Προς το περιεχόμενο

Ξυρισμα σωματος για αντρες.


Septum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελα πεστε την αληθεια .Σας ερεθιζει που η αισθητικος σας κραταει τις μπαλες (η με οποιον αλλον τροπο σας τις ξυριζει) .Μην μου πειτε οτι θα πηγαινατε και σε ανδρα αισθητικο για αποτριχωση πεους και χαραδρας... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα πεστε την αληθεια .Σας ερεθιζει που η αισθητικος σας κραταει τις μπαλες (η με οποιον αλλον τροπο σας τις ξυριζει) .Μην μου πειτε οτι θα πηγαινατε και σε ανδρα αισθητικο για αποτριχωση πεους και χαραδρας... :D

Να σου πω, και να ερεθιστείς, με το χράτς και το σχετικό πόνο, σου περνάνε τέτοιες διαθέσεις.

 

Τώρα, είναι στη φυση της γυναίκας να είναι πιό... τρυφερή, με το μαντράχαλο θα φοβόμουνα μήπως με πονέσει. Δηλαδή λόγω της διαδικασίας, νιώθεις ότι με την κοπελα δε θα πονέσεις και τόσο. Ισως είναι και ψυχολογικό. Απο την άλλη, είπαμε, εμεις οι αντρες είμαστε και κάπως ανοίκειοι μεταξυ μας, ενώ οι κοπέλες έχουν πιό μεγάλη οικειότητα μεταξύ τους - και εμείς, έχουμε συνδυάσει τη σωματική οικειότητα πιό πολύ με γυναίκες.

 

Αν αλλάξουν αυτα τα στερεότυπα στο κεφάλι μας, τότε ίσως σε λίγα χρόνια να νιώθουμε το ίδιο άνετα και με αγόρια αισθητικούς. Τα οποία είναι πολύ λίγα πάντως.. (δεν εχω γνωρισει κανενα).

 

Μασάζ όμως με άντρα έχω κάνει. Χαλαρά. Χωρίς πονηρές σκέψεις ασφαλώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μασάζ όμως με άντρα έχω κάνει. Χαλαρά. Χωρίς πονηρές σκέψεις ασφαλώς.

 

Ποιος τα χέζει τα στερεότυπα, σκέψου και το 2μετρο νιμού που θα σε μασαζάρει. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος τα χέζει τα στερεότυπα, σκέψου και το 2μετρο νιμού που θα σε μασαζάρει. :rolleyes:

 

Αμεσως με τα στερεοτυπα εσυ. Τι να σου κανει το νιμου, οταν εχεις αυτον απο πανω σου (και ειναι και καραξυρισμενος)

 

lexingtonsteele.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την άλλη, είπαμε, εμεις οι αντρες είμαστε και κάπως ανοίκειοι μεταξυ μας, ενώ οι κοπέλες έχουν πιό μεγάλη οικειότητα μεταξύ τους - και εμείς, έχουμε συνδυάσει τη σωματική οικειότητα πιό πολύ με γυναίκες.

 

Αν αλλάξουν αυτα τα στερεότυπα στο κεφάλι μας, τότε ίσως σε λίγα χρόνια να νιώθουμε το ίδιο άνετα και με αγόρια αισθητικούς. Τα οποία είναι πολύ λίγα πάντως.. (δεν εχω γνωρισει κανενα).

 

Μασάζ όμως με άντρα έχω κάνει. Χαλαρά. Χωρίς πονηρές σκέψεις ασφαλώς.

Υπάρχει οικειότητα μεταξύ αντρών. Στο ξύλο, τις πολεμικές τέχνες και στο μπάσκετ. Αλλου είδους επαφές είναι too much. Δες πχ τι έπαθε ο Costanza:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Y-UQ7a7d5W0&feature=colike

 

http://www.youtube.com/watch?v=IXvPqOGujXc&feature=channel_video_title

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αλλάξουν αυτα τα στερεότυπα στο κεφάλι μας, τότε ίσως σε λίγα χρόνια να νιώθουμε το ίδιο άνετα και με αγόρια αισθητικούς. Τα οποία είναι πολύ λίγα πάντως.. (δεν εχω γνωρισει κανενα).

Κι άμα γνωρίσεις γράψεμαι :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ, κάτι δε μου κάθεται καλά εδώ.

 

Δεν έχω πρόβλημα να μου δει τις μπάλες άντρας. Κατούρημα σε «αντρικές» λεκάνες (τις όρθιες), ουρολόγος, κλπ. Ούτε να μου τις πιάσει έχω θέμα. Ποιος δεν έχει φάει χούφτωμα -καταλάθως πάντα- κατά τη διάρκεια μπάσκετ, ποδοσφαίρου, κλπ; Ντάξει, τι έγινε, κλαϊν.

 

Τα ίδια φυσικά και για γυναίκα, εκεί είναι και φυσιολογικό να τις δει, να τις πιάσει, να τις γλύ.. εεε... γενικά, όλα. :devil:

 

Αλλά διάολε, δε θα πήγαινα γι αποτρίχωση. Εκεί ντρέπομαι να μου τις δει, είτε άντρας ή γυναίκα. :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kριμα που δε ζει ο Νικος Φερμας να μας ελεγε κι αυτος τη γνωμη του στο θεμα.

 

...δεν είναι πάντως και δύσκολο να φανταστείς τί θα 'λεγε στον τόπικ στάρτερ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω πρόβλημα να μου δει τις μπάλες άντρας. Κατούρημα σε «αντρικές» λεκάνες (τις όρθιες), ουρολόγος, κλπ. Ούτε να μου τις πιάσει έχω θέμα. Ποιος δεν έχει φάει χούφτωμα -καταλάθως πάντα- κατά τη διάρκεια μπάσκετ, ποδοσφαίρου, κλπ; Ντάξει, τι έγινε, κλαϊν.

 

ναι μωρέ..

 

 

Fridge-261.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η ομοφοβική συμπεριφορά καλά κρατεί στο Ινσόμνια.

Σε κάθε τρίτο τόπικ (και σε κάθε δεύτερο ποστ σε συγκεκριμένα τόπικς)

ακούμε για "πουστάρες του κερατά", "παλιαδερφές",

βλέπουμε ποστς με χαριτωμένες εικόνες.

 

Προφανώς εδώ έχουν μαζευτεί όλοι οι άντρακλες της περήφανης Ελλαδάρας

που κλάνουν και βγαίνει τεστοστερόνη.

 

Θέλει ο άλλος να ξυρίσει τα πόδια του..."πουστάρα είσαι ρε μαλάκα; Κώλο δίνεις

να πούμε;"

 

Δηλαδή για να επέμβει κάποιος Mod τί πρέπει να γίνει ακριβώς;

Πόσο πρέπει να εκτραχυνθεί η κατάσταση;

Εκτός και αν οκ, όλα καλά, δεν τρέχει και τίποτα, εδώ είναι Ελλάδα, δεν είμαστε τίποτα Αγγλίδες αδερφές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...