Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει τρόπος να αλλάξεις τον αισχρό video player του Ιnternet Explorer;

Εννοώ αυτόν που δεν μπορείς να προχωρήσεις το βίντεο εκτός αν πατάς το βελάκι για να πηγαίνει 20 δεύτερα μπρος τη φορά και να φορτώνει πάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, πως μπορω να συγχρονισω καμμια 150αρια bookmarks απο internet explorer 11 του pc, στον internet explorer του lumia 930 με windows 8.1, η ακομη και απο τον chrome του pc στον ie του lumia; ενας μου ειπε μεσω cloud, one drive φανταζομαι, αλλα παλι δεν τα καταφερα. Μπορει καποιος να με καθοδηγησει, βημα - βημα;. Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγινε, και επισημα, σημερα διαθεσιμη η denim για το 620 μου. Το προβλημα ειναι οτι εχω τσεκαρει 5 φορες απο το πρωι για update και μου λεει πως εινια ενημερωμενο. Ακομα και με κλειστη την dp τα ιδια λεει, αν και ειπανε πως δεν παιζει ρολο αυτη τη φορα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως και στην Ελλαδα αλλα και στην Ουγγαρια ( οπου αφορα το κινητο μου προσωπικα , συμφωνα με τις πληροφοριες στο extras + info )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, το nokia 520 του αδερφου μου πηρε τις προαλλες το denim update αλλα ακομα δεν μπορω να βρω την ενεργοποιηση της cortana. Ειχα αλλαξει τοποθεσια συσκευης μπας και, αλλα τζιφος. Ξερει κανεις πως γινεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ρωτατε συνεχεια για το update? Αν βγει, θα ανακοινωθει εδω και, εφοσον εχετε ανοιχτη τη σχετικη ειδοποιηση, θα εμφανιστει στο ιδιο σας το κινητο.

 

http://www.microsoft.com/en/mobile/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

VLC media player officially arrives on Windows Phone

 

http://www.windowscentral.com/vlc-media-player-arrives-windows-phone

 

Installing...

 

 

Επιεικως gtp!

Δεν εχει δυνατοτητα να παιξει μεσω dlna, που ετσι κι αλλιως την εχουνε πηδηξει και στον vlc για desktop. Βαρυς και ασηκωτος. Μια φορα απετυχε να παιξει το μοναδικο avi που του εβαλα και απο τοτε λυσαξε να στειλει report και αφου δεν το εστελνε δεν προχωρουσε παρακατω και κολλαγε ολο το συστημα μεχρι που το λειτουργικο τον εκλεισε απο μονο του.

Πεταμα!

 

Το μονο υπερ που βρηκα ειναι το οτι μπορει να παιξει ενα stream που θα του ορισει ο χρηστης, οπως κανει το radyo.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο κινεζάκι με windows phone κυκλοφορεί εντός ή από Kίνα;

 

Βλέπω ότι είναι 12 τα κινητά με windows phone συνολικά και τα Nokia δεν έχουν flash στη camera.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...