Προς το περιεχόμενο

Παπασωτηριου


Genatos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω εχω παραγγειλει απο χτες το πρωι στις 8 τα Colin McRae DIRT 2,Dead Rising 2,Μafia II και SUPER STREET FIGHTER 4 για PS3.

σημερα θα δουμε τι θα δουμε αν και πιστευω πως θα παρουμε απλα το "χρυσο λουκουμι"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οχι αλλα μολις εμαθα οτι μονο νεογεννητα δεν εχουν παραγγειλει (ψαχτε λιγο στο ελληνικο internet)

 

 

omg απλα...κριμα..κ ελεγα πως θα γλυτωσω 100+ ευρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι αλλα μολις εμαθα οτι μονο νεογεννητα δεν εχουν παραγγειλει (ψαχτε λιγο στο ελληνικο internet)

εμενα παρηγγειλε και ο σκυλος μου..

Ετσι, για να παιζει τον ελευθερο χρονο του!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ

 

Από εκεί γυρνάω. Στουρνάρη. Μου είπαν ότι εξαντλήθηκε το στοκ. ΠΙΠΕΣ. Είχαν το Dead Rising 2 με 59 ευρώ (αντί 15 που λέει το site). Τους λέω πότε πρόλαβαν να εξαντληθούν? Μου λένε η προσφορά είναι από Τετάρτη (αμφιβάλλω). Παρασκευή δεν είναι που το πήραμε πρέφα?

 

Τους χρειάζονται καταγγελίες και κράξιμο για να βάλουν μυαλό. Αλλά με το αστείο πρόστιμο που έφαγε ο Γερμανός, καλά να πάθουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ

 

Από εκεί γυρνάω. Στουρνάρη. Μου είπαν ότι εξαντλήθηκε το στοκ. ΠΙΠΕΣ. Είχαν το Dead Rising 2 με 59 ευρώ (αντί 15 που λέει το site). Τους λέω πότε πρόλαβαν να εξαντληθούν? Μου λένε η προσφορά είναι από Τετάρτη (αμφιβάλλω). Παρασκευή δεν είναι που το πήραμε πρέφα?

 

Τους χρειάζονται καταγγελίες και κράξιμο για να βάλουν μυαλό. Αλλά με το αστείο πρόστιμο που έφαγε ο Γερμανός, καλά να πάθουμε.

 

Για να μην έχουν στη Στουρνάρη φαντάσου τι γίνεται στις online παραγγελίες.Οι καταγγελίες θα πάνε σύννεφο απο ότι βλέπω.

 

Ακόμα ένα κατάστημα για πέταμα.Η Ελλάδα σε όλο της το μεγαλείο.

 

Παρασκευή βράδυ μπήκαν οι μούφα προσφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλέπω να γράψουν ενα μαζικό mail και θα το στείλουν σε όλους όσουν έκαναν παραγγελία. Άντε να σου πούν οτι θα κάνουν καμια έκπτωση 5-10% έτσι για το συγνώμη... Η πλάκα είναι οτι σίγουρα απο το πρωί θα έχουν πάρει αρκετοί τηλ και ακόμα στο site οι τιμές είναι εκεί που ήταν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλέπω να γράψουν ενα μαζικό mail και θα το στείλουν σε όλους όσουν έκαναν παραγγελία. Άντε να σου πούν οτι θα κάνουν καμια έκπτωση 5-10% έτσι για το συγνώμη... Η πλάκα είναι οτι σίγουρα απο το πρωί θα έχουν πάρει αρκετοί τηλ και ακόμα στο site οι τιμές είναι εκεί που ήταν...

 

Και μην περιμένεις να αλλάξουν οι τιμές.Για ακόμα μια βδομάδα διαθέσιμο θα δείχνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...