Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τσίμπησα κι εγώ τελικά από αυτά τα cdkeysherebuygamesτάδε, στα 19 ευρώ. Δεν άντεχα να περιμένω την παραγγελία του Amazon, που λογικά θα έρθει στα τέλη της βδομάδας.

 

Μου έστειλαν τον κωδικό αμέσως και τώρα κατεβαίνει από Origin. Άιντε να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Μου έστειλαν τον κωδικό αμέσως και τώρα κατεβαίνει από Origin. Άιντε να δούμε.

 

τι ενοεις τωρα κατεβαινει απο το origin?Ενοεις αυτο το αρχειο 3,30 GB που το κατεβαζει εκι στην εικονα του παιχνιδιου στο origin????Αν οχι πως το κατεβαουμε το κλειδι-κωδικο?Γενιακ αυτος ο κωδικος ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ο Σειριακος αρθιμος που εχει το βιβλιαρακι πισω???τι παταμε στο origin??(εγω εχω το αυθεντικο παιχνιδι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ενοεις τωρα κατεβαινει απο το origin?Ενοεις αυτο το αρχειο 3,30 GB που το κατεβαζει εκι στην εικονα του παιχνιδιου στο origin????Αν οχι πως το κατεβαουμε το κλειδι-κωδικο?Γενιακ αυτος ο κωδικος ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ο Σειριακος αρθιμος που εχει το βιβλιαρακι πισω???τι παταμε στο origin??(εγω εχω το αυθεντικο παιχνιδι)

 

Εννοει, μιας και εγω το πηρα απο το site αυτο, οτι σου στελνουν ενα cd key, πας στο origin στο εξαργυρωση κωδικου προιοντος, βαζεις το cd key αυτο, και ξεκιναει και σου κατεβαινει. Υστερα μολις κατεβει το παιχνιδι, κανει εγκατασταση, χωρις να σου ζηταει τιποτα αλλo. Και εσυ αν βαλεις αυτον τον κωδικο που σου εχει το βιβλιαρακι του fifa στο origin, πιστευω θα στο κατεβασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To βγάζει και σε κανέναν άλλον αυτό?

 

personal settings 1 appears to be damaged and cannot be used

 

μου το κανε και εμένα και απλά έκανε νέα settings. τα saves στο career δεν έχουν πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοει, μιας και εγω το πηρα απο το site αυτο, οτι σου στελνουν ενα cd key, πας στο origin στο εξαργυρωση κωδικου προιοντος, βαζεις το cd key αυτο, και ξεκιναει και σου κατεβαινει. Υστερα μολις κατεβει το παιχνιδι, κανει εγκατασταση, χωρις να σου ζηταει τιποτα αλλo. Και εσυ αν βαλεις αυτον τον κωδικο που σου εχει το βιβλιαρακι του fifa στο origin, πιστευω θα στο κατεβασει.

Ακριβώς έτσι στρατηγέ μου. Πληροφοριακά, ο origin client κατέβασε 6.8GB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, και μενα 6.8 gb.

 

Ακριβώς έτσι στρατηγέ μου. Πληροφοριακά, ο origin client κατέβασε 6.8GB.

 

Δεν σε εχω δει καθολου στο origin....γιατι? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είναι μπερδεμένη ιστορία και θα γελάει ο κόσμος με αυτά που έχω κάνει. Παρήγγειλα 2 κόπιες από το Amazon για μένα και τον αδερφό μου (οι οποιες στάλθηκαν μόλις την Πέμπτη το βράδυ, preorder σου λέει μετά...).

 

Παράλληλα κατέβασα το παιχνίδι και μέσω Origin, με το σκεπτικό να δω 2-3 μέρες το online και να πουλήσω τον κωδικό σε ένα φίλο μου (στην τιμή που το αγόρασα, δεν πάω να βγάλω και κέρδος...) Όμως όχι μόνο έβαλα OriginID που τελικά δεν του άρεσε, αλλά έκανα και τυπογραφικό λάθος! Οπότε θα το δώσω σε έναν άλλο φίλο μου και θα ξαναπάρω φτηνό κωδικό για τον πρώτο...

 

Οπότε προς το παρόν κάνω σκόρπιες δοκιμές και με απασχολεί το μήνυμα για "restrictive firewall". Θα έχουμε πάλι τα περσινά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βλέπω να βγάζουμε άκρη με το restrictive firewall. Άνοιξα όλες τις περσινές πόρτες συν κάμποσες καινούριες που βρήκα και ακόμα τα ίδια λέει. Έχω αρχίσει να φορτώνω με τις μλκίες της ΕΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερή η μουσική επιλογή.

 

Με την AI του δεν ξέρω τι γίνεται. Έπαιξα ένα ΟΣΦΠ - ΠΑΟ, ο Βύντρα έπαιρνε συνέχεια τη μπάλα τη γυρνούσε κοντά στο κόρνερ και την πετούσε πλάγιο. (ανατριχιαστικά ρεαλιστικό :P)

 

Επίσης ο Αβραάμ πηγαίνει μόνο με πλάγια βήματα... WTF?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερή η μουσική επιλογή.

 

Με την AI του δεν ξέρω τι γίνεται. Έπαιξα ένα ΟΣΦΠ - ΠΑΟ, ο Βύντρα έπαιρνε συνέχεια τη μπάλα τη γυρνούσε κοντά στο κόρνερ και την πετούσε πλάγιο. (ανατριχιαστικά ρεαλιστικό :P)

 

Επίσης ο Αβραάμ πηγαίνει μόνο με πλάγια βήματα... WTF?

 

χαχαχαχα

εχω παρει την manchester united στο career και ο de gea ο τερματοφυλακας ειναι πολυ καλος

απορω ο κοσταντζο αν θα τρωει γκολ απο την κλειστη γωνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπορει καποιος που το αγορασε για το pc να γραψει τις εντυπωσεις του στο online;Εχει αρκετους παιχτες απο Ελλαδα? Επισης αν υπαρχουν cheaters με πειραγμενες - τουμπανο ομαδες.... και με τους quitters τι γινεται; χρεωνεται την ηττα αυτος που κανει quit η τσαμπα τρεχω? :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες χρειαζομαι βοηθεια! :shock:

 

κανω διπλο κλικ για να παιξω και μου ανοιγει το παιχνιδι σε μια οθονη που λεει fifa 12 (με λιγο χαλια γραφικα) και δειχνει τον κερσορα να φορτωνει, και μετα απο λιγο κλεινει! :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...