Προς το περιεχόμενο

Να πάω από Cosmote σε Vodafone;


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπόν μετα και απο τα τελευταια καραγκιοζιλικια που μου κάνανε στη κοσμοτε έγινα πλέον κάτοχος wind.πολυ εξυπηρετικοι και καμία σχέση με τη κοσμοτε και τους ρομποτ-υπαλληλους τους.εκανα φορητοτητα και δε με πήραν καν να μου πουν γιατι φεύγω.χαχαχχαχα,γελοιοι οι τύποι.οταν θα χάσουν κόσμο όμως να δω τι θα κάνουν επειδη τωρα το έχουν λίγο μονοπώλιο.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλή φάση. Τις προάλλες με πήραν από την Κοτε για να επιστρέψω, και μου έκαναν και προσφορά (του κώλου). Της είπα της κοπέλας «ξέρω ότι δεν έχει να κάνει με σένα, αλλά πού ήταν οι προσφορές σας τόσα χρόνια που τα έσταζα, ή έστω τελευταία στιγμή όταν έκανα φορητότητα στη voda». Μούγκα, φυσικά. Και στην τελική, της λέω, τόσα δίνω στη voda το μήνα για το τάδε πρόγραμμα, αν μπορείτε να κάνετε κάτι καλύτερο, έρχομαι. Και φυσικά τα μάσησε, αφού δεν υπήρχε περίπτωση να μου κάνουν καλύτερη τιμή. Μέχρι που έφτασε να μου πει ότι τώρα είμαι καλά, αλλά όταν αρχίσουν να έρχονται οι φουσκωμένοι λογαριασμοί θα θέλω να γυρίσω και δεν θα υπάρχει πια προσφορά. Τύπου, θα το μετανιώσω μια μέρα και θα χτυπιέμαι. Οι τύποι είναι τραγικοί. Της ευχήθηκα καλές πωλήσεις και της υποσχέθηκα ότι, όταν οι τιμές τους με συμφέρουν, θα γυρίσω τρέχοντας. Δηλαδή when hell freezes over.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φάση. Τις προάλλες με πήραν από την Κοτε για να επιστρέψω, και μου έκαναν και προσφορά (του κώλου). Της είπα της κοπέλας «ξέρω ότι δεν έχει να κάνει με σένα, αλλά πού ήταν οι προσφορές σας τόσα χρόνια που τα έσταζα, ή έστω τελευταία στιγμή όταν έκανα φορητότητα στη voda». Μούγκα, φυσικά. Και στην τελική, της λέω, τόσα δίνω στη voda το μήνα για το τάδε πρόγραμμα, αν μπορείτε να κάνετε κάτι καλύτερο, έρχομαι. Και φυσικά τα μάσησε, αφού δεν υπήρχε περίπτωση να μου κάνουν καλύτερη τιμή. Μέχρι που έφτασε να μου πει ότι τώρα είμαι καλά, αλλά όταν αρχίσουν να έρχονται οι φουσκωμένοι λογαριασμοί θα θέλω να γυρίσω και δεν θα υπάρχει πια προσφορά. Τύπου, θα το μετανιώσω μια μέρα και θα χτυπιέμαι. Οι τύποι είναι τραγικοί. Της ευχήθηκα καλές πωλήσεις και της υποσχέθηκα ότι, όταν οι τιμές τους με συμφέρουν, θα γυρίσω τρέχοντας. Δηλαδή when hell freezes over.

οι τυποι ειναι πραγματικα γελοιοι σου λεω.μπορω να σου γραψω απειρα σκηνικα που μου εκαναν αλλα δε θα το κανω γιατι πολυ ασχοληθηκα μαζι τους τοσα χρονια που τα εσκαγα.και δε μιλαω για παγια των 30 και 40 ευρω....

οπως και να εχει εγω βλεπω οτι εδω μεσα στο σπιτι που δεν επιανα ποτε σημα με κοσμοτε τωρα πιανω σημα στο full με wind και αυτο ειναι καλυτερο για το κινητο και την μπαταρια του φυσικα. ΚΟΣΜΟΤΕ ΣΗΜΑ ΚΑΜΠΑΝΑ ΕΛΕΓΕ ΘΥΜΑΜΑΙ(ΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΕΛΕΟΣ ΑΠΛΑ.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω ειναι πολυ παλιο το θεμα και ο θεματογραφος εχει κανει σιγουρα οτι κινησεις ειχε να κανει αλλλα εκανα εγγραφη στο insomnia σημερα για να πω την αποψη μου και ειμαι αποφασισμενος lol

 

ειμαι χρονια συνδρομητης vodafone και απολυτα ικανοποιημενος. το μονο μειον ειναι οτι ΜΕΣΑ στο σπιτι μου εχω ελαχιστο σημα. στο μπαλκονι ειναι full αρα δεν μπορω να κατηγορησω την εταιρεια γιαυτο αλλα την γκαντεμια μου lol

 

2 εμπειριες εχω να πω που με εκαναν να μεινω στη vodafone τοσα χρονια

 

μαρτιο του 2010 παιρνω το πρωτο μου smartphone (htc magic). αρχιζω να κανω χρηση ιντερνετ διαβαζοντας στο site της vodafone οτι το vodafone unlimited 35 ειχε δωρεαν 300ΜΒ αν θυμαμαι καλα. απο την πρωτη μερα ειμαι με το watchdog και πραγματικα στα 300 mb σταματω τη χρηση.

τελος του μηνα μου ερχεται ο λογαριασμος του κινητου 450 ευρω!!!!!!!!

παιρνω τηλ την εξυπηρετηση πελατων και τους λεω οτι εγινε λαθος. ο (ευγενεστατος και εξυπηρετηκοτατος υπαλληλος) μου λεει οτι το νουμερο ειναι σωστο, και οτι ειναι απο χρηση ιντερνετ. οταν του λεω οτι χρησιμοποιησα ΑΚΡΙΒΩΣ 300mb που εχω στο προγραμμα μου με ενημερωνει οτι εγω εχω το ΠΑΛΙΟ προγραμμα vodafone35 (οχι unlimited) στο οποιο δεν υπαρχουν δωρεαν mb...το εγκεφαλικο ερχεται...

και πριν προλαβω καν να κλαφτω με προλαβαινει: δεν πειραζει μου λεει, επειδη δεν το κανατε εσκεμμενα, θα σας βαλουμε ενα πακετο ιντερνετ 300mb το οποιο θα εχει αναδρομικη ισχυ απο την αρχη του μηνα που περασε με 10 ευρω μονο και δεν θα πληρωσετε ΤΙΠΟΤΑ απο τη χρηση ιντερνετ που κανατε!!!!

 

αν τον ειχα μπροστα μου θα του φιλουσα και τα ποδια, και πιστευω οτι ειναι ενα χαρακτηριστικο παραδειγμα εταιρειας που ΣΕΒΕΤΑΙ τον πελατη.

 

καλοκαιρι του 11 με παιρνουν απο cosmote για φορητοτητα. μου κανουν μια δελεαστικη προσφορα και τη δεχομαι. την αλλη μερα το πρωι τηλεφωνο απο τη vodafone για να βεβαιωσει οτι εχω εγκρινει τη φορητοτητα και αν ηθελα να πω και τους λογους. οι λογοι προφανως οικονομικοι, και στο καπακι μου κανει ΑΚΟΜΑ καλυτερη προσφορα απο αυτη της cosmote για να μεινω. φυσικα και εμεινα. εχω συμβολαιο unlimited 35 και πληρωνω παγιο για unlimited 20.

 

γενικα σαν εταιρεια ειναι εξυπηρετικοτατοι σε οτι εχω χρειαστει και ταχυτατοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω ειναι πολυ παλιο το θεμα και ο θεματογραφος εχει κανει σιγουρα οτι κινησεις ειχε να κανει αλλλα εκανα εγγραφη στο insomnia σημερα για να πω την αποψη μου και ειμαι αποφασισμενος lol

 

ειμαι χρονια συνδρομητης vodafone και απολυτα ικανοποιημενος. το μονο μειον ειναι οτι ΜΕΣΑ στο σπιτι μου εχω ελαχιστο σημα. στο μπαλκονι ειναι full αρα δεν μπορω να κατηγορησω την εταιρεια γιαυτο αλλα την γκαντεμια μου lol

 

2 εμπειριες εχω να πω που με εκαναν να μεινω στη vodafone τοσα χρονια

 

μαρτιο του 2010 παιρνω το πρωτο μου smartphone (htc magic). αρχιζω να κανω χρηση ιντερνετ διαβαζοντας στο site της vodafone οτι το vodafone unlimited 35 ειχε δωρεαν 300ΜΒ αν θυμαμαι καλα. απο την πρωτη μερα ειμαι με το watchdog και πραγματικα στα 300 mb σταματω τη χρηση.

τελος του μηνα μου ερχεται ο λογαριασμος του κινητου 450 ευρω!!!!!!!!

παιρνω τηλ την εξυπηρετηση πελατων και τους λεω οτι εγινε λαθος. ο (ευγενεστατος και εξυπηρετηκοτατος υπαλληλος) μου λεει οτι το νουμερο ειναι σωστο' date=' και οτι ειναι απο χρηση ιντερνετ. οταν του λεω οτι χρησιμοποιησα ΑΚΡΙΒΩΣ 300mb που εχω στο προγραμμα μου με ενημερωνει οτι εγω εχω το ΠΑΛΙΟ προγραμμα vodafone35 (οχι unlimited) στο οποιο δεν υπαρχουν δωρεαν mb...το εγκεφαλικο ερχεται...

και πριν προλαβω καν να κλαφτω με προλαβαινει: δεν πειραζει μου λεει, επειδη δεν το κανατε εσκεμμενα, θα σας βαλουμε ενα πακετο ιντερνετ 300mb το οποιο θα εχει αναδρομικη ισχυ απο την αρχη του μηνα που περασε με 10 ευρω μονο και δεν θα πληρωσετε ΤΙΠΟΤΑ απο τη χρηση ιντερνετ που κανατε!!!!

 

αν τον ειχα μπροστα μου θα του φιλουσα και τα ποδια, και πιστευω οτι ειναι ενα χαρακτηριστικο παραδειγμα εταιρειας που ΣΕΒΕΤΑΙ τον πελατη.

 

καλοκαιρι του 11 με παιρνουν απο cosmote για φορητοτητα. μου κανουν μια δελεαστικη προσφορα και τη δεχομαι. την αλλη μερα το πρωι τηλεφωνο απο τη vodafone για να βεβαιωσει οτι εχω εγκρινει τη φορητοτητα και αν ηθελα να πω και τους λογους. οι λογοι προφανως οικονομικοι, και στο καπακι μου κανει ΑΚΟΜΑ καλυτερη προσφορα απο αυτη της cosmote για να μεινω. φυσικα και εμεινα. εχω συμβολαιο unlimited 35 και πληρωνω παγιο για unlimited 20.

 

γενικα σαν εταιρεια ειναι εξυπηρετικοτατοι σε οτι εχω χρειαστει και ταχυτατοι[/quote']

 

στη Vodafone δεν είναι άσχημα γενικα.ειχα αριθμο απο το 1999.αλλα στη κοσμοτε ουτε μαγαζι τους δε θέλω να ξαναδω απο μακρυά.πολυ μονοπώλιο και θα τους βγει σε κακό ειμαι σίγουρος..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...