Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φαβορί θα είναι ο Παναθηναϊκός αν προχωρήσει σε μεταγραφή περιφερειακού IMHO.

 

Όπως είδαμε και χθες, τα one man show έλαβαν τέλος και μας τέλειωσαν και τα "βάλτο αγόρι μου".

 

Μεγάλο μάθημα το χθεσινό για τον Ομπράντοβιτς. Προσάρμοσε όλη την ομάδα πάνω στο Σπανούλη και του την έφεραν οι υπόλοιποι.

 

Επίσης γιατί ο Μπατίστ έπαιξε τόσο λίγο ενώ στο ξεκίνημα ήταν θετικότατος?

 

@ Anubis

 

Εγώ λέω μέσες άκρες, ότι εφόσον δεν έχεις κάτι καλύτερο να επιδείξεις, μην υποτιμάς τους παίχτες του αντιπάλου. Κι εγώ συμφωνώ με Chris ότι για κάποιες δουλειές είναι πολύ χρήσιμος. Στην τελική είναι το μόνο βαρύ τεσσάρι που έχουμε μιας και Ερτσέγκ, Μαυροκεφαλίδης είναι τραγικά soft. Αυτό που είδαμε χθες, είναι έργο Σοφού.

 

Ακρα του ταφου σιωπη.Εχουν γνωση οι φυλακες..(κοινως μουγκα)

 

Ξαναδιάβασε, γιατί έχασες επεισόδιο.

 

Νταμπλουχοι ποδοσφαιρο.Πρωταθλητες μπασκετ.

 

Last year

 

Ταμειο στο τελος.

 

Το έβλεπες, το έπαιξες? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προσάρμοσε όλη την ομάδα πάνω στο Σπανούλη και του την έφεραν οι υπόλοιποι.

 

 

Thats it.Απλα.

 

 

Ειπε κανεις να καταχωρηθει?Αιτησεις παρακαλω.Περιμενω τον chris85..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαβορί θα είναι ο Παναθηναϊκός αν προχωρήσει σε μεταγραφή περιφερειακού IMHO.

 

Όπως είδαμε και χθες, τα one man show έλαβαν τέλος και μας τέλειωσαν και τα "βάλτο αγόρι μου".

 

Μεγάλο μάθημα το χθεσινό για τον Ομπράντοβιτς. Προσάρμοσε όλη την ομάδα πάνω στο Σπανούλη και του την έφεραν οι υπόλοιποι.

 

Επίσης γιατί ο Μπατίστ έπαιξε τόσο λίγο ενώ στο ξεκίνημα ήταν θετικότατος?

 

@ Anubis

 

Εγώ λέω μέσες άκρες, ότι εφόσον δεν έχεις κάτι καλύτερο να επιδείξεις, μην υποτιμάς τους παίχτες του αντιπάλου. Κι εγώ συμφωνώ με Chris ότι για κάποιες δουλειές είναι πολύ χρήσιμος. Στην τελική είναι το μόνο βαρύ τεσσάρι που έχουμε μιας και Ερτσέγκ, Μαυροκεφαλίδης είναι τραγικά soft. Αυτό που είδαμε χθες, είναι έργο Σοφού.

 

Καταρχας ο Μπατιστ ηταν ανετοιμος για αυτο το ματς. Γερα στα ποδια του δεν παταγε. Δεν ξερω τι εκανε στην αρχη καθως ειδα μονο το δευτερο ημιχρονο.

Μα προφανως και ολοι οι παικτες ειναι χρησιμοι για καποιο ρολο εγω δεν ειπα οτι δεν μπορει να βοηθησει. Ειπα οτι ο Νιλσεν προοριζοταν για βασικο 4αρι αλλα εχασε την θεση του λογω κακων εμφανισεων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε ενα μπανιο δε μπορουμε να κανουμε κ μας τη λενε για μουγκα...

Ο παο ειναι καλυτερη ΟΜΑΔΑ. ειναι ενα δεμενο συνολο με ιδιο προπονητη πολλαααα χρονια τωρα.

Ο Ολυμπιακος απο την αλλη ειναι νεα ομαδα με νεο προπονητη.

Και οι 2 εχουν αδυναμιες στα ροστερ τους.

Για το κυπελλο τα πραγματα ειναι 50-50 θεωρω, κ περιμενω ενα πολυ δυσκολο ματς καθως οι δικοι σας μετα τ χτεσινο θα ναι σκυλιασμενοι.

Για το πρωταθλημα αν εχουμε το πλεονεκτημα θα ναι ενα παραπανω ατου, αλλα κ παλι ειστε φαβορι

Οκ;

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ο Ολυμπιακος απο την αλλη ειναι νεα ομαδα με νεο προπονητη.

 

 

 

Χρονια τωρα .Το διαβαζω και στον Πρωταθλητη και το Φως αυτο τον Ιουνιο περιπου..αρχες..κοιτα να δεις συμπτωσεις :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Λογικό το βρίσκω βέβαια, δεύτερος σε όλα τα σπορ

Last time I've checked, πρωταθλητης σε ποδοσφαιρο και μπασκετ ειναι ακομα ο Παναθηναικος.

Εσυ εισαι 5ος στη μπαλα και 2ος στο μπασκετ, μεχρι να παρεις κανα κατσαρολι

 

Και ξαναλεω

 

13/1/2011 οι χρηστες Erwdios, kirileman, margarita, Chris85, Dropsreef,alexis333 δηλωνουν οτι ο Ολυμπιακος στο μπασκετ εχει πολυ καλυτερη ομαδα απο τον Παναθηναικο και θα του παρει τους 2 εγχωριους τιτλους και ο Παναθηναικος δεν εχει καμια τυχη στην Ευρωπη

 

Να το σημειωσουμε?

 

ΥΓ. Παμε για 6:30 σερι μπασκετ στο ΣπορΦΜ. Αυτα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια τωρα .Το διαβαζω και στον Πρωταθλητη και το Φως αυτο τον Ιουνιο περιπου..αρχες..κοιτα να δεις συμπτωσεις :devil:

 

Ε τι να κανουμε οταν ολο φευγουν ερχονται παιχτες ετσι ειναι. Μια εχεις τον Γκερσον μια τον Γιαννακη, τωρα τον Ντουντα... Συγκρινεται με το να εχεις τον ιδιο 12 χρονια;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Last time I've checked, πρωταθλητης σε ποδοσφαιρο και μπασκετ ειναι ακομα ο Παναθηναικος.

Εσυ εισαι 5ος στη μπαλα και 2ος στο μπασκετ, μεχρι να παρεις κανα κατσαρολι

 

Δηλαδή μιλάει ο πρώτος της Ψωρωκώσταινας στον δεύτερο της Ευρώπης?

 

Και τι του λέει δηλαδή? 61-65? Δευτεραθλητή σ' όλα τα σπορ παντοτινέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή μιλάει ο πρώτος της Ψωρωκώσταινας στον δεύτερο της Ευρώπης?

 

 

Πες μου οτι το λες αυτο για τον Παναθηναικο και τον Ολυμπιακο στο μπασκετ.

Ελα πες το...

 

 

ΥΓ. Το σχολιο περι Ψωροκωσταινας ειναι η συνεχεια του "Με Μαντσεστερακια και Γουβεντακια παει το παιδι μου σχολιο? Με βαζελακια και χανουμακια παει"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου οτι το λες αυτο για τον Παναθηναικο και τον Ολυμπιακο στο μπασκετ.

Ελα πες το...

 

 

ΥΓ. Το σχολιο περι Ψωροκωσταινας ειναι η συνεχεια του "Με Μαντσεστερακια και Γουβεντακια παει το παιδι μου σχολιο? Με βαζελακια και χανουμακια παει"

 

Είναι αντίστοιχο του ποδοσφαιρκού βάζελου, που είναι και πρέσβης, όταν βγαίνει πέμπτος στην Ελλάδα.

 

Από κάτω και να σκούζετε. Ευτυχώς σας έμεινε το subbuteo να ρεφάρετε. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεβασε κανα λαβαρο για το χθεσινο, αφου ανεβαζεις για τα Φ4 οπως εγω ανεβαζω για τις κουπες, οι Καρπαζιερς της Ευρωπης και της Ελλαδας βγαλανε γλωσσα επειδη κοιμηθηκε ο Θεος (ο Μητσος δηλαδη)

 

Για τη μπαλα ειμαι νταμπλουχος και σε γλεντησα και στο ΟΑΚΑ αρα δεν μιλας

 

ΥΓ. Τελικα καποιος να δεσμευθει για την επικρατηση του γαυρου και την καταστροφη του Παναθηναικου υπάρχει?

Αφου λετε ειμαστε για φαπες, μας σβερκωσατε, μπλα μπλα μπλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεβασε κανα λαβαρο για το χθεσινο, οι Καρπαζιερς της Ευρωπης και της Ελλαδας βγαλανε γλωσσα επειδη κοιμηθηκε ο Θεος (ο Μητσος δηλαδη)

 

Πές τα στον Ντούντα αυτά, που τον έχει τον Γκαστονάκο για να εφαρμόζει συστήματα στο πτώμα του.

 

Για τη μπαλα ειμαι νταμπλουχος και σε γλεντησα και στο ΟΑΚΑ αρα δεν μιλας

 

Εκεί στο -5 οι εγκεφαλικές λειτουργίες επιβραδύνονται. Λογικό. Subbuteo και stratego, άντε και καμιά κολτσίνα δίπλα στο τζάκι και μη μιλάς καθολούλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπλα μπλα μπλα ΚΟΥΠΕΣ ΜΗΔΕΝ μπλα μπλα μπλα

 

Α γεια σου, μην σε ξανακούσω να μιλάς για μπαλίτσα.

 

Το ματσάκι χθες το είδες με το φιλαράκι σου το Μενέλαο? Τι έλεγε? Μιλούσε ή ήταν χαμηλό το επίπεδο και δεν μπορούσε να βρει άτομα να τον καταλάβουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...