Προς το περιεχόμενο

Φθηνες Επωνυμες Μαρκες σε Ρουχα


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χτες ήταν για συγγενείς και φίλους των εργαζομένων και το μαγαζί κυριολεκτικά το ξετινάξαμε :) Όποιος ενδιαφέρεται θα πρότεινα σήμερα κιόλας να σπεύσει, αξίζει τρελά!!!

 

Τυχερέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ρε πάνω στη γέφυρα είναι ? απέναντι από praktiker ? ή κάτω απτη γέφυρα στη βουλιαγμένης ?

καμιά οδός δεν παίζει ?

 

http://www.stylista.gr/well-being/chiconomics/8477~tommy-bazaar~article

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχερέ!

 

Αν δεις τις χρεώσεις της visa μου ίσως να αναθεωρήσεις στο πόσο τυχερός ήμουν :P

 

 

ρε πάνω στη γέφυρα είναι ? απέναντι από praktiker ? ή κάτω απτη γέφυρα στη βουλιαγμένης ?

καμιά οδός δεν παίζει ?

 

Το σημείο εκεί λέγεται "γούβα" από τι μου μετέφεραν. Είναι ακριβώς απέναντι από τα praktiker.

 

Μόλις φύγουν αυτά που έχουν έξω θα βγουν και άλλα κομμάτια που δεν πωλούνται αυτήν την στιγμή. Οπότε λογικά από Δευτέρα ξαναπάμε :P

 

Αγαπώ εσωτερική πληροφόρηση lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεις τις χρεώσεις της visa μου ίσως να αναθεωρήσεις στο πόσο τυχερός ήμουν :P

 

 

 

 

Το σημείο εκεί λέγεται "γούβα" από τι μου μετέφεραν. Είναι ακριβώς απέναντι από τα praktiker.

 

Μόλις φύγουν αυτά που έχουν έξω θα βγουν και άλλα κομμάτια που δεν πωλούνται αυτήν την στιγμή. Οπότε λογικά από Δευτέρα ξαναπάμε :P

 

Αγαπώ εσωτερική πληροφόρηση lol

 

Εγω επειδη αυριο θα κατεβω κεντρο για εξεταστικη,και επειδη μενω μακρια,να περασω αυριο ή απο βδομαδα καλυτερα?Thanks for the info!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω επειδη αυριο θα κατεβω κεντρο για εξεταστικη,και επειδη μενω μακρια,να περασω αυριο ή απο βδομαδα καλυτερα?Thanks for the info!

 

παιζουν 3 bazaar αυτην την περιοδο

shop&trade πειρεως

ffg μοσχατο

tommy βουλιαγμενης

 

διαλεξε και παγιενε

αλλα πας

πες μας τι ειδες

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα RL ειναι ωραια ρουχα αλλα βγαζουν αρκετα μονοτονες γραμμες για μενα,η Tommy εχει πιο ποικιλια και μπορεις να βρεις και καλα καλο αξεσουαρ,παπουτσια κτλ και δεν πιστευω οτι υπολειπονται σε ποιοτητα απο την RL.Φυσικα τα polo της Lacoste ειναι τα κορυφαια στο ειδος αλλα η εν λογω εταιρεια σταματαει εκει για μενα,αντε και σε κανα μπουφαν που εκτος εκπτωσεων θα κανει κανα 300αρι,οποτε τσαμπα ο κοπος.

 

Παιδες,σημερα καταφερα να το βρω το εν λογω μαγαζι,βασικα οπως ειστε Βουλιαγμενης οταν δειτε το praktiker στα δεξια σας ειναι απεναντι αλλα δε φαινεται διοτι ειναι πανω απο τη γεφυρα.Οποτε οταν δειτε το praktiker κανετε στο επομενο φαναρι αριστερα,και μετα αριστερα προς τα πισω μεχρι να βρειτε την Αλεξουπολεως οπου στριβετε αριστερα και ειναι στο αριστερο σας χερι,αμεσως πριν βγειτε παλι Βουλιαγμενης.

 

Προσωπικα η tommy hilfiger ειναι η αγαπημενη μου εταιρεια και εχω διαφορα πραγματα και ευκολα παρασυρομαι,ωστοσο σημερα δε βρηκα κατι αξιολογο.Πολυ μετρια προιοντα (για το δικο μου γουστο) και τα μονα που αξιζανε ηταν για μενα κατι παντελονια (jeans,κοτλε κτλ) τα οποια ομως δεν ειχαν καθολου νουμερα εκτος αν φορατε 30-31-32 το πολυ!δηλαδη εγω που φοραω 34/32 βρηκα μονο ενα παντελονι που δε μου αρεσε κιολας στα 34/34!Επισης,ειχε ενιαια τιμη 40 ευρω που τα κοστολογουν εκτος εκπτωσεων 120-160 ευρω αλλα και παλι δε βρηκα κατι που να μου αρεσει ιδιαιτερα.Παπουτσια απο νουμερα σχεδον τιποτα,ουτε μπουφαν ειχε κατι ιδιαιτερα καλο,παρα μονο καποια μοντγκομερι.

 

 

Περιττο να πω οτι γινεται κακος χαμος μεσα στο μαγαζι,τα νουμερα τα βρισκεις κυριως μονο σου,και επικρατει ο πανικος που γινεται και πχ στα timberland,κατι το οποιο δεν ειναι καθολου ελκυστικο για τον πελατη.

 

Ελπιζω να σας καλυψα!

 

Ας διευκρινησει ο Chill αν θα φερουν νεες σειρες απο βδομαδα και ποτε ακριβως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μενα το ίδιο μου είπαν φίλοι που που πήγαν χτες...πραγματικά κακός χαμός.

 

Μια φίλη με την οποία πήγα την Τετάρτη η οποία πήγε και χτες μου είπε οτι τα μισα κ πλέον πράγματα που είδαμε μαζί δεν υπήρχαν πια...

 

Από το warehouse ξέρω πως στείλανε νέα πακέτα από την Πέμπτη κιόλας γιατί ο κόσμος είχε σηκώσει όλο το μαγαζί και πως αυτό θα συνεχιστεί καθόλη την διάρκεια του bazaar...οπότε είναι να σου κάτσει αν θα βρεις κάτι καλό ή όχι.

 

Μια μέρα πριν την επίσημη έναρξη πάντως έβρισκε κανείς εκπληκτικά, unique κομμάτια από τι ζητούσε.

 

Όποτε κ αν εχω κάτι νεότερο θα ενημερώσω.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω ενημερωση για την επομενη πεμπτη μηπως παιξει καποιο νεο πακετο,γιατι οπως ειπα μενω στην αλλη ακρη της Αττικης!

 

Οταν λες unique εκπληκτικα κομματια οπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπλούζες, hoods, μπουφάν, παπούτσια, τσάντες που απλά δεν ήρθαν στην Ελλάδα παρά μόνο ως δείγμα. Δεν εισήχθησαν μαζικά δηλαδή....

 

Όπως είπα κ πρίν οτι μαθαίνω από το warehouse το μεταφέρω...

 

Ξέχασα να αναφέρω ότι από κάποιο ποσό αγορών κ πάνω δίνουν εκπτωτικό κουπόνι 30 ευρώ για αγορές 130 ευρώ από το Mc Arthur κατάστημα της Tommy

 

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...