Προς το περιεχόμενο

Παπασωτηριου


Genatos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν άντεξα/κρατήθηκα. Κονσόλα+5 παιχνιδάκια+Έξτρα χειριστήριο 235€...

Αν πάραλάβουμε μπορώ να πώ ότι είναι ΠΟΛΥ καλή προσφορά.

Anyway, είτε παραλάβουμε είτε όχι, thanks Genatos /ipal!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τα λαθη ειναι ανθρωπινα και δεν ειναι παντα υποπτα οπως πχ του πλαισιου

 

απο κει και περα το πως τα διαχειριζεσαι ειναι που εχει σημασια

 

προσωπικα δεν περιμενω ουτε αξιωνω να στειλουν (γιατι δεν το θεωρω και εντιμο να ψαχνω για λαθη και να τα εκμεταλλευομαι)

 

αν ομως στειλουν τοτε με πειθουν οτι ειναι σωστοι επαγγελματιες τους οποιους μπορω να εμπιστευθω οπως εμπιστευομαι πλεον πολυ περισσοτερο το get it now απο κατι πλαισια eshop και τα ρεστα

 

their call

 

 

ps απο νομους κρατος ελεγκτικους μηχανισμους και οργανωσεις καταναλωτων δεν περιμενω τπτ,αυτο που περιμενω ειναι καταναλωτικη συνειδηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι ειναι λαθος η τιμη, αλλα αποκει και περα δεν ειανι εξωπραγματικη και επειδη μαλλον ειναι μεγαλυτερη ή στα ιδια περιπου με το κοστος (για το καταστημα) για να μη χαλασει τη φημη του θα τα εδινε τα ps3 και ας ειχε μηδενικο κερδος ή χασουρα 10 ευρω σε καθε κομματι ξερωγω...

 

Το προβλημα ερχεται στο οτι σχεδον σιγουρα δε θα εχει αρκετα 250αρια... Εκει αν ειναι μαγκας και δωσει εστω και 160αρια με ή χωρις παιχνιδια, εμενα μου αρκει...

 

Εγω παρηγγειλα ενα ενω εχω ηδη ps3 120αρι.... αλλα χρειαζομουνα ενα δευτερο dualshock οποτε ειναι αλλα -40 ευρω η τιμη πρακτικα για εμενα, και μετα θελω να κανω jailbreak χωρις να χασω το online....οποτε το ενα θα γινει 3.49 για JB και το αλλο τελευταια εκδοση για Online...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λάθη μου τσαμπουνάτε ρε παιδιά.Έχει πάνω από δεκαπέντε τίτλους μόνο για PS3 με 10-15 ευρώ.Όλα λάθη είναι;Και ποιος μου λέει ότι δεν είναι σκόπιμο για να πάρει τα στοιχεία όλων αυτών που έσπευσαν να παραγγείλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λάθη μου τσαμπουνάτε ρε παιδιά.Έχει πάνω από δεκαπέντε τίτλους μόνο για PS3 με 10-15 ευρώ.Όλα λάθη είναι;Και ποιος μου λέει ότι δεν είναι σκόπιμο για να πάρει τα στοιχεία όλων αυτών που έσπευσαν να παραγγείλουν

 

σιγα μην ειναι και η Μοσαντ ο Παπασωτηριου

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρεμήστε βρε, για τον Παπασωτηρίου μιλάμε και όχι για το μπακάλη της γειτονιάς. Το θέμα είναι αν έχει ο άνθρωπος το stock να καλύψει τις ανάγκες όλων σας ή έβγαλε μία προσφορά απλά για να ρευστοποιήσει προϊόντα που είχε.

Υπομονή και θα δείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα μην ειναι και η Μοσαντ ο Παπασωτηριου

Μόνο μη σε ζαλίσουν με ενημερωτικά emails υπερέξυπνε καταναλωτή.Στην τελική δεν καταλαβαίνω γιατί να μπορεί ο καθένας να ψαρεύει τα προσωπικά μου δεδομένα χωρίς να υπάρχει (ουσιαστικά) λόγος αγαπητέ φωστήρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι εγω που δεν ξερω..Αυτη η εκδοση είναι η παλιά ή η καινούρια(slim).Αν είναι η παλια μπορει να γίνει update στο 3.55 firmware?Λογικα πιστευω ναι,απλως ρωταω για σιγουρια να μου απαντησει καποιος που έχει την παλια έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λάθη μου τσαμπουνάτε ρε παιδιά.Έχει πάνω από δεκαπέντε τίτλους μόνο για PS3 με 10-15 ευρώ.Όλα λάθη είναι;Και ποιος μου λέει ότι δεν είναι σκόπιμο για να πάρει τα στοιχεία όλων αυτών που έσπευσαν να παραγγείλουν

 

προφανως μιλαμε για την κονσολα φιλε και οχι για τα παιχνιδια....ελεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανως μιλαμε για την κονσολα φιλε και οχι για τα παιχνιδια....ελεος

Σαφώς και θα σε ελεήσω φίλε μου γιατί προφανώς δεν διάβασες ένα μήνυμα λίγο παραπάνω που αφορούσε σε περιστατικό με παιχνίδια xbox μόλις ένα χρόνο πριν. Εκτός και αν εννοείς πως μόνο όσοι παρήγγειλαν κονσόλα μπορούν να φωνάζουν αν δεν παραλάβουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλέπουμε αυριο, δεν εχει νόημα να λογομαχουμε B)

Το θεωρω σοβαρό σαν μαγαζι και πιστεύω οτι θα τα στείλουν... Ελπίζω επίσης να μπορουν να συγχωνευσουν τις παραγγελίες μου για να γλυτώσω τα εξοδα αποστολής και να προσθέσω και 2ο gamepad :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι, εννοω οτι στην κονσολα ειναι το μεγαλο κερδος, και εκει τους ενδιαφερει ολους αν θα την παρουν η οχι. Για τα παιχνιδια πηρα και εγω ενα heavy rain , και τι εγινε αμα δεν ερθει, οι τιμες ειναι ετσι και αλλιως ιδιες ή λιγο κατω απο amazon....σιγα τις ευκαιριες

 

Και το chillstream ειναι πολυ καλη ευκαιρια, αλλα το προιον ειναι μαπα γενικα οποτε στα 25 που ζηταει αρχικη τιμη ειναι σα να μην υπαρχει. Στα 5 το πηραμε ετσι για καβατζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες χαλαρώστε γιατί το κουράσαμε.

Αύριο είναι Δευτέρα και θα δείξει πώς θα πάει το πράγμα.

Αν συμβεί αυτό που απευχόμαστε τότε τα ξαναλέμε πιο εκτενέστερα.

Μέχρι τότε relax ... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι, εννοω οτι στην κονσολα ειναι το μεγαλο κερδος, και εκει τους ενδιαφερει ολους αν θα την παρουν η οχι. Για τα παιχνιδια πηρα και εγω ενα heavy rain , και τι εγινε αμα δεν ερθει, οι τιμες ειναι ετσι και αλλιως ιδιες ή λιγο κατω απο amazon....σιγα τις ευκαιριες

 

Και το chillstream ειναι πολυ καλη ευκαιρια, αλλα το προιον ειναι μαπα γενικα οποτε στα 25 που ζηταει αρχικη τιμη ειναι σα να μην υπαρχει. Στα 5 το πηραμε ετσι για καβατζα

Τέλος πάντων δεν είναι απλά θέμα κέρδους. Είναι θέμα δεοντολογίας. Όσον προσβεβλημένος θα αισθανθεί κάποιος που παρήγγειλε κονσόλα τόσο θα αισθανθώ και εγώ.Άσε που και εγώ ζήτησα 5 παιχνίδια και συνολικά θα κερδίσω ένα αξιοσέβαστο ποσό.Θα δούμε αύριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...