Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση υποτίτλων; Κάντε post ΕΔΩ! v2.0


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σας χρειάζομαι και εγώ παιδιά..

 

Ψάχνουμε για το "Harsh.Times.2005.720p.BluRay.DTS.x264-DON.BOZX" και πραγματικά δεν βρίσκουμε πουθενά..

 

Απίστευτο κιόλας γιατί είναι ταινία του '05 και είναι και του Bale.. Δεν ξέρω πως λειτουργεί αυτό το τόπικ, ούτε ξέρω πως τους βρίσκεται.. αν μπορεί κάποιος να κάνει το θαύμα θα ήμουν ευγνώμων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας χρειάζομαι και εγώ παιδιά..

 

Ψάχνουμε για το "Harsh.Times.2005.720p.BluRay.DTS.x264-DON.BOZX" και πραγματικά δεν βρίσκουμε πουθενά..

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις οποιονδήποτε bdrip υπότιτλο, δεν είναι υποχρεωτικό να είναι για την έκδοση από don bozx. π,χ, (www.freeprojectx.com/download-s92bfde63ee.html)

 

Απίστευτο κιόλας γιατί είναι ταινία του '05 και είναι και του Bale..

Δεν είναι του Bale αλλά με τον Bale (Σ.Σ.)

 

Δεν ξέρω πως λειτουργεί αυτό το τόπικ, ούτε ξέρω πως τους βρίσκεται.. αν μπορεί κάποιος να κάνει το θαύμα θα ήμουν ευγνώμων!

Δεν είναι δύσκολο, πας στην 1η σελίδα του thread αυτού και στο 1ο post έχει μια λίστα με sites υπότιτλων. Πας σε αυτά και κάνεις αναζήτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε μαν, ξεκόλα. Πρώτον ΕΙΝΑΙ του Bale η ταινία (νιώσε το!). Δεύτερον είσαι άρχοντας για τους subs, THANKS για το ενδιαφέρον! Και τρίτων, πάω σε 2 Site: 1) greeksubtitlesproject που είναι tracker -σχεδον;- όλων των Ελληνικών υποτιτλάδικων*, και 2) Google γράφοντας όλο το Download name της ταινίας πακετάκι με ένα "Greek subtitles" και αν βρεθεί - βρέθηκε.

 

*ΥΓ Να το γράφει και η πρώτη σας σελίδα, "αν δεν τον βρεις τον sub εκεί - είσαι σε άσχημη κατάσταση".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ γυναίκες...! Μην σας θίξουμε τον Bale (ή τον κάθε Bale). :X

 

Τελικά ταίριαζαν οι υπότιτλοι από το subs5free;

 

...και 3ον, το opensubtitles.org το ξέρεις; Εκεί είναι το τελευταίο μέρος που ψάχνω αν αποτύχουν όλα τα υπόλοιπα, ιδίως για σπάνιες ταινίες.

 

 

Υ.Γ. Αν κάνεις αυτό που λες για την αναζήτηση στο google θα πάρεις τορρεντάδικα και γουαρεζάδικα για αποτελέσματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, ψάχνω πακετάκι υπότιτλους για ολόκληρη σειρά (όλες τις σαιζόν) όπως για παράδειγμα House που τελείωσε.

εκτός από το www.tvsubtitles.net που δίνει ανά σαιζόν τους υπότιτλους υπάρχει αλλού μέρος για ολόκληρη σειρά?

 

ξέρω μλκία να βαριέμαι τα 8 κλικ αντί για 1 αλλά με έπιασε περιέργεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...