Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Hacking v2


Toufas
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

auto mou sinevei kai emena mia fora.... oxi na mou vgalei kokina lampakia, ala na kolisei kai meta na tin afisw 5 lepta kai na tin valw pali orizontia kai na pezei kanonika.

 

xerete giati mporei na simvenei auto? koulo mou fenete giati nomiza pos an ine katheta aerizontan kalitera.

 

Nope..Κάθετα δεν αερίζεται καλύτερα..Πολύ χείροτερα μάλιστα..Γιατί η κεντρίκη είσοδος αέρα τησ κονσόλας ειναι δεξιά (οπως την κοιτάς σε οριζόντια θέση) και μειώνεται όταν τη βάζεις κάθετα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

timekeeper σε ευχαριστω για την απαντηση.Χερι παντως απο μονος μου δεν προκειτε να βαλω....

Καποιος αλλος να μου απαντησει πιο συγκεκριμενα στις ερωτησεις μου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίγνια... ψάξε για ουρανο και ΧΒΟΧ στο γούγλη και θα το βρεις.

 

Δεν το επιασα αυτο... (Αρχαριος γαρ)

Μπορεις να μου το κανεις πιο λιανα με pm??

 

ΟΚ αργησα αλλα το επιασα...Mπηκα εκει που μου λες αλλα εχουν κανει disable τους καινουριους χρηστες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Telika to sigegrimeno anemistiraki kanei doyleia sto xbox360 h' tsampa kopos?? Mipws epeidi pernei revma apo to revma toy dvdrom yparxei periptwsi na miwthei i apodosi toy dvdrom?? Yparxei tropos na to kanoyme na parei revma apo ekei poy pairnoyn kai o diplos mamisios anemistiras toy 360? An nai pws? Eyxaristw poly prokatavolika.

 

fan-extra1.jpg

 

fan-extra.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

timekeeper σε ευχαριστω για την απαντηση.Χερι παντως απο μονος μου δεν προκειτε να βαλω....

Καποιος αλλος να μου απαντησει πιο συγκεκριμενα στις ερωτησεις μου??

 

Καλώς. Νομίζω κόντα στην περιοχή σου είναι οι grmods. Πάρε ένα τηλέφωνο. Τώρα για εγγραφή στον ουρανό... κοίτα στα pm σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...