Προς το περιεχόμενο

Κυκλοφόρησε ο Internet Explorer 9 RC


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μα πως αφοριζετε χωρις να εχετε δοκιμασει;

 

Τον εχω ολη μερα σημερα και ειναι σφαιρατος. Θα κοντραριστει ασχημα με firefox και chrome αν δουλεψει καλα το adblock.

ειδικα αν η τελικη εκδοση της Φωφης εχει τα ιδια χαλια που εχουν και οι beta.

 

+1 *sigh*

 

Σε κάτι τέτοιες ειδήσεις τα σχόλια θα έπρεπε να κλειδώνονται, γιατί είναι πιο προβλέψιμα και από το ποιός θα πάει τελικό στο πρωτάθλημα της Α1 μπάσκετ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα τον τεστάρουμε έτσι και αλλιώς μιας και η εφαρμογή που υποστηρίζει η εταιρία μου είναι explorer based.

αλλα πραγματικά η BETA έκδοση δεν άξιζε ούτε καν για ALPHA...τρομερά προβλήματα που ελπίζω να μαζεύτηκαν κάπως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα πως αφοριζετε χωρις να εχετε δοκιμασει;

 

Τον εχω ολη μερα σημερα και ειναι σφαιρατος. Θα κοντραριστει ασχημα με firefox και chrome αν δουλεψει καλα το adblock.

ειδικα αν η τελικη εκδοση της Φωφης εχει τα ιδια χαλια που εχουν και οι beta.

 

Συμφωνώ μαζί σου!

 

Φαίνεται πως επιτέλους πήρε τα πάνω του ο IE!

Δε ξέρω πως στέκεται μόνος του ή σε σχέση με τους υπόλοιπους browsers, πάντως σε σύγκριση με όλες τις προηγούμενες εκδόσεις του έχει μάκραν διαφορά στην επίδοση!

Εγώ έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε εντάξει, εγώ χρησιμοποιώ όλους τους browser ούτως ή άλλως αλλά δεν μπορώ να πω ότι δεν είναι δικαιολογημένο που μερικοί δεν θέλουν να βλέπουν ie μπροστά τους μετά από τις προηγούμενες εκδόσεις

εμένα ακόμη μου ρχονται στο νου τα dead tabs όταν ανοίγω ie.. φοβία μου έχουν γίνει, δεν έχω δει ποτέ μου κάτι πιο τραγικό

anyway να δούμε κι αυτή την έκδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να έχει γίνει κατι πραγματικά καλό στον internet explorer 9 υπάρχει τοση καχυποψία και επιφύλαξη απέναντι του πλεον (και οχι άδικα) που ελάχιστοι θα τον προτιμήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι 100 % σιγουρος οτι αν η apple εβγαινε και ελεγε αγορασαμε τον ΙΕ και πλεον ειναι ο APPLE INTERNET EXPLORER 10 θα βγαινατε ολοι και θα λεγατε απιστευτος σφαιρα κτλπ κτλπ

Χωρις καν να τον δειτε πως βγαζετε το συμπερασμα οτι ειναι αθλιος δεν μπορω να καταλαβω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει θέμα με τις προκαταλήψεις. Αν όντως ο IE9 βγει τόσο καλός πια, η είδηση θα διαδοθεί πολύ γρήγορα και όλο και περισσότερος κόσμος θα κάμψει τις αντιστάσεις του. Δεν είναι δα και... αυτοκίνητο να το σκεφτόμαστε για μήνες πριν το αγοράσουμε. Ένας τζαμπέ browser είναι.

 

Προσωπικά δεν τον έχω δοκιμάσει ακόμα, αλλά επειδή με τον FF3 φτάνω στα όρια μου (κυρίως λόγω τεράστιου memory footprint, stuttering και άλλων παγωμάτων) λέω να τον κατεβάσω. Δεν έχω να χάσω τίποτα.

 

edit: wth?

 

wtfuy.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...