Προς το περιεχόμενο

AMD Catalyst Drivers


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 18/1/2020 στις 2:40 ΜΜ, Aruil είπε

Αααα το γνωστό "σε μένα λειτουργεί μια χάρα άρα είναι τέλεια και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, οι άλλοι είναι ηλίθιοι/άχρηστοι που δεν τους δουλεύει".

Ναι, είναι όσο γνωστό και το "σε μένα δεν λειτουργεί, όλα είναι χάλια. Οι άλλοι είναι ψεύτες fanbois που λένε ότι δεν έχει πρόβλημα. Η AMD μου έφαγε το μπιφτέκι κλπ."

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 minutes ago, Occultist said:

Ναι, είναι όσο γνωστό και το "σε μένα δεν λειτουργεί, όλα είναι χάλια. Οι άλλοι είναι ψεύτες fanbois που λένε ότι δεν έχει πρόβλημα. Η AMD μου έφαγε το μπιφτέκι κλπ."

Κοίτα αν νιώθεις την ανάγκη να υπερασπιστείς με εξυπνάδες μια κάρτα που ούτε καν έχεις, μου έρχεται κάτι στο μυαλό για μύγες και μυγιάσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εσυ αν έχεις κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα με την καρτα σου ευχαριστως να κουβεντιασουμε επ αυτού και οχι να γενικολογεις αοριστα αναφέροντας οτι προβλημα βρίσκεις  γραμμένο στο ιντερνετ.Εδω δεν ειναι για να βγαζει ο καθενας τα εσωψυχα του.Για αυτο τον σκοπο υπαρχουν οι κατάλληλοι............. 

Ξεκινησα απο μια 5850 και μετα απο 5 AMD καρτες(580τωρα) δηλώνω περήφανα ουτε ουδέποτε ειχα σοβαρο προβλημα

1 ώρα πριν, Aruil είπε

Κοίτα αν νιώθεις την ανάγκη να υπερασπιστείς με εξυπνάδες μια κάρτα που ούτε καν έχεις, μου έρχεται κάτι στο μυαλό για μύγες και μυγιάσματα.

 

Επεξ/σία από SPYRER_007
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, SPYRER_007 said:

Και εσυ αν έχεις κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα με την καρτα σου να κουβεντιασουμε επ αυτού και οχι να γενικολογουμε αοριστα αναφέροντας οτι προβλημα βρισκουμε γραμμένο στο ιντερνετ.Εδω δεν ειναι για να βγαζει ο καθενας τα εσωψυχα του.

Ξεκινησα απο μια 5850 και μετα απο 5 AMD καρτες(580τωρα) δηλωνω περιφανα ουτε ουδεποτε ειχα σοβαρο προβλημα

Ανέφερα 3 συγκεκριμένα προβλήματα στο ποστ μου και είναι προσωπικά μου προβλήματα καθώς και πολλών άλλων στο ιντερνετ. Επίσης δεν ανέφερα ποτέ τίποτα για fanboys και δεν είπα ποτέ ότι όλοι έχουν τα προβλήματα στα οποία αναφέρομαι και ούτε ότι λένε ψέματα αυτοί που δεν έχουν προβλήματα. Το μόνο που έκανα είναι ένα χιουμοριστικό ποστ για την κατάσταση και την καθυστέρηση των drivers (πράγμα που πολλής κόσμος κατακρίνει) αλλά για κάποιο λόγο κάποιοι το πήραν προσωπικά.

Και εγώ με 5850 ξεκίνησα και με αυτήν είχα πρόβλημα με τους drivers, τι σημαίνει αυτό? Αν κατακρίνω μια εταιρεία για κάποια πράγματα, αυτός που το παίρνει προσωπικά πρέπει λίγο να αναλογιστεί τον λόγο για τον οποίο συμβαίνει αυτό. Εδώ υπονοήθηκε ότι όσοι έχουν προβλήματα είναι άσχετοι και βάζουν σαβούρα στον υπολογιστή τους η οποία και οφείλεται για αυτά τα προβλήματα και όλο αυτό επειδή έκανα ένα αστείο για την εταιρεία.

Και στην τελική και εσύ σε αυτό το τροπάριο συνεχίζεις, όπου κατακρίνεις αυτά που έγραψα και τα μειώνεις σαν "βγάζει τα ψυψολογικά του". Οπότε, spare me the lecture.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανοιξε λοιπον καινουργιο  θεμα για να μπορέσουμε να ασχοληθούμε με τα προβλημα σου σαν κοινότητα .Το γεγονος οτι δεν εχουν ολοι προβλημα μπορει να σε εκνευρίζει αλλα ταυτοχρονα αποδεικνύει οτι πιθανώς να υπαρχει καποιο θεμα απο την δικια σου την μερια  .Απλα ωραια και κατανοητα.........................................

5 λεπτά πριν, Aruil είπε

Ανέφερα 3 συγκεκριμένα προβλήματα στο ποστ μου και είναι προσωπικά μου προβλήματα καθώς και πολλών άλλων στο ιντερνετ. Επίσης δεν ανέφερα ποτέ τίποτα για fanboys και δεν είπα ποτέ ότι όλοι έχουν τα προβλήματα στα οποία αναφέρομαι και ούτε ότι λένε ψέματα αυτοί που δεν έχουν προβλήματα. Το μόνο που έκανα είναι ένα χιουμοριστικό ποστ για την κατάσταση και την καθυστέρηση των drivers (πράγμα που πολλής κόσμος κατακρίνει) αλλά για κάποιο λόγο κάποιοι το πήραν προσωπικά.

Και εγώ με 5850 ξεκίνησα και με αυτήν είχα πρόβλημα με τους drivers, τι σημαίνει αυτό? Αν κατακρίνω μια εταιρεία για κάποια πράγματα, αυτός που το παίρνει προσωπικά πρέπει λίγο να αναλογιστεί τον λόγο για τον οποίο συμβαίνει αυτό. Εδώ υπονοήθηκε ότι όσοι έχουν προβλήματα είναι άσχετοι και βάζουν σαβούρα στον υπολογιστή τους η οποία και οφείλεται για αυτά τα προβλήματα και όλο αυτό επειδή έκανα ένα αστείο για την εταιρεία.

Και στην τελική και εσύ σε αυτό το τροπάριο συνεχίζεις, όπου κατακρίνεις αυτά που έγραψα και τα μειώνεις σαν "βγάζει τα ψυψολογικά του". Οπότε, spare me the lecture.

 

Επεξ/σία από SPYRER_007
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 minutes ago, SPYRER_007 said:

Ανοιξε λοιπον καινουργιο  θεμα για να μπορέσουμε να ασχοληθούμε με τα προβλημα σου σαν κοινότητα .Το γεγονος οτι δεν εχουν ολοι προβλημα μπορει να σε εκνευρίζει αλλα ταυτοχρονα αποδεικνύει οτι πιθανώς να υπαρχει καποιο θεμα απο την δικια σου την μερια  .Απλα ωραια και κατανοητα.........................................

Δεν με εκνευρίζει το ότι δεν έχουν όλοι πρόβλημα Δόκτορα Freud. Με εκνευρίζει όταν με προσβάλουν χωρίς λόγο. Ανέφερα ρητά στο ποστ μου ότι τα bugs προφανώς και δεν υπάρχουν σε όλους. Αυτός που εκνευρίζεται γιατί του θίξαμε την εταιρεία τι διάγνωση έχει γιατρέ?

Επεξ/σία από Aruil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
7 minutes ago, SPYRER_007 said:

Το γεγονος οτι δεν εχουν ολοι προβλημα μπορει να σε εκνευρίζει αλλα ταυτοχρονα αποδεικνύει οτι πιθανώς να υπαρχει καποιο θεμα απο την δικια σου την μερια

Όταν τα προβλήματα που αναφέρονται είναι στα known issues των patch notes της AMD δεν είναι στη μεριά του χρήστη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν με απασχολεί η εταιρεία του καθενος.Χαλας το θεμα .Το  σταματαω εδω.

9 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Όταν τα προβλήματα που αναφέρονται είναι στα known issues των patch notes της AMD δεν είναι στη μεριά του χρήστη...

Συμφωνώ αλλα πολλες φορες τα ιδια προβληματα  οφείλονται και σε αβλεψίες του χρηστη .Δεν βλαπτει μια διερεύνηση πρωτου αρχισουμε να αναφερουμε γενικα και αοριστα οτι εχουμε προβλημα  με τους ντριβερ.

Επεξ/σία από SPYRER_007
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
10 minutes ago, SPYRER_007 said:

Συμφωνώ αλλα πολλες φορες τα ιδια προβληματα  οφείλονται και σε αβλεψίες του χρηστη .Δεν βλαπτει μια διερεύνηση πρωτου αρχισουμε να αναφερουμε γενικα και αοριστα οτι εχουμε προβλημα  με τους ντριβερ.

Αν δεν κάνω λάθος, δεν νομίζω ότι συμπεριλαμβάνουν στα known issues θέματα από PEBKAC. Αν το έκαναν θα μιλάγαμε για τεράστιες λίστες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
17 minutes ago, SPYRER_007 said:

Αμα θες να το μετέφρασεις θα σου απαντησω

PEBKAC = Problem Exists Between Keyboard And Chair, δλδ ο χρήστης. 😛

Αν λοιπόν έβαζαν στα known issues περιπτώσεις γιωτομπαλίασης του χρήστη, οι λίστες στα patch notes θα ήταν τεράστιες...

Edit: Όταν λοιπόν τα προβλήματα που αναφέρονται συμπίπτουν με τα known issues, σημαίνει ότι το πρόβλημα δεν είναι από τη μεριά του χρήστη όπως έγραψες πιο πάνω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οκ εγω το βλέπω διαφορικά και το εξήγησα , εσυ εισαι απόλυτος και επαναλαμβάνεις τα ιδια η εγω καπου σε χανω στη μεταφραση.Συμφωνα με τα λεγομενα, σου τα known issues, θα επρεπε να τα ειχαν εστω και απο  μια φορα ολοι.Ομως υπαρχουν χρηστες που δεν εχουν κανενα αρα μπορει το αποτελεσμα να ειναι το ιδιο αλλα η αιτία  διαφορετική ,διότι ο "γιοτομπαλοχρηστης"  υπαρχει και δεν μπορει να τον αποκλείσει κανεις ,προκαταβολικά.Πριν λοιπον καποιος αναφερει οτι αντιμετωπιζει την μιση λιστα με τα  known issues ,(φιλος απο πάνω)κράζοντας τούς ντριβερ ας κοιταξει και λιγο το συστημα του.Ελεικρινα αδυνατω να το εξηγησω καλυτερα και δεν αξιζει κιολας.Συμφωνούμε οτι διαφωνούμε η οτι δεν καταλαβαινόμαστε και παμε παρακατω......

1 ώρα πριν, ThReSh είπε

PEBKAC = Problem Exists Between Keyboard And Chair, δλδ ο χρήστης

 

Αυτο το καταλαβα ,γνωριζω και την Αγγλικην και να χρησημοποιοω τον γουγλη.Που ειπα εγω οτι πρεπει να βαζουν στα known issues περιπτώσεις γιωτομπαλίασης του χρήστη δεν καταλαβα................

Επεξ/σία από SPYRER_007
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...