Προς το περιεχόμενο

Apple iPad 2


alexzzz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα, δεν κάνει £429 :blink: Κάνει £329=€456. Όχι €490 που λες. Ακόμα και τα μεταφορικά να βάλεις, δεν βγαίνει η διαφορά των €85. :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 806
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Anyway... έχουμε κάνα νέο για προ παραγγελία (όχι λίστα αναμονής) ηλεκτρονικά; Είμαι Καβάλα, δεν έχουμε εδώ πλαίσια, public και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Anyway... έχουμε κάνα νέο για προ παραγγελία (όχι λίστα αναμονής) ηλεκτρονικά; Είμαι Καβάλα, δεν έχουμε εδώ πλαίσια, public και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις.

Κάπου είδα ipad2 16gbwifi ετοιμοπαράδοτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ετοιμοπαράδοτο δύσκολα εκτός και αν είναι από Αμερική οπότε και δεν με ενδιαφέρει. Για την επίσημη μέρα λέω, την Παρασκευή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις επικοινώνησα μαζί τους και πρόκειται για λάθος. Έκλεισα όμως ένα για την Παρασκευή :P

 

Εκλεισα κι εγω ενα για Παρασκευή! Χεχε...

 

Αυριο επισημες τιμες από apple ειπε. Μάλλον όμως 529 το 16αρι wifi και 639 το 32αρι wifi...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός κύριος στο τηλέφωνο μου είπε ότι κατά πάσα πιθανότητα θα κινηθεί στην τιμή των παλιών το 16άρι wifi που με ενδιαφέρει, δηλαδή στα 529€ ενώ τα 3g θα είναι όπως και στο εξωτερικό 25-30€ παραπάνω (για το τελευταίο δεν είμαι σίγουρος, δεν έδωσα και πολύ σημασία γιατί δεν με ενδιέφερε)... αυτό όμως είναι μία εκτίμηση τους. Παρόλα αυτά θα πάρουν όλους όσους έκαναν παραγγελία/κράτηση μόλις φτάσουν οι επίσημες τιμές σήμερα το απόγευμα/βράδυ.

 

(Παρασκευή είπα για την ημερομηνία κυκλοφορίας, δεν ρώτησα αν είναι κλειστά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκλεισα κι εγω ενα για Παρασκευή! Χεχε...

 

Αυριο επισημες τιμες από apple ειπε. Μάλλον όμως 529 το 16αρι wifi και 639 το 32αρι wifi...

 

Ρε παιδιά πώς γίνεται η προπαραγγελία από το istorm?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση...

 

Θα το αγοράσω απ;o την αμερική και σκέφτομαι να πάρω το 3g. Υπάρχουν 2 μοντέλα που δουλεύουν για τα 2 μεγάλα δίκτυα της Αμερικής.

1. Ξέρετε ποιο από τα 2 μοντέλα (ΑΤ&Τ ή Verizon)είναι συμβατό με τις ελληνικές εταιρίες κινητής τηλεφωνίας.

2. Οι ελληνικές εταιρίες κινητής τηλεφωνίας έχουν την ίδια Sim που δέχεται το Ipad?

 

ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος!

 

Θα πάρεις το AT&T. Από Vodafone, έχουν και ειδικό πρόγραμμα Mobile broadband που έρχεται με την microSΙΜ για iPad. Άρα έχει τουλάχιστον μια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος!

 

Θα πάρεις το AT&T. Από Vodafone, έχουν και ειδικό πρόγραμμα Mobile broadband που έρχεται με την microSΙΜ για iPad. Άρα έχει τουλάχιστον μια.

 

ωραία..!

Σευχαριστώ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάρεις το AT&T. Από Vodafone, έχουν και ειδικό πρόγραμμα Mobile broadband που έρχεται με την microSΙΜ για iPad. Άρα έχει τουλάχιστον μια.

 

Γιατί νομίζω ότι είχα διαβάσει κάπου ότι όλες οι εκδόσεις του ipad 2 θα είναι ξεκλείδωτες και θα δουλεύουν παντού; (ή συζητάμε για το είδος του δικτύου της ΑΤ&Τ σε σχέση με τα δικά μας και δεν το έπιασα; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...