Προς το περιεχόμενο

Carrefour Tablet 10''


VonLoutsos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 220
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Φωτο αυριο που θα εχω φορτισμενη την ψηφιακη μου, δεν ξερω πολλα απο tablet αλλα το μηχανημα πεταει στο browsing εβαλα και τον firefox αλλα προτιμω αυτον που ειχε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι froyo παιρνει;γενικα το scrolling ειναι smooth η κολλαει που και που;δεν ξερω γαλλικα και δεν καταλαβα και πολλα απο το site που εδωσε καποιος σε προηγουμενο ποστ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι froyo παιρνει;γενικα το scrolling ειναι smooth η κολλαει που και που;δεν ξερω γαλλικα και δεν καταλαβα και πολλα απο το site που εδωσε καποιος σε προηγουμενο ποστ...

 

 

Το google είναι ο φίλος σου! βάλε translate.google.gr τι θες να διαβάσεις.

 

Το 10" με έχει βάλει σε σκέψεις, και τρώγομαι με αυτό, το nook color που είναι πιο μικρό και φτηνό ή αυτό: http://promotion.focalprice.com/Powerful_Android_Tablet/?utm_source=FP&utm_medium=PAT&utm_campaign=FP_PAT_INDEX01

Γμτο...

 

Με χαλάει μόνο το mini HDMI στο carrefour.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το google είναι ο φίλος σου! βάλε translate.google.gr τι θες να διαβάσεις.

 

Το 10" με έχει βάλει σε σκέψεις, και τρώγομαι με αυτό, το nook color που είναι πιο μικρό και φτηνό ή αυτό: http://promotion.focalprice.com/Powerful_Android_Tablet/?utm_source=FP&utm_medium=PAT&utm_campaign=FP_PAT_INDEX01

Γμτο...

 

Με χαλάει μόνο το mini HDMI στο carrefour.

 

αφου υπαρχει καλωδιο miniHDMI σε HDMI ποιο το προβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το google είναι ο φίλος σου! βάλε translate.google.gr τι θες να διαβάσεις.

 

Το 10" με έχει βάλει σε σκέψεις, και τρώγομαι με αυτό, το nook color που είναι πιο μικρό και φτηνό ή αυτό: http://promotion.focalprice.com/Powerful_Android_Tablet/?utm_source=FP&utm_medium=PAT&utm_campaign=FP_PAT_INDEX01

Γμτο...

 

Με χαλάει μόνο το mini HDMI στο carrefour.

Το κινεζάκι που τρώγεσαι είναι πραςγματικά πολύ καλό.

Εχει και ips οθόνη και έρχεται με 2.3.3

Το έχω τσεκάρει εδώ και κάποιο καιρό και παρά του ότι έχω ipad αυτο είναι το μόνο android tablet που με έχει ψήσει άσχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου υπαρχει καλωδιο miniHDMI σε HDMI ποιο το προβλημα;

 

Στο ότι πρέπει να κουβαλάς τον αντάπτορα ...

 

Κυκλοφορεί πλήρης επίσημη ROM για αυτά ή όχι ακόμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινεζάκι που τρώγεσαι είναι πραςγματικά πολύ καλό.

Εχει και ips οθόνη και έρχεται με 2.3.3

Το έχω τσεκάρει εδώ και κάποιο καιρό και παρά του ότι έχω ipad αυτο είναι το μόνο android tablet που με έχει ψήσει άσχημα.

 

Σ'αυτό άραγε περναει honeycomb?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην παραπάνω σελίδα το κινέζικο ΔΕΝ αναφέρει πόση RAM έχει. Το θέμα με το honeycomb είναι η RAM ή η flash ROM;

 

Και για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα: Τα καρφουράκια παίζουν flash; Πως τα πάνε στο www.friv.com;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ Το θεμα με τα Ελληνικα το ελυσα, γενικα για τα λεφτα του φαινεται πολυ καλο

 

Σε παρακαλώ πες μου πως έβαλες Ελληνικά στο πληκτρολόγιο

 

http://www.megaupload.com/?d=X4HVDBF1 Το περνας το zip την καρτα και στο fw update στο μενου πατας ενημερωση(οχι patch) αυτο ειναι για market 1.8.3

 

Το βάζομε στην εσωτερική usb μνήμη (τόμος BUILT_IN) ή στη εξωτερική SD; Σε συγκεκριμένο κατάλογο;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την υπομονή σου με την άγνοιά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παρακαλώ πες μου πως έβαλες Ελληνικά στο πληκτρολόγιο

 

 

 

Το βάζομε στην εσωτερική usb μνήμη (τόμος BUILT_IN) ή στη εξωτερική SD; Σε συγκεκριμένο κατάλογο;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την υπομονή σου με την άγνοιά μου.

Δεν χρειαζονται ευχαριστω,και εγω τωρα βλεπω τι γινεται περι android!εγω στην sd το εβαλα και εκανα εγκατασταση απο το file explorer!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Uploaded και δύο εικόνες, στην μία φαίνεται το pad από μπροστά ρυθμισμένο σε πολύ χαμηλή φωτεινότητα

και στη άλλη από το πλαί από όπου πρέπει να διακρίνονται η θέση για την κάρτα micro SD, οι θύρες mini HDMI και mini USB

η υποδοχή για ακουστικά η υποδοχή για τον φορτιστή και τέλος τα ρυθμιστικά έντασης ήχου

 

Να συμπληρώσω ένα περίεργο πρόβλημα που αντιμετωπίζω, όταν βάζω το pad σε sleep πατώντας στιγμιαία το πλήκτρο power

τότε αυτό αρχίζει και ανάβει την οθόνη του περιοδικά κάθε περίπου 1 λεπτό, το έχει αντιμετωπίσει κανείς ?

post-50655-0-29329900-1316453961_thumb.jpg

post-50655-0-98711600-1316453962_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...