Προς το περιεχόμενο

Στη διάθεση του κοινού ο νέος IE 9.0


Gigenis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

και το ότι με τίποτα δεν μπορώ να τον κάνω να ανοίγει καινούργιο tab από τα favorites και να μην μου πανωγράφει το τελευταίο ανοιχτό.

 

Δοκίμασε να κάνεις middle click (με τη ροδέλα) στο favorite που θέλεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη τη μοδα να σου δινουν ενα αρχειακι που να κατεβαζει τα υπολοιπα αρχεια για τον Install δεν την καταλαβαινω. Χαθηκε να δινουν σε εμφανες σημειο και ολοκληρο το offline install?

 

Απο εδω θα το βρειτε

 

http://techdows.com/2011/03/download-ie9-final-offlinestandalone-installer.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι μια πολύ αξιόλογη έκδοση, βέβαια θα πρέπει να δοκιμαστεί πάνω στην συμβατότητα σε περισσότερα sites, και γιατί όχι και ΙΕ.

Βέβαια προτιμώ τον Firefox 4, ίσως η συνήθεια και θα περιμένω την τελική έκδοση (FF 4).

 

 

 

Μια ερώτηση ποια εκδοση πρεπει να λεει στο about (γιατι γράφει κάτι RTM) κλπ

 

 

 

post-64520-0-58153400-1300214278_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Adblock Plus είχαμε δώσει μια λύση εδώ: http://www.insomnia.gr/topic/398574-%ce%ba%cf%85%ce%ba%ce%bb%ce%bf%cf%86%cf%8c%cf%81%ce%b7%cf%83%ce%b5-%ce%bf-internet-explorer-9-rc/page__view__findpost__p__3861498

 

Δεν ξέρω αν ισχύουν τα ίδια και στην τελική έκδοση του IE9.

Δεν είμαι σίγουρος κ γω αλλα νομίζω πως δεν γίνεται στον ΙΕ9. Οχι πως το δοκιμασα, η αλήθεια είναι πως βαριέμαι να μπαίνω σε τέτοια διαδικασία όταν όλοι οι άλλοι το έχουν ως ενα πανεύκολο addon. Thnx πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε λέω, γρήγορος και ελαφρύς ο IE9. Αλλά εκεί στη Microsoft, ποιο τζιμάνι αποφάσισε:

 

1. Τα Favorites να πάνε δεξιά (!) ??? Δηλαδή τόσα χρόνια με IE7 και IE8, επιλέγαμε αριστερά και διαβάζαμε δεξιά. Όμορφα και φυσικά. Ποιός "άραβας" σκέφτηκε να βάλει τα Favorites δεξιά; Και μην πει κανείς να κάνω pin τα Favorites γιατί δεν είναι το ίδιο...

 

2. Όταν επιλέγεις ένα link, δεν ακούγεται το χαρακτηριστικό κλικ επιβεβαίωσης. Το έφαγαν κι αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεεσημέρι εγκατέστησα IE9.

 

Το μεσημέρι πήγα να συνδέσω ένα scanner που είχα εγκαταστήσει κάποιο καιρό πριν. Δεν δούλευε πήγα να ξαναβάλω drivers και απανοτά blue-screens.

 

αναγκάστηκα να κάνω restore.

 

Μπορεί να ήταν σύμπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...