Προς το περιεχόμενο

Παπασωτηριου


Genatos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παλι πιστευω ετσι παλι απο ενστικτο οπως με την τηλεοραση απο Getitnow και απο τον δισκο seagate 500 gb 2.5" απο πλαισιο θα παρουμε ολοι μας οτι εχουμε παραγγειλει ...επισης προσθεστε ενα PS3 και απο εμενα ...αντε καιρο ειχαμε να βρουμε απο αποψη τιμης κατι παρα πολυ καλο !!!θελω να πιστευω οτι ο παπασωτηριου θα φερθει σαν σωστος επαγγελματιας και δεν θα κανει τα λαθη και τις λαμογιες του πλαισιο - γερμανου και των αλλων....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω παλι πιστευω ετσι παλι απο ενστικτο οπως με την τηλεοραση απο Getitnow και απο τον δισκο seagate 500 gb 2.5" απο πλαισιο θα παρουμε ολοι μας οτι εχουμε παραγγειλει ...επισης προσθεστε ενα PS3 και απο εμενα ...αντε καιρο ειχαμε να βρουμε απο αποψη τιμης κατι παρα πολυ καλο !!!θελω να πιστευω οτι ο παπασωτηριου θα φερθει σαν σωστος επαγγελματιας και δεν θα κανει τα λαθη και τις λαμογιες του πλαισιο - γερμανου και των αλλων....

Απο το στομα σου και στου παπασωτηριου το αυτι. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν ειμαι της κονσολας,η τιμη του ps3 ειναι το κατι αλλο.Να ρωτησω,hdmi καλωδιο περιλαμβανει ή πρεπει να αγορασουμε αλλο; B)

 

Πρέπει να αγοράσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν ειμαι της κονσολας,η τιμη του ps3 ειναι το κατι αλλο.Να ρωτησω,hdmi καλωδιο περιλαμβανει ή πρεπει να αγορασουμε αλλο; B)

Πάρε το πρώτα στη τιμή που λέει και εγώ θα σου στείλω όσα καλώδια θέλεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην παίρνεις όρκο ... :P

 

 

Το κραταω αυτο. :devil:

Παραλάβετε και χαλάλι σας :-)

 

edit: και τα μεταφορικά δικά μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι πιστευω ετσι παλι απο ενστικτο οπως με την τηλεοραση απο Getitnow και απο τον δισκο seagate 500 gb 2.5" απο πλαισιο θα παρουμε ολοι μας οτι εχουμε παραγγειλει ...επισης προσθεστε ενα PS3 και απο εμενα ...αντε καιρο ειχαμε να βρουμε απο αποψη τιμης κατι παρα πολυ καλο !!!θελω να πιστευω οτι ο παπασωτηριου θα φερθει σαν σωστος επαγγελματιας και δεν θα κανει τα λαθη και τις λαμογιες του πλαισιο - γερμανου και των αλλων....

 

Και εγώ απο ένστικτο αυτό πιστεύω.Το πρώτο ps3 που πέρνω είναι κρίμα θα είναι να είναι απλά μούφα η προσφορά.

 

Καλώδιο hdmi με 5-10 ευρό βρίσκεις παντού.Πιο ακριβό είναι τσάμπα λεφτά δεν κερδίζεις τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σορρυ κιολας αλλα να κανω μια χαζη ερωτηση πως γινεται το ιδιο καταστημα να εχει το SONY Playstation 3 Console 40GB + Lair + Motorstorm στα 340 και το SONY PS3 CONSOLE 250GB+KILLZONE+INFAMOUS στα 200?δν ξερω μου φαινεται πολυ περιεργο...αλλα απο την αλλη πολυ θα γουσταρω να ισχυει για να τα βλεπουν αυτα και οι μεγαλοαλυσιδες και να ριξουν και λιγο τις τιμες τους στις ψευτοεκπτωσεις τους!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σορρυ κιολας αλλα να κανω μια χαζη ερωτηση πως γινεται το ιδιο καταστημα να εχει το SONY Playstation 3 Console 40GB + Lair + Motorstorm στα 340 και το SONY PS3 CONSOLE 250GB+KILLZONE+INFAMOUS στα 200?δν ξερω μου φαινεται πολυ περιεργο...αλλα απο την αλλη πολυ θα γουσταρω να ισχυει για να τα βλεπουν αυτα και οι μεγαλοαλυσιδες και να ριξουν και λιγο τις τιμες τους στις ψευτοεκπτωσεις τους!!

 

Έχει ξανα γίνει αυτό.Απλά έχουν ξεχάσει να το βγάλουν απο τη σελίδα τους.Εξάλλου το παλιό ps3 fat δεν κυκλοφορεί πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αντιστάθηκα... :devil: Μου ηρθαν και κατι ψιλα ανελπιστα χθες οποτε τα επενδυω σε αυτό, αν το στείλουν, ειδάλλως τα 3...

 

Παντως λεει χρονια κατασκευης 2010 αρα δε νομιζω να ειναι το fat. Επίσης σπαει δε σπαει κλαιν για μενα, σε κανα χρονο θα σπαει! B) 200 ειναι αυτα αν και οι πιθανότητες αυτη τη φορά ειναι καπου 80(όχι)-20(ναι).

 

edit: εριξα και τα

 

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2 (PS3)

Battlefield Bad Company 2 (PS3)

 

αλλα ο χαζος σε άλλη παραγγελία και θα χρεωθώ εξ. αποστ :mad:

 

χαχαχα! αντε να δουμε!

 

edit2: φτούυυυυυ δεν εβαλα το gamepad :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεις είναι εξαντλημένο το 40άρι . Τώρα ο λόγος που υπάρχει ακόμη ... τι να σου πω... Παν τως αν ρίξεις μια ματια στις τιμές , θα δεις ότι όντως τα παλιότερα μοντέλα τα έχουν ακριβότερα στα ίδια μαγαζια που έχουν τα πιο καινούρια.Πάντως πλάκα θα είχε να ήμασταν σε μια γωνιά να βλέπαμε αντιδράσεις όταν εβλεπαν παραγγελίες100 ps3 300 gamepad και ένας θεός ξέρει πόσα games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεις είναι εξαντλημένο το 40άρι . Τώρα ο λόγος που υπάρχει ακόμη ... τι να σου πω... Παν τως αν ρίξεις μια ματια στις τιμές , θα δεις ότι όντως τα παλιότερα μοντέλα τα έχουν ακριβότερα στα ίδια μαγαζια που έχουν τα πιο καινούρια.Πάντως πλάκα θα είχε να ήμασταν σε μια γωνιά να βλέπαμε αντιδράσεις όταν εβλεπαν παραγγελίες100 ps3 300 gamepad και ένας θεός ξέρει πόσα games

 

Απο μεγάλα καταστήματα να περιμένεις π...ιές.Τα μικρότερα συνήθως προσπαθούν να είναι σωστά απέναντι στον καταναλωτή μπας και αποκτήσουν πελατία.Θα τα στείλουν είναι και περίοδος προσφορών τι θα πουν?Αν ήταν λάθος απο υπάλληλο δεν θα ήταν σε τόσα games+hardware+περιφερειακά.Θα ήταν πχ σε ένα προιόν.Αύριο θα φανεί αν είναι όντως αλήθεια η μούφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παραλάβω την παραγγελία μου:

1.θα κάνω το τραπέζι στον τόπικ στάρτερ( και το κρεβάτι αν θέλει).

2.θα με χαστουκίσω που δεν πήρα 5 ps3.

3.θα εκτυπώσω όλο το παρόν θέμα και θα το κάνω κορνίζα στο game room μου.

4.θα πετάξω το fat στα σκουπίδια.

5.θα στείλω mail με φωτοτυπία της απόδειξης αγοράς και τίτλο "ξυπνήστε επιτέλους μ@λ@κες" σε όλα τα eshop που με έχουν πικράνει.

 

Όλα αυτά αν....

 

Πρόβλεψη μου είναι ότι θα παραλάβουμε όλοι τα 3.

Στο κάτω-κάτω συνηθισμένοι είμαστε, προσωπικά δε θα μου κοστίσει παρά άλλο ένα Χ στην μαύρη λίστα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...