Προς το περιεχόμενο

Φθηνες Επωνυμες Μαρκες σε Ρουχα


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξεκινατε να κοιτατε για τις προεκπτωσεις

και για τις κρατησεις πριν των εκπτωσεων

^_^

 

Οι κρατησεις ισχυουν στην περιπτωση που το ρουχο δεν φυγει στην κανονικη του περιοδο, ή μπορει και το κραταει δεσμευτικα μεχρι να αρχισουν οι εκτπωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και γω φίλε μου της ίδιας άποψης είμαι!Και όλα αυτά τα μπλουζάκια είναι κλασικά και ποιοτικά,οπότε μένουν για χρόνια!Εγώ τα τελευταία χρόνια,ψώνιζα μόνο 2 φορές το χρόνο στις εκπτώσεις!Έτσι τώρα έχουν μαζευτεί αρκετά!

 

Τώρα,είχα ακούσει για έναν στη γλυφάδα,που φέρνει από αμέρικα,και είναι σχετικά φθηνά!Αλλά δε ξέρω λεπτομέριες!

Πάντωςς,συγκεκριμένα στα ralph,αν θες να τσεκάρεις αν είναι μαιμού ή όχι,θα κοιτάξεις τη μπλούζα κάτω-κάτω!

Αν το πίσω μέρος είναι μακρύτερο απτό μποστινό τότε το μπλουζάκι είναι γνήσιο!

 

Φίλε skipperas αργησα αλλα κατάφερα ρωτήσω..

Μπορείς να μου πεις λεπτομεριες γι αυτόν τον τύπο στη γλυφαδα;

Θα ηθελα να μάθω που είναι και φυσικά είναι ακόμα!

Θα ήμουν υποχρεομενη!

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κρατησεις ισχυουν στην περιπτωση που το ρουχο δεν φυγει στην κανονικη του περιοδο, ή μπορει και το κραταει δεσμευτικα μεχρι να αρχισουν οι εκτπωσεις?

 

τωρα το ειδα...

οι προκρατησεις ξεκινανε μια βδομαδα πριν απο τις εκπτωσεις στο αττικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για όποιον ενδιαφέρεται η tomi έχει bazaar από σήμερα μέχρι και τις 13 του μήνα, στο κτήριο της στην Λεωφόρο Βουλιαγμένης στο ύψος της Αργυρούπολης απέναντι από το Praktiker. Λίγα κομμάτια από κάθε είδος, μιλάμε για samples προϊόντων (αυτά που φέρνουν για επιδείξεις σε εμπόρους) σε τιμές χώμα.

 

Χτες ήταν για συγγενείς και φίλους των εργαζομένων και το μαγαζί κυριολεκτικά το ξετινάξαμε :) Όποιος ενδιαφέρεται θα πρότεινα σήμερα κιόλας να σπεύσει, αξίζει τρελά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται η tomi έχει bazaar από σήμερα μέχρι και τις 13 του μήνα, στο κτήριο της στην Λεωφόρο Βουλιαγμένης στο ύψος της Αργυρούπολης απέναντι από το Praktiker. Λίγα κομμάτια από κάθε είδος, μιλάμε για samples προϊόντων (αυτά που φέρνουν για επιδείξεις σε εμπόρους) σε τιμές χώμα.

 

χμμμ...

παρκινγκ εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα πάω τις δυο τελευταίες ημέρες εκεί.......συνολικά 4 φορές (σήμερα έκανα Ελευσίνα - Αργυρούπολη 3!!!!! φορές) και δεν είχα πρόβλημα με το πάρκινγκ. 500 μέτρα μακριά από το κτήριο στην χειρότερη περίπτωση το άφησα.....ένα στενάκι δηλαδή παρακάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα πάω τις δυο τελευταίες ημέρες εκεί.......συνολικά 4 φορές (σήμερα έκανα Ελευσίνα - Αργυρούπολη 3!!!!! φορές) και δεν είχα πρόβλημα με το πάρκινγκ. 500 μέτρα μακριά από το κτήριο στην χειρότερη περίπτωση το άφησα.....ένα στενάκι δηλαδή παρακάτω.

 

ερωτηση:

ειναι το ιδιο μεγαλο με τα

bazaar

της shop&trade ή της FFG?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγνοώ τα bazaar που αναφέρεις. Η έκταση του bazaar της tomi είναι τρεις όροφοι συνολικά. Όχι ιδιαίτερα μεγάλο, μέτριο θα το χαρακτήριζα με αρκετούς περιορισμούς σε μεγέθη και νούμερα (π.χ. πλειοψηφία ανδρικών παπουτσιών είναι 42, γυναικείων 38).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

65 - 75% κάτω και κάποια προϊόντα fixed prices (επί παραδείγματι 40 ευρώ όλα τα μάλλινα γυναικεία)

 

Ένα παλτό που πήρα σε μια φίλη μου από 389 ευρώ το πήρα 99.......παπούτσια για μένα, δυο ζευγάρια 66 το ένα 56 το άλλο με αρχικές κοντά στα 200, μερικά παραδείγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απότι κατάλαβα είναι στη λεωφόρο βουλιαγμένης,εκεί στο παράδρομο λίγο μετά το πλαίσιο σωστά?το Google εκεί μου το βγάζει!έχει δηλαδή παλιά κομμάτια,δεν κατάλαβα?θα βρώ τίποτα?νούμερα κλπ τι παίζουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέα κομμάτια, γράφουν πάνω π.χ. sample autumn 2011.

 

Λίγο μετά το πλαίσιο είναι ναι.

 

Θα βρεις ότι αφήσαμε σήμερα :P, αύριο....χοντρά χοντρά και την Παρασκευή δεν παίζει να μην βρεις κάτι. Από βδομάδα χλωμό. Για νούμερα η πλειοψηφία στα αντρικά είναι medium, όχι ότι δεν υπάρχουν και άλλα. Στα γυναικεία μεγαλύτερη ποικιλία σε μεγέθη. Παπούτσια όπως είπα και πριν τα περισσότερα είναι 42άρια τα αντρικά, 38άρια τα γυναικεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...