Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι, τιποτα δεν σβηνεται με το soft reset. Μονο η ωρα και η ημερομηνια θα χαλασουν, αλλα θα ξαναφτιαχτουν αυτοματα την επομενη φορα που θα συνδεθεις στο δικτυο κινητης τηλεφωνιας (απο εκει παιρνει το κινητο σου και συγχρονιζει την ωρα του και την ημερομηνια του).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα και αλλο θεμα με την ενημερωση σε 8.1 ή σε cyan!

Στην μαμα εφαρμογη για την καμερα, την εποχη της 8.0 (τελευταια το τσεκαρα την προ-gdr3/προ-black εποχη), μπορουσες να ορισεις την αναλυση της καμερας, πχ 5MP > 4MP κλπ. Πλεον δεν γινεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερες.. να ρωτησω. σε lumia 920 μου εβγαζε στο κεντρο ειδοποιησεων , vodafone gr 4g..  τωρα στο 930 μου βγαζει vodafone gr L .. αυτο ειναι απο το LTE  και απλα το βγαζει διαφορετικα? ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω το samsung windows mobile 6.1 και θελω να του βαλω εφαρμογη με χαρτες.. γινεται...??? (τους χαρτες τους θελω γιατι ενα παιδι ενδιαφερεται γι αυτο ετσι)
επισης το πουλαω ειναι αχρησιμοποιητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ξεχάσει κωδικούς από account+mail στο store οπότε πάω για format.

Το ερώτημα είναι πως κάνω backup αφού δεν μπορώ να κατεβάσω app?

Για πείτε κάνα τρόπο έστω για τα βασικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kaλησπερα... Εχω ένα πρόβλημα με το lumia 620 μου . Ένω ανοιγω τα παιχνίδια, πηγαίνω στον τομέα κοινωνικά δίκτυα και πατάω "Εγγραφή ή είσοδος στο xbox" δεν συμβαίνει τιποτα , σαν να μην το παταώ . Λογαριασμό xbox έχω αφου έχω και microsoft account . Καμία σκέψη ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ... Μπαίνεις απο υπολογιστή με windows 8 στο στορ και κανεις λήψη ... Και μετά το περνάς με,καλώδιο στο κινητό το αρχείο και,το εγκαθιστας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ... Μπαίνεις απο υπολογιστή με windows 8 στο στορ και κανεις λήψη ... Και μετά το περνάς με,καλώδιο στο κινητό το αρχείο και,το εγκαθιστας

 

Με xp δεν υπαρχει κανενας τροπος; Γιατι να βαλω 8 δεν παιζει, ο υπολογιστης μου ειναι παραπανω απο δεκαετιας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με xp δεν υπαρχει κανενας τροπος; Γιατι να βαλω 8 δεν παιζει, ο υπολογιστης μου ειναι παραπανω απο δεκαετιας.

 

Δοκίμασε απο τον browser σου να μπεις στο windowsphonestore ... Νομίζω πως γίνεται κανονικά και από εκεί !
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δοκίμασε απο τον browser σου να μπεις στο windowsphonestore ... Νομίζω πως γίνεται κανονικά και από εκεί !

 

Δεν υπαρχει ομως στο windowsphonestore αυτη η εφαρμογη που θελω. Ασε που το κινητο μου ειναι Android, οχι Windows.

 

Edit:

ωχ, μολις καταλαβα οτι το θρεντ εδω ειναι συγκεκριμενα για windows phones. Συγγνωμη. Το βαζω στα android.

Επεξ/σία από ennoeitai
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...