Προς το περιεχόμενο

Ξυρισμα σωματος για αντρες.


Septum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιες μεθοδοι ενδεικνυνται γιατι ξυρισμα ολου του σωματος;Εχω βρει διαφορες ξυριστικες αλλα οι περισσοτερες μου φαινονται γυναικιες απο τα χρωματα και υποθετω δεν αντεχουν και την πολυ τριχα.Εκτος του λαιζερ τι αλλο υπαρχει εξισου αποτελεσματικο και μη κοστοβορο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιώ ξυριστική μηχανή γι' αυτήν την δουλειά. Την body groom της philips που κάνει για όλο το σώμα.

Σε βαθος ειναι καλη?Δε θελω να μενει τιποτα.Για ποδια κανει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα η τρίχα μου την σπάει αν και δεν έχω σε άκυρα σημεία όπως πλάτη κλπ. Στην κοιλια έχω στο στήθος και κατεβαίνει μια γραμμή στην μέση της κοιλιάς μέχρι κάτω δεν είμαι γεμάτος όμως όταν φτιάξω ωραίο γραμμωμένο σώμα θα ξυριστώ γιατί δεν θα φαίνεται τόσο ωραίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι , μην σε πουν και αξύριστο. Πλάτη ΑΜΑ, και κανένα τριμάρισμα τον Θάμνο και μασχάλες. ΩΣ εκεί και είναι και πάρα πολύ. Ούτε τα κοιτάνε. ΤΟ θέμα είναι πως θα την κάνεις να σου βγάλει τα ρούχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ θέμα είναι πως θα την κάνεις να σου βγάλει τα ρούχα.

 

Μα, την κοιτάς στα μάτια...

:-D

 

Μην κοιτας ξυριστικές μηχανές γι' αυτό που θέλεις, body groom, trim και τέτοια ψάχνε. Αλλιώς μια κουρευτική στην κοντή σκάλα . Το ξέρεις ότι όσο ξυρίζεις δυναμωνει η τρίχα έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι , μην σε πουν και αξύριστο. Πλάτη ΑΜΑ, και κανένα τριμάρισμα τον Θάμνο και μασχάλες. ΩΣ εκεί και είναι και πάρα πολύ. Ούτε τα κοιτάνε. ΤΟ θέμα είναι πως θα την κάνεις να σου βγάλει τα ρούχα.

Αν εχεις ανασφαλεια για κατι (τριχες κοιλια καραφλα κλπ) δεν θα κανεις καμια να σου βγαλει τα ρουχα. Αν μπορει καποιος να αντιμετωπισει το προβλημα του και να το λυσει γιατι να μην το κανει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το σημειο πριν τον ευαισθητο πωπουδακο μας, στη μεση κατω κατω δηλαδη, εκει που βρισκονται τα "κουμπια" τι προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις ανασφαλεια για κατι (τριχες κοιλια καραφλα κλπ) δεν θα κανεις καμια να σου βγαλει τα ρουχα. Αν μπορει καποιος να αντιμετωπισει το προβλημα του και να το λυσει γιατι να μην το κανει?

 

ο κάλος στον εγκέφαλο μας που θεωρούμε οποιον περιποιείται τον εαυτό του και δεν έχει μείνει στην εποχή του παππου του αδερφή.

Γιατί στην Ελλάδα οι περισσότεροι τα μειονεκτήματα τους τα κάνουν πλεονεκτήματα , όπως το μπυροκιλι παράδειγμα , ενώ ξέρουν ότι είναι σαν κεφτέδες με πόδια λένε πως τους δίνει γοητεία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νικος, υπαρχει ορος . Δεν ειναι αδερφη, ειναι μετροσεξουαλ οπως ειπα (αυτος που ξυριζεται, βαζει κρεμες κλπ). Φυσικα το να γυμναζεσαι κ να εχεις ωραιο σωμα ειναι κατι διαφορετικο, και θεμιτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολο το σωμα?

θυμαμαι ενας φιλος ειχε πολυ τριχα στην πλατη κ τα εβγαζε με κερι νομιζω η αυτοκολητο.....αουτς :whistle:

 

σιγα τον πονο ρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...