Προς το περιεχόμενο

ASUS Eee Pad Transformer : Δύο σε ένα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωχ, το amazon άλλαξε πάλι ημερομηνία για το Transformer και τώρα γράφει ότι θα βγει 1 Ιουνίου mad.png

 

ASUS apologizes for Eee Pad Transformer delay it won't detail, US launch pegged for end of April

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όλα τα μοντέλα έρχονται με το πληκτρολόγιο γιατί βλέπω στο public έχει ένα μοντέλο στα 399 στο getitnow ένα μοντέλο 399 που έχει 9.5 ώρες μπαταρία και ένα μοντέλο 520 ευρώ με 16 ώρες μπαταρία. Σε όλα τα μοντέλα οι φωτογραφίες δείχνουν και το πληκτρολόγιο, τι παίζει τελικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάνω που ετοιμαζόμουν να κάνω θέμα να ρωτήσω... Το θέλω για το σχολείο να του περάσω τα βιβλία σε pdf αλλά δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς παίζει. Την ίδια απορία με τον 1lj4z1 εχω κι εγώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τα 399 είναι σκέτο το tablet ενώ αυτό με τα 519 ειναι η τιμή μαζί και με το πληκτρολόγιο. Στην παρουσίαση του προϊντος το κάθε σάιτ νομίζω το λέει εκτός απο το public που έχει μόνο το tablet (χωρίς το dock). Τώρα για αν μπορείς να περάσεις pdf δεν το γνωρίζω καθώς ακόμα το περιμένω να μου έρθει, αλλά κάπου είχα διαβάσει ότι γίνεται μέσω μίας εφαρμογής απο το android market άλλα έχει πολύ διαδικασία και δεν την θυμάμαι για να σου πώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να περαστούν μέσα τα pdf είναι πανεύκολο (είτε το κατεβάζεις κατευθείαν είτε στέλνεις το αρχείο μέσω bluetooth από τον Η/Υ είτε συνδέεις το tablet με το pc και το περνάς μ' ένα drag'n'drop).

Όσο για το να τα διαβάσεις κι αυτό είναι πολύ εύκολο: υπάρχει προεγκατεστημένο το Polaris Office που διαβάζει αρκετά καλά τα pdf. Αν πάλι θέλεις κάτι άλλο, θα βρεις στο market αρκετές επιλογές (Adobe reader, Aldiko, ezpdf reader). Για το ποια θα σε βολέψει, θα το κρίνεις μόνος σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...