Προς το περιεχόμενο

ALEX PAK ολα στη μιση τιμη


xaniamike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγω περασα σημερα χανια και οντως ειχαν μιση τιμη αλλα οχι σε ολα σε καποια με την αναλογη ενδειξη.Παντως το μαγαζι ηταν μισογεματο απο πραγματα και αυτο που παρατηρησα (στα εργαλεια λχ) ειναι οτι κανενα δεν ειναι επωνυμο (πχ B&D)>.Η αλυσιδα μαλλον παραπαιει αν και εβγαλαν και φυλλαδιο για το προσεχες μελλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ισχύει πως πολλά είδη ήταν ήδη ακριβά, πάντως μερικά πραγματάκια είχαν όντως μισή τιμή. Αν τύχαινε δηλαδή και χρειαζόσουν κάτι και ήξερες πόσο κυκλοφορεί αλλού, τότε έκανες τη σύγκριση και υπήρχαν όντως μισές ή πολύ καλές τιμές, έστω και συμπτωματικά. Λίγα πράγματα βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ενω εχουν (συμφωνα με το φυλλαδιο) υποτιθεται 3000 ειδη στη μιση τιμη, ζητημα να ειναι καμια 100-200αρια! Καπου 1 στα 20 προιοντα μονο ειναι στη μιση τιμη. Ολα τα πραγματα που πηρα στη μιση τιμη πριν ενα μηνα (αφου ηταν ολα), τωρα τα εχουν στην "κανονικη". Μονο αν δειτε κατι που σας ενδιαφερει στο φυλλαδιο να πατε (μαλιστα ενα που ηθελα εχει εξαντληθει-"τελειωσε" μου ειπαν). Μην ελπιζετε να βρειτε τιποτα καλο.

Γεμισαν τα ραφια τους με τα της γνωστης ποιοτητας προιοντα. Αν ηταν στην αποθηκη τους καλως, αλλιως μεγαλο λαθος εκαναν πιστευω, επρεπε να βαλουν στην τσεπη οσα φραγκα μαζεψαν και τελος.

 

(Ρεπορταζ απο το υπερκαταστημα Λ. Αθηνων tongue.gif)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κι εγώ τσίμπησα 2-3 πραγματάκια στις τελευταίες μέρες του χαμού.

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην ψοφάγανε για ρευστό με την κίνηση που κάνανε. Αλλά τέτοιες κινήσεις είναι απέλπιδες. Εκτός κι αν αυτά που μαζέψανε τους βοηθήσουν να πάρουν κάνα δάνειο κι έτσι αντέξουν λίγο ακόμη.

Πρωτότυπο πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...