Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιο ειναι το βασικο 4αρι του οσφπ? Ο Νιλσεν? Εδω γελαμε...

 

Eδω εσυ μου βγαζεις παιχταρα τον (εχω παιξει φετος συνολικα 41' στην ΕΥρωλιγκα) Μαριτς!!

 

Χωρις πλακα, ενας σοβαρος Νιλσεν που θα καθαριζε τα ριμπαουντς χτες, θα ηταν υπερπολυτιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Eδω εσυ μου βγαζεις παιχταρα τον (εχω παιξει φετος συνολικα 41' στην ΕΥρωλιγκα) Μαριτς!!

 

Χωρις πλακα, ενας σοβαρος Νιλσεν που θα καθαριζε τα ριμπαουντς χτες, θα ηταν υπερπολυτιμος.

 

O nilsen εχασε την θεση του στον ολυμπιακο προ πολλου με τις εμφανισεις του.

Οσο για τον μαριτς περιμενε μεχρι το τελος της σεζον για να δουμε λοιπον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε με να θυμηθω.. Αμπαλος ο Τσιλντρες, γατακι ο Κλειζα, αχρηστος ο Σπανουλης, παικταρας ο Τσαρτσαρης και ο Περπερογλου, δεν παιζουν ρολο οι ασιστς που βγαζει ο Παο (!!!!!!!!!!!!!!!!) και άλλα τοσα που δε θυμαμαι μονο απο σενα!!

 

Οποτε λιγη αυτογνωσια δε βλαπτει...

Οχι μωρε, ειναι παικταρας ο Τσιλντρες(τον ειδαμε), ηγετης ο Κλειζα (τον ειδαμε) και παλτο ο Τσαρτσαρης(που επαιρνε τιτλους οταν ο Σπανουλης ηταν στο Μαρουσι)

Βλεποντας παλια ποστ, εδω και 2 χρονια πεφτεις εξω σε ολοκληρη τη σεζον και οχι σε εναν παικτη οποτε η γνωμη σου εχει χασει καθε βαρυτητα. Καιγω παω μπουζουκια 15 χρονια αλλα δεν εμαθα μπουζουκι, που ελεγε και μια ψυχη

 

Πες μας για τις ταλενταρες Σλουκα, Παπανικολαου κτλ

 

Και για να εχουμε μια σουμα ρε παιδι μου, να ξερουμε

 

Μπορουμε να δηλωσουμε με αφορμη τα παραπανω ποστ οτι

 

13/1/2011 οι χρηστες Erwdios, kirileman, margarita, Chris85, Dropsreef,alexis333 δηλωνουν οτι ο Ολυμπιακος στο μπασκετ εχει πολυ καλυτερη ομαδα απο τον Παναθηναικο και θα του παρει τους 2 εγχωριους τιτλους και ο Παναθηναικος δεν εχει καμια τυχη στην Ευρωπη

 

Κανω λαθος? Μπορει να καταχωρηθει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο ειναι το βασικο 4αρι του οσφπ? Ο Νιλσεν? Εδω γελαμε...

 

Χθες πάντως δε γελάσατε τόσο πολύ με το τρίτο τεσσάρι που ακούει στο όνομα Ερτσέγκ.

 

Και να τα βάλουμε και λίγο κάτω? Βουγιούκας? Καϊμακόγλου? Τέπιτς? Καλάθης?

 

Αυτοί είναι οι αναπληρωματικοί των ΔΔ, Μπατίστ, Μάριτς, Νίκολας? Γελάνε και τα backgrounds. Που πα ρε Καραμήτρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι μωρε, ειναι παικταρας ο Τσιλντρες(τον ειδαμε), ηγετης ο Κλειζα (τον ειδαμε) και παλτο ο Τσαρτσαρης(που επαιρνε τιτλους οταν ο Σπανουλης ηταν στο Μαρουσι)

Βλεποντας παλια ποστ, εδω και 2 χρονια πεφτεις εξω σε ολοκληρη τη σεζον και οχι σε εναν παικτη οποτε η γνωμη σου εχει χασει καθε βαρυτητα. Καιγω παω μπουζουκια 15 χρονια αλλα δεν εμαθα μπουζουκι, που ελεγε και μια ψυχη

 

Πες μας για τις ταλενταρες Σλουκα, Παπανικολαου κτλ

 

Και για να εχουμε μια σουμα ρε παιδι μου, να ξερουμε

 

Μπορουμε να δηλωσουμε με αφορμη τα παραπανω ποστ οτι

 

13/1/2011 οι χρηστες Erwdios, kirileman, margarita, Chris85, Dropsreef,alexis333 δηλωνουν οτι ο Ολυμπιακος στο μπασκετ εχει πολυ καλυτερη ομαδα απο τον Παναθηναικο και θα του παρει τους 2 εγχωριους τιτλους και ο Παναθηναικος δεν εχει καμια τυχη στην Ευρωπη

 

Κανω λαθος? Μπορει να καταχωρηθει?

 

χεχεχε εισαι διασκεδαστικος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι ο Παντος εχει παρει τοσα πρωταθληματα με καποιες πολυ καλες εμφανισεις, αλλα ποτε δε τον ειπαμε Αλβες ουτε κερδισε καμια χρυση μπαλα....

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες πάντως δε γελάσατε τόσο πολύ με το τρίτο τεσσάρι που ακούει στο όνομα Ερτσέγκ.

 

Και να τα βάλουμε και λίγο κάτω? Βουγιούκας? Καϊμακόγλου? Τέπιτς? Καλάθης?

 

Αυτοί είναι οι αναπληρωματικοί των ΔΔ, Μπατίστ, Μάριτς, Νίκολας? Γελάνε και τα backgrounds. Που πα ρε Καραμήτρο?

 

Διαβαζεις το τι λεω η μπα?

Και μιας που εισαι απιστος στειλε μου πμ να σου δωσω ενα λινκ να δεις τι λενε ανθρωποι που υποστηριζουν την ομαδα σου αφου δεν με πιστευεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζεις το τι λεω η μπα?

Και μιας που εισαι απιστος στειλε μου πμ να σου δωσω ενα λινκ να δεις τι λενε ανθρωποι που υποστηριζουν την ομαδα σου αφου δεν με πιστευεις.

 

Μα εγώ ξέρω καλύτερα τι λένε οι γαύροι για τον Νίλσεν και έχω κατεβάσει όλα τα θεια στη γη για πάρτη του.

 

Αν όμως τα δικά σου τεσσάρια είναι επίσης για τα μπάζα και έχουν υποβάλλει χαρτιά για σύνταξη, τι συζητάμε τώρα?

 

Ο Παναθηναϊκός του χρόνου θα συνεχίσει να έχει στις τάξεις του Μπατίστ, Τσαρτσαρή, αυτόν τον απαράδεκτο Φώτση και τα λιμά που σου ανέφερα παραπάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τον ξεγραφετε ακομα τον Νιλσεν. Για ενα 15' θα ειναι υπερπολυτιμος. Και συμφωνα με τη δομη της ομαδας καθως και την ταυτοχρονη παρουσια του Βασιλοπουλου, δε νομιζω να χρειαστει να παιζει περισσοτερο.

 

Παρ'ολα τα αισιοδοξα χθεσινα μηνυματα απο την ομαδα, φαβορι παραμενει ο Παναθηναικος. Και αυτο επειδη ειμαστε νεα ομαδα, με νεο προπονητη. Ας το καταλαβουμε ολοι αυτο.

 

Anubis13 αγνοεις πως ο Νιλσεν ειναι τραυματιας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τον ξεγραφετε ακομα τον Νιλσεν. Για ενα 15' θα ειναι υπερπολυτιμος. Και συμφωνα με τη δομη της ομαδας καθως και την ταυτοχρονη παρουσια του Βασιλοπουλου, δε νομιζω να χρειαστει να παιζει περισσοτερο.

 

Παρ'ολα τα αισιοδοξα χθεσινα μηνυματα απο την ομαδα, φαβορι παραμενει ο Παναθηναικος. Και αυτο επειδη ειμαστε νεα ομαδα, με νεο προπονητη. Ας το καταλαβουμε ολοι αυτο.

 

Anubis13 αγνοεις πως ο Νιλσεν ειναι τραυματιας?

 

Chris85 ναι το αγνοω. Αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν εχασε την θεση του λογω κακων εμφανισεων. Αν δεν με πιστευεις και εσυ το ιδιο ισχευει αυτο που ειπα και στον ερωδιο. Το ιδιο πιστευουν και πολλοι απο τους φιλαθλους σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13/1/2011 οι χρηστες Erwdios, kirileman, margarita, Chris85, Dropsreef,alexis333 δηλωνουν οτι ο Ολυμπιακος στο μπασκετ εχει πολυ καλυτερη ομαδα απο τον Παναθηναικο και θα του παρει τους 2 εγχωριους τιτλους και ο Παναθηναικος δεν εχει καμια τυχη στην Ευρωπη

 

Κανω λαθος? Μπορει να καταχωρηθει?

 

 

Ακρα του ταφου σιωπη.Εχουν γνωση οι φυλακες..(κοινως μουγκα)

 

Πες τη γυναίκα σου να σου ρίξει ένα ξεμάτιασμα, γιατί έχεις αρχίσει και παραληρείς.

 

Λογικό το βρίσκω βέβαια, δεύτερος σε όλα τα σπορ για τον δεύτερο σύλλογο της χώρας, που στον ύμνο λέει πρωταθλητή όλων των σπορ παντοτινέ, είναι πολύ και δεν μπορεί να το αντέξει κανείς, πόσο μάλλον αν έχει συσσωρευμένο ζόρι. Με τις υγειές σου.

 

 

Νταμπλουχοι ποδοσφαιρο.Πρωταθλητες μπασκετ.

 

Ταμειο στο τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακραν κορυφαιος περιφερειακος του Ολυμπιακου και του ματς ο Παπαλουκας.

Ο Σπανουλης ηταν ο καλυτερος παικτης του Παναθηναικου και σε αυτο το ντερμπι. 2 σουτ απο αυτα που δεν μπηκαν να ειχαν μπει, θα ειχε λαικα δικαστηρια για τον Σπανουλη.

 

Μην ασχοληστε με μπασκετ. Πειτε 'Βαζελια σας σκισαμε, σας καναμε, σας δειξαμε, λαγοι' κτλ του ποδοσφαιρου αλλα οταν πατε να πειτε για μπασκετ ακουγονται ομορφιες περαν πασης φαντασιας εδω περα.

 

6 ασσιστ την στιγμη που ολος ο παο ειχε 6 σε ολο τον αγωνα. βρε το χωμα...

 

Ποσο σημαντικος θα ηταν χθες ο σπανουλης με τα πρασινα, αυτο μπορεις να το βαλεις στο μυαλο σου??

 

Αυτη η σιγουρια του οτι "μονο εμεις οι παο ξερουμε απο μπασκετ, οι αλλοι δεν ξερουν ουτε τι χρωμα εχει η μπαλα" καποια μερα (φετος, του χρονου, δεν ξερω) θα στοιχισει πολυ ακριβα στον παο. Γιατι οσο πιο ψηλα βρισκεσαι, τοσο πιο επωδυνη ειναι η πτωση. Και οχι τπτ αλλο, αλλα με τεπιτς-καιμακογλου-βουγιουκα-τσαρτσαρη-φωτση-μπατιστ ολο και πιο "λιγους" (για τον ενα η τον αλλο λογο) τα τρικλισματα εχουν αρχισει απο περυσι...

 

Υ.Γ. Την ελλειψη ορεξης απο γιαννακοπουλους/ομπραντοβιτς να ενισχυσουν την ομαδα οταν εχει χτυπητες ελλειψεις, μονο εγω την βλεπω ετσι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...