Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Hacking v2


Toufas
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ego pantos tha perimeno na do ti tha ginei me to Halo3 kai ta bans ktl. min tin xanapatisoume opos me to Halo3 beta MP (sto Crackdown)

 

etsi kai allios meta apo to Bioshock ti na kl@sei to story tou Halo3? mia apo ta idia.... mono gia multiplayer tha axizei... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και κάτι ακόμα. Προς το παρόν απέφυγε την νέα επιλογή που έχει το Xbox Backup Creator 2.6 για μετατροπή του image σε SplitVid, αφού δεν συνεργάζεται ακόμη με το iXtreme και τα παιχνίδια δεν παίζουν.

Ερώτηση : Το έχει δοκιμάσει κανείς;;;

 

Akoma den apantise kaneisa se ayto to krisimo erwtima.

 

Kai ababapanos oxi den nomizw na einai fake.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Halo 3 XBOX360-CCCLX

 

Ορμήξτε!

 

Αλλά , παιδιά, ΚΡΙΜΑ τέτοιο παιχνίδι να μην το πάρετε και γνήσιο.

 

Όλοι εδώ μέσα, τα παιχνίδια τα αγοράζουν γνήσια μόλις κυκλοφορήσουν. Απλά κρατάνε αντίγραφα ασφαλείας ώστε να μην φθείρουν τα δισκάκια τους. Οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι εδώ μέσα, τα παιχνίδια τα αγοράζουν γνήσια μόλις κυκλοφορήσουν. Απλά κρατάνε αντίγραφα ασφαλείας ώστε να μην φθείρουν τα δισκάκια τους. Οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα.... ;)

 

sostos! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκαψα πριν 2 μέρες το NHL 08 στο τελευταίο Verbatim κ τώρα δεν μπορώ να βρώ να αγοράσω ένα-δυο δισκάκια. Είτε δεν θα έχουν, είτε θα είναι 10άδα με 2,7 έκαστο, είτε θα ζητάνε 5,5 ευρώ το ένα! Ναι καλά ακούσατε 5,5 ευρώ το ένα, σε μαγαζί στο Μαρούσι πλησίον του Σπύρου Λούη. Φυσικά μόλις μου είπε τιμή (είχε βάλει την μάνα του να του κρατάει το μαγαζί γιατί αυτός έλειπε, lol) έγινα Λούης...

 

Βρε τι πάθαμε!!

 

Που μπορώ να βρώ μεμονωμένα δισκάκια, η ακόμα κ 10άδα σε καλή τιμή? (το easy buy world έχει έλλειψη)

Έχω κάτι Memorex αλλά δεν ξέρω αν μου παίξουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Filtate wolfidis an meneis athina soy exw dyo lyseis. 1 lysi(Exei kai sti thesalloniki katastimata), 2 lysi (Analogika soy erxetai 2.18 to ena ara symfairei).

Ap to poly poy exw psaxei einai oi poio ftines agores gia verbatim double layer diskakia. Trust me.

An theleis psaxto ki esy an kai den nomizw na vreis kaliteres times apo aytes.

Elpizw na voithisa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκαψα πριν 2 μέρες το NHL 08 στο τελευταίο Verbatim κ τώρα δεν μπορώ να βρώ να αγοράσω ένα-δυο δισκάκια. Είτε δεν θα έχουν, είτε θα είναι 10άδα με 2,7 έκαστο, είτε θα ζητάνε 5,5 ευρώ το ένα! Ναι καλά ακούσατε 5,5 ευρώ το ένα, σε μαγαζί στο Μαρούσι πλησίον του Σπύρου Λούη. Φυσικά μόλις μου είπε τιμή (είχε βάλει την μάνα του να του κρατάει το μαγαζί γιατί αυτός έλειπε, lol) έγινα Λούης...

 

Βρε τι πάθαμε!!

 

Που μπορώ να βρώ μεμονωμένα δισκάκια, η ακόμα κ 10άδα σε καλή τιμή? (το easy buy world έχει έλλειψη)

Έχω κάτι Memorex αλλά δεν ξέρω αν μου παίξουν....

Edw exei Verbatim DL 2,3? to ena. Kalyteri timi dyskola tha vreite ;)

Egw apo kei pswnizw :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia gia to kalo mas min pexete to halo 3 prin kikloforisi.

akouste.

S confirms to Pro-G that consumers will not be banned for playing Halo 3 before official release.

Playing this will no longer get you banned from Xbox LIVE

 

http://www.pro-g.co.uk/news/19-09-2007-6492.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

leei oti den tha fane ban....

 

 

eksalou vgike i ms kai eipe oti kaneis den tha faei ban an to peksei noris.

tora an to peksei kopia den ksero..

 

Ακριβώς. Είπε ότι αν το παίξεις νορίτερα δεν τρως μπαν κι αυτό γιατί έχουν κυκλοφορήσει μερικά (εκτός από review copies) και κάποιοι το παίζουν νόμιμα. Αν παίζεις αντίγραφο αλλάζει το πράμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...