Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Hacking v2


Toufas
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το ανοιξα πριν λιγο και θα δοκιμασω αν ειναι συμβατο το drive για να ξεκινισω την διαδικασια..

παντως ευχαριστω πολλυ για της απαντησης σας παιδια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ναι θελει αντιγραφικο liteon ihas

αλλα μπορει να ειναι συμβατο και αυτο που εχεις

ψαξε για C4E’s BurnerMAX Payload Tool v0.15

φλασαρε το αντιγραφικο που εχεις και θα δεις αν μπορει να

το δεχτει η οχι

αν χρειαστεις κατι μπορω να στο φλασαρω

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ειναι αφου δινεις πληροφοριες να τις δινεις σωστα.

 

Το προραμμα max payload ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΦΛΑΣΑΡΕΙς ΚΑΝΕΝΑ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ PC DVD-RECORDER LITEON IHAS με καποιο firmware.

 

Απλα τρεχεις το εν λογο προγραμμα εχωντας ενα δισκακι dvd+r dl στο drive και αν ειναι συμβατο θα στο γραψει το προγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας έχω την XBOX360 slim 4GB black with kinect αγορά 29/12/2011 και σκονίζετε καιρό. Αποφάσισα τελικά και αγόρασα το X360key από Link.png Site: ebw  τώρα πρόσφατα και περιμένω να παραλάβω  Αυτό που θα ήθελα αν γνωρίζετε να μου πείτε είναι ότι διαβάζοντας και βλέποντας βίντεο και φώτο  παρατήρησα ότι υπάρχει και ένα κουτάκι με μια οθόνη  όπου στην φώτο και στις πληροφορίες από Link.png Site: ebw  δεν αναφέρεται.

α) Είναι αναβαθμισμενη έκδοση και δεν το χρειάζεται?

β) Πωλείτε χωριστά?

Έχω μιλήσει με τον πωλητή και δεν γνώριζε να μου πει.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας έχω την XBOX360 slim 4GB black with kinect αγορά 29/12/2011 και σκονίζετε καιρό. Αποφάσισα τελικά και αγόρασα το X360key από Link.png Site: ebw  τώρα πρόσφατα και περιμένω να παραλάβω  Αυτό που θα ήθελα αν γνωρίζετε να μου πείτε είναι ότι διαβάζοντας και βλέποντας βίντεο και φώτο  παρατήρησα ότι υπάρχει και ένα κουτάκι με μια οθόνη  όπου στην φώτο και στις πληροφορίες από Link.png Site: ebw  δεν αναφέρεται.

α) Είναι αναβαθμισμενη έκδοση και δεν το χρειάζεται?

β) Πωλείτε χωριστά?

Έχω μιλήσει με τον πωλητή και δεν γνώριζε να μου πει.

Ευχαριστώ

τωρα πια δεν το πουλανε μαζι με το remote!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχρηστο ειναι , δεν θα σου χρειαστει καπου απλα εδινε καποιες πληροφοριες

eject , update κατι τετοια

και εγω αυτα που βαζω χωρις τα βαζω αφου δεν εχει κατι ουσιαστικο να δωσει

μην ανησυχεις μια χαρα θα εισαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ ευχαριστώ. άρα είμαι εντάξει και έτοιμος για κατέβασμα… επισης τι πρέπει να κοιτάζω σε αυτά που κατεβάζω δλδ iso, pal, free region?

Αν δεν ειναι πρόβλημα στο φόρουμ να  μου πείτε και καμιά σελίδα….

Ευχαριστώ και πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το φλασαρα επιτυχως και ηταν πολλυ ευκολη η διαδικασια με λιγο υπομονη και πολλες ωρες διαβαζοντας φορουμ ολα γινωνται τελος παντων παρρηγειλα το αντιγραφικο και περιμενω να ερθει για να το σκισω..

 

ευχαριστω πολλυ για της απαντησης σας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερίζω, έχω την κονσόλα 360slim with DG-16D5S Firmware 1175 και αγόρασα και παρέλαβα αυτήν την εβδομάδα το x360key/xkey. Μάλλον κάτι δεν κατάλαβα η δεν έχω κάνει γιατί δεν κατάφερα να το λειτουργήσω με την πρώτη, δλδ το τοποθέτησα με πληροφορίες και βήματα από διάφορα βίντεο (εύκολη διαδικασία) κατέβασα και παιχνίδια .iso και είμαι έτοιμος να παίξω αλλά τζίφος. η κονσόλα κολλάει και αργεί να ξεκινήσει, αν ξεκινήσει δουλεύει αλλά όταν πατάω close tray λέει reading και μετά από αρκετά δευτερόλεπτα ξανά βγάζει close tray. επίσης ζητάει να κάνω update, το δέχομαι αλλά κάποια στιγμή όταν είναι στο prepairing προς το τέλος της διαδικασίας με κόβει και λέει ότι δεν είναι δυνατή η αναβάθμιση και δίνει έναν αριθμό.
Τι δεν έχω κάνει ? την βοήθεια σας, ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερίζω, έχω την κονσόλα 360slim with DG-16D5S Firmware 1175 και αγόρασα και παρέλαβα αυτήν την εβδομάδα το x360key/xkey. Μάλλον κάτι δεν κατάλαβα η δεν έχω κάνει γιατί δεν κατάφερα να το λειτουργήσω με την πρώτη, δλδ το τοποθέτησα με πληροφορίες και βήματα από διάφορα βίντεο (εύκολη διαδικασία) κατέβασα και παιχνίδια .iso και είμαι έτοιμος να παίξω αλλά τζίφος. η κονσόλα κολλάει και αργεί να ξεκινήσει, αν ξεκινήσει δουλεύει αλλά όταν πατάω close tray λέει reading και μετά από αρκετά δευτερόλεπτα ξανά βγάζει close tray. επίσης ζητάει να κάνω update, το δέχομαι αλλά κάποια στιγμή όταν είναι στο prepairing προς το τέλος της διαδικασίας με κόβει και λέει ότι δεν είναι δυνατή η αναβάθμιση και δίνει έναν αριθμό.

Τι δεν έχω κάνει ? την βοήθεια σας, ευχαριστώ...

το dvd key το εχεις τραβηξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...