζουν τα παιδιά απ'το γυμνάσιο δύσκολα να αλλάξει κάτι.. Δε λέω οτι ειναι αποκλειστικά υπεύθυνοι αυτοί αλλα σίγουρα επηρεάζουν κάποιο ποσοστό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς υπάρχουν κάποιοι σαν και εσένα που πρέπει να πάνε επειγόντως σε οφθαλμίατρο. Αν είναι η μυωπία το πρόβλημά σου βέβαια είσαι τυχερός...γιατί αν είναι στο κεφάλι σου μάλλον για σένα δεν υπάρχει σωτηρία.

 

εχει μυωπια ολη η Ελλαδα πλην του zakkwylde, του Τσουκαλα και του Nomisteraki φαινεται :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι της άποψης πως οσο υπάρχουν εφημερίδες τύπου Πρωταθλητής, Γαύρος, Πράσινη, Ντέρμπυ κτλ και οι αντίστοιχοι δημοσιογράφοι που ξεκινάνε να τους διαβάζουν τα παιδιά απ'το γυμνάσιο δύσκολα να αλλάξει κάτι.. Δε λέω οτι ειναι αποκλειστικά υπεύθυνοι αυτοί αλλα σίγουρα επηρεάζουν κάποιο ποσοστό..

 

 

Ναι ενω οι αλλες sportday,goal ειναι καλυτερες.Ναι μπορει να εχουν ενα καλυτερο επιπεδο αλλα ειναι πολυ πιο υπουλες και προκαλουν το ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...