Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παλικάρια εμένα κρασάρει πριν μπει στο παιχνίδι μετά το Install,και δεν λέει τπτ,εμφανίζει μόνο crash dumps στο φάκελο που το έχω κάνει Install.με το regedit και την αλλαγή των κοντρόλλερ θα διορθωθεί το δικό μου πρόβλημα ή είναι μόνο για το install?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εντάξει κι γω το έκανα κι επαιξε με το sixaxis και το ds3 tool με 360 controller emulation

 

Όντως σπέρνει. 2 αγώνες που πρόλαβα να παίξω είναι μακράν ό,τι πιο ρεαλιστικό έχω δει ποτέ. Αυτό που με ενδιαφέρει πλέον είναι η κονσολάδικη έκδοση. Αν δηλαδή είναι πανομοιότυπη με του PC ή όχι, ώστε να ξέρω ποιά να αγοράσω.

αν είναι η ίδια (που πιστεύω οτι θα είναι) θα προτιμήσω την PC :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικάρια εμένα κρασάρει πριν μπει στο παιχνίδι μετά το Install,και δεν λέει τπτ,εμφανίζει μόνο crash dumps στο φάκελο που το έχω κάνει Install.με το regedit και την αλλαγή των κοντρόλλερ θα διορθωθεί το δικό μου πρόβλημα ή είναι μόνο για το install?

 

Για το Install είναι μόνο το regedit που φτιάχνει το μητρώο για το "fifa 11 bug"

Υπάρχει και το άλλο REG για τον μοχλό και από ότι ξέρω αν δε το κανείς ναι δεν ξεκινά

(εκτός και αν βγάλεις μοχλούς και παίξεις με πληκτρολόγιo)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια πως μπορουμε να αλλαξουμε τα κουμπια; Στο 11 η απο το config ηταν η μεσα απο το παιχνιδι δε μπορω να βαραω σουτ με το "3" η να τρεχω με το "8". Επισης αν θελουμε να παιξουμε με πληκτρολογιο και εκει πως αλλαζουμε τα κουμπια;

 

Το βρηκα οκ βιαστηκα να γραψω εδω :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια πως μπορουμε να αλλαξουμε τα κουμπια; Στο 11 η απο το config ηταν η μεσα απο το παιχνιδι δε μπορω να βαραω σουτ με το "3" η να τρεχω με το "8". Επισης αν θελουμε να παιξουμε με πληκτρολογιο και εκει πως αλλαζουμε τα κουμπια;

 

αλλάζει μέσα από το παιχνίδι

διαλέγεις custom και τα φτιάχνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα το regedit για τα χειρiστήρια συνεχίζει να κρασάρει,μόνο όταν τα βγάζω όλα τα χειριστήρια παίζει το game.btw ενώ έχω αλλάξει τα regedit στον πίνακα ελένχου τα έχει ακόμα σαν dual trigger και playstation 3 controller τα χειριστήρια ,τραγική η ΕΑ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ακομα εχω το προβλημα οτι με πεταει εξω αν δεν βγαλω τα χειριστηρια και οταν τα βγαλω και μπω παιζει μονο το KB...Τι να κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικάρια έχω γίνει turbo,με πόνεσε το κεφάλι προσπαθώ εδώ και 1 ώρα να το κάνω να παίξει και δεν παίζει,αν βγει μια official λύση ας μου στείλει κάποιος Pm plz.δεν ασχολούμαι άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα το regedit για τα χειρiστήρια συνεχίζει να κρασάρει,μόνο όταν τα βγάζω όλα τα χειριστήρια παίζει το game.btw ενώ έχω αλλάξει τα regedit στον πίνακα ελένχου τα έχει ακόμα σαν dual trigger και playstation 3 controller τα χειριστήρια ,τραγική η ΕΑ....

 

Μάλλον θα χρειαστείς και το αρχειάκi με τον controller emulator...

 

http://www.insomnia.gr/topic/404869-fifa-12/page__view__findpost__p__4270673

 

EDIT

 

For keyboard players-Problem FIXED

 

After a long time of inactivity,i decided to come back on forums,and try to help you with somne problems,for the start,i've found the fix for keyboard players

So,if you want to play fifa 12 demo,with the classic keyboard controls,go in my documents-> FIFA 11,and copy buttonDATAsetup.ini file into my documents FIFA12 folder,and it's done

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έβαλα και αυτό παλίκαρε και στους 3 φακέλους και στο fifa12 και μέσα στο game και μέσα στις ρυθμίσεις και το έτρεξα και όλας παντού,τπτ συνεχίζει να κρασάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα δουλεύουν όλα μια χαρά!

Έπαιξα 2 games κ έχω να πώ οτι ήταν καλύτερο απο αυτο του pro αν εξαιρέσουμε το ai(το νίκησα 3-0 μιλαν-barca στο top εύκολα)/γραφικά κ τις αμυντικές κινήσεις των παικτών σε όλα τα άλλα είναι καλύτερο.Αν δεν βελτιωθεί ριζικά το pro στην τελική έκδοση βλέπω αγορά fifa φέτος.

 

ty nzeppos για το Link.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έβαλα και αυτό παλίκαρε και στους 3 φακέλους και στο fifa12 και μέσα στο game και μέσα στις ρυθμίσεις και το έτρεξα και όλας παντού,τπτ συνεχίζει να κρασάρει.

 

Ούτε με το buttonDATAsetup.ini του fifa 2011 ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...