Προς το περιεχόμενο

Έκλεισαν το thegreekz.com


Tigran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ellinadiko gtnet team of greekz musicheaven yougreekz ειναι κατω ελπιζω να ναι προληπτικα

και κατι αλλο το thegreekz ηταν απο γαλλια οχι ελλαδα ...

οσο για αυτον που θελει να ζητησει τα λεφτα π εδωσε για vip τι να πω .... ειμαστε σοβαροι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 545
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά αστεία πράγματα...

Οι ίδιοι τύποι που όλοι στεναχωριέστε και λέτε "κρίμα" και άλλα τέτοια είχανε, από ότι φαίνεται, όλα τα παρακάτω:

 

  • thegreekz
  • thegt
  • bluebytez
  • teamofgreekz

 

Απλά είναι αστείο, να έχουν πάρει τόσα φράγκα από VIP - κατά την άποψη μου ΔΚΑ (διανοητικά καθυστερημένα άτομα) - και ποιος ξέρει πόσα ακόμα και να τους λυπόμαστε και όλας. Αίσχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι μηπως τυγχανει και εισαι απο αυτους που το εχουν αγορασμενο ? :wub:

Όχι, δεν ασχολούμαι επαγγελματικά με το design. Άλλα όμως, που μου χρειάζονται τα έχω αγοράσει. Μπορώ να έχω άποψη τώρα, κύριε; Ευχαριστώ. ^_^

 

 

Να ρωτήσω, αυτό που έκλεισε τώρα ήταν τορεντάδικο ή γουορεζάδικο; Για να ξερω αν θα φανεί τίποτα στο gr-ix (αν και μετά το gamato δε ξαναείχε όμοια κίνηση). :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποτε ο ιδιοκτητης ειχε δικαιωμα να σκοτωσει τον δουλο του. Οι δουλοι της εποχης δεν επρεπε να διαμαρτυρονται για το αδικο νομο. Ηταν ο νομος.

 

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΔΙΑΔΙΔΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΤΟΥΣ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΑ Η ΠΕΙΡΑΤΙΚΑ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ. Ο ΟΡΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ

 

Γιατι να μην υπαρχουν και χειρωνακτικα δικαιωματα για τους εργατες; Ο υδραυλικος σου εφτιαξε το καζανακι; Τον πληρωνεις την εργασια του και τον πληρωνεις μετα για παντα για καθε χρηση. Φυσικα ειναι παρανομη η χρηση απο τριτο ατομο.

Γιατι οι στιχουργοι να εχουν τετοιου ειδους δικαιωματα (και να πληρωνονται και να περνουν δικαιωματα) ενω ο εργατης οχι;

 

ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν γινομαι μελος σε sites με τετοιο υλικο μετα απο λιγο καιρο κλεινουνε. Μια το γαματο, μια το greek-fun, μια greektvsubs, και τωρα το thegreekz.

 

Οταν γινομαι μελος σε sites με τετοιο υλικο μετα απο λιγο καιρο κλεινουνε. Μια το γαματο, μια το greek-fun, μια greektvsubs, και τωρα το thegreekz.

Αυτό ξανα πέστο!

 

 

ORC τα έχουμε πει πολλές φορές αυτά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε δεν καταλαβα τα παιδια που πληρωνουν τετοια site αυτο δεν ειναι πειρατεια ειναι τα σκαω τα λεφτα μου αλλου. και υπαρχουν τοσα και τοσα free σιτε. αλλα και οι δηθεν πειρατοφαγοι δλδ ρε παιδια οντως ποσοι απο εσας εχετε το photosphop γνησιο οπως ειπε και ενα φιλος πιο πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν ασχολούμαι επαγγελματικά με το design. Άλλα όμως, που μου χρειάζονται τα έχω αγοράσει. Μπορώ να έχω άποψη τώρα, κύριε; Ευχαριστώ. ^_^

Ενώ τα άλλα που ΔΕΝ σου χρειάζονται και τα έχεις τι τα έχεις κάνει; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ τα άλλα που ΔΕΝ σου χρειάζονται και τα έχεις τι τα έχεις κάνει; :lol:

Αν νομίζεις πως έχω καμιά αποθήκη με warez στο PC, τότε απλά νομίζεις. Αν ψαχτείτε λίγο, υπάρχουν άπειρα freeware/free λογισμικά (και προσφορές και δωρεάν παλιότερες εκδόσεις κτλ) που στις περισσότερες περιπτώσεις κάνουν μια χαρά δουλειά. Αν δεις κιόλας τί προτείνω κάθε φορά που κάποιος ζητάει λογισμικό, θα καταλάβεις αν το πιστεύω και πράττω ή όχι αυτό που γράφω εδώ. Δε σου κρύβω πως κάποτε (πριν 10 χρόνια) όχι μόνο είχα πολλά παράνομα αλλά ήμουν κι ένας από αυτούς που τα έσπαγε και τα μοίραζε πριν καν εσείς μάθετε τί είναι το internet. Όμως αν τη ψάξεις λίγο καλύτερα, υπάρχει κι άλλος τρόπος να ασχολείσαι με τα λογισμικά.

Όσο για το Photoshop, γι αυτό είπα κιόλας ευτυχώς που υπάρχει κι αυτό για να στέκει το επιχείρημα. Αν και σε αυτό για πάρα πολλές εργασίες πέραν του απόλυτα επαγγελματικού design μπορείς να βρεις εναλλακτικά είτε δωρεάν, είτε φτηνότερα που κάνουν τα ίδια.

Μη κρίνετε εξ' ιδίων τα αλλότρια. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσεχε μη παθεις τιποτα απο την πολυ χαρα σου.

Άσε μας και συ. Εύχομαι να μην σου τύχη να χάσεις την δουλειά σου από παράσιτα σαν και αυτά που κλείσαν σήμερα. Παράσιτα του χώρου του θεάματος είναι και μάλιστα ρουφούσαν όπως βλέπουμε καλά. 230000 μόνο οι αποδείξεις. Σκέψου πόσο βγάζανε. Μέσα ρε. Ζιζανιοκτόνο και γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε μας και συ. Εύχομαι να μην σου τύχη να χάσεις την δουλειά σου από παράσιτα σαν και αυτά που κλείσαν σήμερα. Παράσιτα του χώρου του θεάματος είναι και μάλιστα ρουφούσαν όπως βλέπουμε καλά. 230000 μόνο οι αποδείξεις. Σκέψου πόσο βγάζανε. Μέσα ρε. Ζιζανιοκτόνο και γρήγορα.

 

Ναι ειμαι σιγουρη οτι το συγκεκριμενο φορουμ φταιει που κλεισατε ... δικαιολογιες αμα θες θα βρεις χιλιαδες. H τεχνολογια παει μπροστα, δεν γινεται να συνεχιζετε να πουλατε κατι που ειναι ξεπερασμενο, οποτε ή θα αλλαζατε μορφη ή θα κλεινατε. Μην ονειροβατεις οτι τωρα που εκλεισε αυτο θα αυξηθουν οι πωλήσεις σας ;)

 

Και παρασιτα εννοεις την ΕΠΟΕ , την RIAA και την MPAA ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...