Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

*%(%&*#(* εμένα γιατί δεν υπάρχουν οι καρτέλες για keyboard;

Το screenshot δεν είναι δικό μου. Κατά πάσα πιθανότητα είναι από το Fifa11, γι' αυτό και οι άλλες καρτέλες είναι διαφορετικές.

 

 

ρε παιδες πως γινεται το 1-2 (πχ στο προ ηταν το tab)? δεν αναγνωριζω την επιλογη στα αγγλικα.

1-2 ξεκινάς πατώντας ταυτόχρονα το L1 (LB) και την πάσα. Αν ξαναπατήσεις σκέτη πάσα, τότε ολοκληρώνεται ο συνδυασμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα να παίξω online fifa από το 10,μιας και μετά άρχισαν τα μπάνια στο xbox live...αυτό που μου αρέσει πολύ στο 12 είναι ότι ανάλογα τι ομάδα πάρεις,ναι με δεν ξέρεις τι αντίπαλο θα έχεις,αλλά αυτός είναι πάντα του ίδιου επιπέδου...επιτέλους δηλαδή θα μπορώ να παίρνω όσο θέλω πχ την αεκ και ο άλλος δε θα μου κοτσάρει την μπαρτσελόνα σώνει και καλά...

σιγά σιγά να ανταλλάξουμε και ονόματα ή να φτιάξουμε καμία ομάδα όπως τις περασμένες χρονιές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος με την EA και το κωλο Origin...Ολη τη μερα προσπαθω να ανοιξω το παιχνιδι και ζηταει activation αλλα μολις παει να το κανει λεει δε μπορει να συνδεθει στους κωλοσερβερ..Το ωραιο ειναι οτι εχουμε πληρωσει και δε μπορουμε να παιξουμε και οι πειρατες παιζουν απο χτες.....

 

Και κατι αλλο...Fifa χωρις το κωλοorigin δε γινεται??Ολες τις φορες που παταω να ανοιξω το Φιφα μου πεταγεται το origin και μου κοβει το ιντερνετ...ΕΛΕΟΣ και παλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος με την EA και το κωλο Origin...Ολη τη μερα προσπαθω να ανοιξω το παιχνιδι και ζηταει activation αλλα μολις παει να το κανει λεει δε μπορει να συνδεθει στους κωλοσερβερ..Το ωραιο ειναι οτι εχουμε πληρωσει και δε μπορουμε να παιξουμε και οι πειρατες παιζουν απο χτες.....

 

Στις 2 έγινε activate το παιχνίδι , κανονικά παίζουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις πως μπορω να βελτιωσω τα γραφικα οχι απο τα settings εκει τα εχω ολα στο φουλ αλλα αν υπαρχει καποιος αλλος τροπος,εχω την αισθηση οτι στο φουλ game επικτρατει μια θολουρα η οποια δεν υπαρχει στο ντεμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς Login δεν κρατάει τα save των ρυθμίσεων ;

 

Ενω το τουρνουά μου το σώζει κανονικά, μου βγάζει corrupted το αρχικό profile και χάνω sliders κλπ ρυθμίσεις :-(

 

Ξερει κανεις πως μπορω να βελτιωσω τα γραφικα οχι απο τα settings εκει τα εχω ολα στο φουλ αλλα αν υπαρχει καποιος αλλος τροπος,εχω την αισθηση οτι στο φουλ game επικτρατει μια θολουρα η οποια δεν υπαρχει στο ντεμο.

 

Δεν έχω κάτι συγκεκριμένο να προτείνω αλλά δες εδώ τα διάφορα mod που βγαίνουν, όλο και κάποιο θα σε ικανοποιήσει ;)

 

http://www.fifa-patch.com/category/fifa-12-patch

 

Πχ FIFA 12 Brothers HD GFX Patch (δουλεύει απροβλημάτιστα, τώρα αν το αποτέλεσμα σε ικανοποιεί περισσότερο, είναι προσωπικό θέμα. Πάντως αλλαγές θα δεις!)

 

 

aozivnv9.png

 

Authors: Master Pi a Gi & Gaz Panic

 

Content :

 

-Better Lightning;

 

-HD Quality to your game;

 

-Grass Color correction;

 

-Color of the game more alive;

 

-Applys AntiAliasing;

 

-Improved Depth of Field;

 

-Improved Shadows;

 

-Improved Ilumination;

 

-Adds 3D Turf.

 

http://www.fifa-patch.com/2011/09/fifa-12-brothers-hd-gfx-patch.html

 

 

Υ.Γ επίσης καλό είναι να έχεις ανοικτό το Anisotropic από την κάρτα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς Login δεν κρατάει τα save των ρυθμίσεων ;

 

Ενω το τουρνουά μου το σώζει κανονικά, μου βγάζει corrupted το αρχικό profile και χάνω sliders κλπ ρυθμίσεις :-(

 

 

έχει ένα θέμα με το save χωρίς login.

σε μένα δεν είναι όλο το profile, μόνο διάρκεια παιχνιδιού και class. αλλά με τα πολλά saves μου το έχει σώσει όπως τα ήθελα.

για την ώρα όποτε μπαινοβγαίνω τσεκάρω ρυθμίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια εχω windows 7 x86 στο Laptop Μου και θελω να αλλαξω το ονομα χρήστη ο λογος ειναι γιατι το fifa 12 δεν μπορει να κανει save η να φτιαξω profile Και οταν παταω continues without saving Κολλάει(στο dekstop Μου που ειναι ολα αγγλικα δεν κανει τιποτα)ετσι λοιπον μολις ανοιγεις το παιχνιδι πρώτη φορα δημιουργεται ενας φάκελος στο Χρηστες/Μιχάλης/Τα εγγραφά μου(τα οποια τα άλλαξα σε My documents)ωστόσο πρέπει να αλλαξω και το Μιχάλης..Μπορει να μου πει κανεις πως να το κάνω αυτο?η και ολόκληρη την γλώσσα του συστήματος αν γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια υπαρχει τελικα ελληνικο πρωταθλημα στο fifa 12??

Προφανώς και όχι. Έχει μόνο Ολυμπιακό, Παναθηναϊκό, ΑΕΚ, ΠΑΟΚ.

 

Κάποια στιγμή σίγουρα θα βγει mod για Σούπερ Λίγδα. Απ' την άλλη όμως τι mod να βγάλουν, που μπήκαμε Οκτώβρη και ακόμα δεν ξέρουμε ποιές ομάδες θα αγωνίζονται φέτος στην πρώτη εθνική... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...