Προς το περιεχόμενο

AMD Catalyst Drivers


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα

Έχω ένα πρόβλημα με την εγκατάσταση του Catalyst Control Center.

Είχα εγκατεστημένη την έκδοση 11.10 preview 3 και την απεγκατέστησα με τον Atiman Unistaller για να περάσω τους 11.10 official από την AMD

 

Η 11.10 pr.3 απεγκατεστήθηκε επιτυχώς, το πρόβλημα ειναι όταν πάω να κανώ την εγκατάσταση του 11.10 official μετά την ανίχνευση υλικού μου πετάει ένα error ότι υπάρχει μια εγκατάσταση που βρίσκεται ήδη σε εξέλιξη (ολοκλήρωσε εκείνη και δοκίμασε ξανά), ενώ δεν γίνεται καμια εγκατάσταση ούτε στο task manager φαινεται να γίνεται καμία εγκατάσταση.

 

Μήπως γνωρίζει κανείς περί τίνος πρόκειται; Η είχε παρόμοιο πρόβλημα;

Υ.Γ. Δοκίμασα αρκετές φορές με πλήρη απεγκατάσταση και εγκατάσταση από την αρχή αλλά τίποτα πάντα το ίδιο μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από 11.9 σε 11.10 στο παρακάτω PC μου κατέβασε τον δείκτη εμπειρίας στα γραφικά, "Επιδόσεις επιφάνειας εργασίας για Windows Aero" από 4.6 σε 4.1 (από 11.2 και μετά ήταν στο 4.6)

 

Windows 7 pro 64, 1090T, 4x2gb 1333, GA-890GPA-UD3H, onboard κάρτα γραφικών HD4290 128mb+512mb

 

Δεν γνωρίζω αν αυτά τα benchmarks της Microsoft είναι αξιόπιστα, το αναφέρω και αν θέλει ας το δοκιμάσει κάποιος που έχει κανονική κάρτα γραφικών

 

Με τους 11.11 έγινε πάλι 4.6 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...