Προς το περιεχόμενο

Ποιο earphone(ψειρα) ειναι καλο;


Nikosgiann

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γ@μιεται το συμπαν....μου καηκε(?) το αριστερο ακουστικο απο τα ολοκαινουρια AKG 313..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

(ειμαι εντος DOA ,τη δευτερα τα πηρα αλλα δεν αδειαζω να παω..μου τα αλλαζουν after doa?)

εντωμεταξυ στην αποδειξη εχει DOA 7 Ημερων κ οχι 14...

αλλα αν πετυχω κ γνωστο τεχνικο,δεν θα χω προβλημα/..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι θέμα τύχης, πού θα πέσεις, αλλά δε νομίζω να έχεις πρόβλημα.

 

τυγχανει να ειμαι πρωην υπαλληλος στο μαγαζι γιαυτο ελπιζω να πεσω κ σε τεχνικο που ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο ειναι να βρεις χρονο να πας μεσα στις 7 ημερες η στειλε κανα φιλο.τοσα πλαισιο υπαρχουν

 

αλλιως ριξε τηλ στους γνωστους να μαθεις τι ωρα δουλευουν

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μήπως έχει κανείς τα AKG K324; Τα K317 που έχω είναι εξαιρετικά ( αξίζουν τα λεφτά τους άνετα ) και σκέφτηκα να πάρω πάλι της ίδιας εταιρίας αλλά αυτή την φορά με απομόνωση των εξωτερικών ήχων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα πω για την ποιοτητα αλλα γενικα εχεις δοκιμασει να βαλεις στο αυτι σου τετοιο?αν σε βολευει αξιζει γιατι πραγματι δεν πεφτει και απομονωνει ηχους και ειναι και καλυτερο για οποιον φοραει κρανος κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ναι φίλε , είχα τα Creative EP 830 αλλά μέσα σε δύο χρόνια χάλασαν ( ξαφνικά δεν ακουγόταν τίποτα από το ένα ακουστικό ). Είναι και σε καλή τιμή τα AKG K324 ( amazon ) και μάλλον βλέπω να τα αγοράζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φίλε , είχα τα Creative EP 830 αλλά μέσα σε δύο χρόνια χάλασαν ( ξαφνικά δεν ακουγόταν τίποτα από το ένα ακουστικό ). Είναι και σχετικά σε καλή τιμή τα AKG K324 ( amazon ) και μάλλον βλέπω να τα αγοράζω.

 

 

λογικα το καλωδιο θα κοπηκε ειτε στο βυσμα κατω ειτε πανω στο ακουστικο παρα να καουν.ισως απο το διπλωμα/μαζεμα η απο κανα τραβηγμα.αμα πιανουν τα χερια σου μπορεις να το φτιαξεις.ειναι λεπτοδουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθαν τα Seinheiser CX 400-II Precision που είχα παραγγείλει από ebay.

Δεν έχω ιδέα αν είναι fake ή original. Ήταν πολύ καλά συσκευασμένα όμως, η συσκευασία κομψή, όλα τα συνοδευτικά μέσα, καθαρό, γενικά φαίνονται να είναι original. Δεν είδα την παραμικρή "φτήνια" στο όλο πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ απλά δοκίμασε να κάνεις register των ακουστικών στην επίσημη ιστοσελίδα!

http://www.sennheiser.com/sennheiser/home_en.nsf/root/service_product-registration

 

Ο αδερφός μου που τα πήρε από το ebay αυτό έκανε και δέχτηκαν το s/n κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...