Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 ώρες πριν, BraziL είπε

Καλησπερα στην παρεα,

Το 3ημερο θα βρεθω κωνσταντινουπολη οδικος!

ξερει καποιος απο που μπορω να αγορασω καπνους? 

Έχει πολλά μαγαζιά ένα search αν κανείς έχει τα πάντα,φέρε και εμάς κανένα αξεσουάρ 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, xenOs777 είπε

Έχει πολλά μαγαζιά ένα search αν κανείς έχει τα πάντα,φέρε και εμάς κανένα αξεσουάρ 😅

το ξερω οτι εχει πολλα μαγαζια απλα το θεμα ειναι να βρω καποιο αξιοπιστο και να μην παρω σανο...

απο αξεσουαρ παντως βλεπω οτι ειναι παρα πολυ φθηνα σε καποια ιντερνετικα μαγαζια εκει στην κωνσταντινουπολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, BraziL είπε

το ξερω οτι εχει πολλα μαγαζια απλα το θεμα ειναι να βρω καποιο αξιοπιστο και να μην παρω σανο...

απο αξεσουαρ παντως βλεπω οτι ειναι παρα πολυ φθηνα σε καποια ιντερνετικα μαγαζια εκει στην κωνσταντινουπολη

Πειτε και σε εμας ρε παλικαρια,ποια ειναι τα αξεσουαρ που βρηκατε στη τουρκιά και ειναι τοσο φθηνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, BraziL είπε

το ξερω οτι εχει πολλα μαγαζια απλα το θεμα ειναι να βρω καποιο αξιοπιστο και να μην παρω σανο...

απο αξεσουαρ παντως βλεπω οτι ειναι παρα πολυ φθηνα σε καποια ιντερνετικα μαγαζια εκει στην κωνσταντινουπολη

Στην πόλη μπορείς να βρεις μαγαζιά για να καπνίσεις HuQQabaz εγώ πήγα σε αυτό HuQQabaz Taksim Grand Pera . Δε θα βρεις πολύ γνήσια πραγματα πάντως. Αν θες γεύσεις πάνε προς Γερμανία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας, έχει κάνει κανείς για να πει γνώμη για τους καπνούς vulkana, medusa και golden click? Ειδικά για τον medusa αν ξέρει κάποιος σκεφτομαι να παραγγείλω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/1/2022 στις 11:34 ΜΜ, geopaok είπε

Είμαι ανάμεσα σε alpha hookah x, Korres k3 και voodoo smoke down. Είναι κάποιος που να έχει εμπειρία και από τους 3; Τώρα έχω έναν Aladin mvp 460.

καλημερα φιλος,ειχα κ3 μονο σε μια σκαλα καπνιζεται οι υπολοιπες περιττες,πηρα τον αλφα ενα θα σου πω yaris ειναι δεν χαλαει δεν παθαινει τιποτα τραβηγμα εξαερωση προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος.(φιλαρακι εχει και steamulation pro που ηθελα να επενδυσω σε ναργιλε αλλα δεν αξιζει πιστευω γνωμη μου παλι ολοι διαφερουμε, αλλα αν παρεις αλφα θα το κρατησεις θα το δεις).

Στις 23/10/2021 στις 1:16 ΠΜ, xenOs777 είπε

Είναι κάτι σε συνδυασμό phunnel+killer

σχεδον ολα δακρυζουν :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/3/2022 στις 9:24 ΠΜ, Johny R είπε

καλημερα φιλος,ειχα κ3 μονο σε μια σκαλα καπνιζεται οι υπολοιπες περιττες,πηρα τον αλφα ενα θα σου πω yaris ειναι δεν χαλαει δεν παθαινει τιποτα τραβηγμα εξαερωση προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος.(φιλαρακι εχει και steamulation pro που ηθελα να επενδυσω σε ναργιλε αλλα δεν αξιζει πιστευω γνωμη μου παλι ολοι διαφερουμε, αλλα αν παρεις αλφα θα το κρατησεις θα το δεις).

σχεδον ολα δακρυζουν :(

Μαλλον εκει κλεινω, βασικα οποιον πετυχω σε προσφορα απο τους 2 (αλφα-βουντου) με μια προτιμιση παραπανω στον αλφα που αν δε κανω λαθος εχει ενα κλικ πιο βαρυ τραβηγμα απο τον βουντου που οταν τον δοκιμασα μου φανηκε πολυ αερατο για τα γουστα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαλησπέρα σε όλους!

Αρχάριος εδώ και μου έφεραν ενα ναργιλέ απο Ιορδανία και έχω κάποιες απορίες.

α) Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο μπολ; Λογικά όλα τα μπολ θα κάνουν στο στόμιο έτσι δεν είναι; Γιατί είναι λίγο χαλασμένο αυτό που έχει.

β) Διαβάζοντας και εδώ αλλά και αναζητώντας προσπαθώ να βρώ κάποιες γεύσεις χωρίς νικοτίνη. Έχετε κάποιες προτάσεις;

γ) Μαζί με το ναργιλέ μας έφεραν μια γεύση Dubai shatra - πορτοκάλι και παρατήρησα οτι όταν κάναμε με την παρέα μας έπιανε ζαλάδα. Εψαξα στο google και έλεγαν διάφορα όπως nicotine poisoning η οτι φταίει ο καπνός αλλά δεν είχε νικοτίνη και με άλλη μια γεύση που έχω δε συμβαίνει. Αρα η γεύση είχε χαλάσει; εσας σας έχει συμβεί;

και τέλος ο σωλήνας δε κάνει καλή επαφή και βγαίνει κάποιες φορές η λύση είναι απλά να αγοράσω άλλο;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

275521565_442762810867510_3906368336761726856_n.jpg

275656212_1097309597730174_7136009269033153257_n.jpg

Επεξ/σία από SanDanGlokta
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, SanDanGlokta είπε

Kαλησπέρα σε όλους!

Αρχάριος εδώ και μου έφεραν ενα ναργιλέ απο Ιορδανία και έχω κάποιες απορίες.

α) Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο μπολ; Λογικά όλα τα μπολ θα κάνουν στο στόμιο έτσι δεν είναι; Γιατί είναι λίγο χαλασμένο αυτό που έχει.

β) Διαβάζοντας και εδώ αλλά και αναζητώντας προσπαθώ να βρώ κάποιες γεύσεις χωρίς νικοτίνη. Έχετε κάποιες προτάσεις;

γ) Μαζί με το ναργιλέ μας έφεραν μια γεύση Dubai shatra - πορτοκάλι και παρατήρησα οτι όταν κάναμε με την παρέα μας έπιανε ζαλάδα. Εψαξα στο google και έλεγαν διάφορα όπως nicotine poisoning η οτι φταίει ο καπνός αλλά δεν είχε νικοτίνη και με άλλη μια γεύση που έχω δε συμβαίνει. Αρα η γεύση είχε χαλάσει; εσας σας έχει συμβεί;

και τέλος ο σωλήνας δε κάνει καλή επαφή και βγαίνει κάποιες φορές η λύση είναι απλά να αγοράσω άλλο;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

275521565_442762810867510_3906368336761726856_n.jpg

275656212_1097309597730174_7136009269033153257_n.jpg

Καλησπέρα αρχικά ο Dubai shatra είναι ότι χειρότερο. Ναι δεν έχει νικοτίνη αλλά ότι και να καπνίζεις θέλει διαλείμματα μεταξύ ρουφιγματων και φυσικά παίζει ρόλο να μην έχεις κάψει με τα κάρβουνα την γεύση. Αν είναι κάρβουνα που ανάβουν μόνα τους και τα άφησες να ανάψουν πάνω στο αλουμινόχαρτο μπορεί να εισέπνευσες αυτό. Σε γενικές γραμμές προτείνω τα κάρβουνα καρύδας που δεν έχουν μπαρούτι η κάτι παρόμοιο για να ανάψουν, θα χρειαστεί όμως κάτι σαν εστία για να τα ανάψεις. Σωλήνα είναι το δεύτερο που πρέπει να αλλάξεις. Αυτές οι σωλήνες έχουν σίδερο μέσα που σκουριάζει. Βρες μια λαστιχένια η πλαστική που να πλένετε. Μπολ τώρα θεωρητικά μπορείς να κάνεις δουλειά με αυτό. Κάποτε nakhla και Al fakher κάναμε με αυτά αλλά πλέον οι γεύσεις έχουν περισσότερα υγρά οπότε θες κάτι σε phunnel. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...