Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 21/1/2022 στις 1:27 ΠΜ, Panos_B είπε

Παιδιά, ρίχτε αν θέλετε καμιά πρόταση για νέο μπωλάκι! Χρησιμοποιώ κυρίως το Voskurimsya Mummy, που ενώ τα πάει πολύ καλά με τους μαύρους καπνούς, για κάποιο λόγο με ξανθούς (ειδικά vulkana ή true passion χωριστά υγρό/καπνός) με ζορίζει αρκετά σε απόδοση γεύσης. Έχω επίσης, το Alpaca LiPache το οποίο, αν και ποιοτικότατο, με έχει κουράσει με το στήσιμο και η ποσότητα που παίρνει μου φαίνεται λίγη. Έφαγε και μια στούκα κι έσπασε ένα κομμάτι του lip... 😕

Σκέφτομαι να πάρω Phunnelάκι, να είναι της προκοπής, να μην έχει lip, να έχει καλή χωρητικότητα και να μπορεί να στρωθεί και under ή just on the rim (για τους ευαίσθητους καπνούληδες) και να κάθεται καλά το Kaloud Lotus 1+ πάνω. Κυρίως σε ξανθούς θα το χρησιμοποιώ, αν και θα πέσει και δοκιμή με μαύρους (που το Voskurimsya με έχει καλύψει φουλ).

Είναι αστείο, έχω καταλήξει πως μ' αρέσουν πιο πολύ τα killer bowls, αλλά τώρα θέλω να πάρω phunnel. :P 

Πείτε καμιά γνώμη μέχρι τα 40€, όποιος δεν βαριέται!

Hookain litup αδερφέ ότι πρέπει 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

16 ώρες πριν, xenOs777 είπε

Hookain litup αδερφέ ότι πρέπει 

Το litlip ειναι πολυ καλη επιλογη,δεν εχει ομως τη μεγαλη χωρητικοτητα που ζηταει ο φιλος.Εκτος βεβαια αν παει στο deep water xl,αλλα και παλι θεωρω οτι το leshlip θα το καλυπτε καλυτερα.Επομενη επιλογη HJ Harmony.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/1/2022 στις 1:27 ΠΜ, Panos_B είπε

Παιδιά, ρίχτε αν θέλετε καμιά πρόταση για νέο μπωλάκι! Χρησιμοποιώ κυρίως το Voskurimsya Mummy, που ενώ τα πάει πολύ καλά με τους μαύρους καπνούς, για κάποιο λόγο με ξανθούς (ειδικά vulkana ή true passion χωριστά υγρό/καπνός) με ζορίζει αρκετά σε απόδοση γεύσης. Έχω επίσης, το Alpaca LiPache το οποίο, αν και ποιοτικότατο, με έχει κουράσει με το στήσιμο και η ποσότητα που παίρνει μου φαίνεται λίγη. Έφαγε και μια στούκα κι έσπασε ένα κομμάτι του lip... 😕

Σκέφτομαι να πάρω Phunnelάκι, να είναι της προκοπής, να μην έχει lip, να έχει καλή χωρητικότητα και να μπορεί να στρωθεί και under ή just on the rim (για τους ευαίσθητους καπνούληδες) και να κάθεται καλά το Kaloud Lotus 1+ πάνω. Κυρίως σε ξανθούς θα το χρησιμοποιώ, αν και θα πέσει και δοκιμή με μαύρους (που το Voskurimsya με έχει καλύψει φουλ).

Είναι αστείο, έχω καταλήξει πως μ' αρέσουν πιο πολύ τα killer bowls, αλλά τώρα θέλω να πάρω phunnel. :P 

Πείτε καμιά γνώμη μέχρι τα 40€, όποιος δεν βαριέται!

Werkbund medieval επισης ειναι οτι πρεπει

Επεξ/σία από xenOs777
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, geopaok είπε

Είμαι ανάμεσα σε alpha hookah x, Korres k3 και voodoo smoke down. Είναι κάποιος που να έχει εμπειρία και από τους 3; Τώρα έχω έναν Aladin mvp 460.

Ίδιο τράβηγμα εχουν πανω κάτω ο καθε ενας απλα στον koress μπορεις να το αλλάξεις,όπως εχουν και ιδιο υλικο κατασκευής πανω κατω,θα πήγαινα σε alpha απο προσωπική εμπειρία  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη γίνεται ρε παιδιά κάθε μέρα κάνετε ναργιλέ; εγώ 3 μέρες έκανα σερί και λέω να κάνω ένα διάλυμα καμια εβδομάδα.

@virginkiller είδα ότι έχεις ανεβάσει φώτο απο Şerbetli, μπορείς να μου πεις ποια γεύση ήταν; να πάρω να δοκιμάσω αν είναι. εγώ έχω κολλήσει πλέον στο love66 αρκετά καλή γευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά θέλω να βρω έναν ναργιλέ μικρό για ταξίδια αλλά είναι καλός και να μην απελπιστω και τον πετάξω ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...