Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παιδιά. Εχω μια συσκευασία Holster winter edition(σαν καραμελωμενο ποπ κορν)  σφραγισμένη 200γρ, ετυχε και το δοκιμασα πριν το παραλάβω και διαπίστωσα πως δεν ειναι του γούστου μου... Αν ενδιαφέρεται κάποιος για καμιά ανταλλαγή με καπνο αντίστοιχης ποιότητας κυρίως φρούτα ας στείλει ενα μήνυμα. 

Καλή συνέχεια και καλά ντουμάνια! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 ώρες πριν, SARAKINA1989 είπε

Γνωρίζει κάποιος που μπορώ να βρω μπίλιες εξαερισμού για το midas nada, ή αν γνωρίζει κάποιος πόσα mm είναι?

 

για στειλε τους στο fb λογικα θα σε βοηθήσουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
5 ώρες πριν, cerfcerf είπε

Καλησπερα στην ομαδα ! Εχει παραγγειλει κανεις απο ShishaMasters στο facebook να μας δωσει μια γνωμη; 

εγω φιλε,ολα κομπλε πολυ συνεργάσιμα τ παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xenOs777 είπε

εγω φιλε,ολα κομπλε πολυ συνεργάσιμα τ παιδια

Τι γεύσεις πήρες; Γιατί κοίταξα φωτογραφίες και κάτι Al fakher και Al Waha που είδα πέρυσι είναι τα κλασσικά μουφεξ που κυκλοφορούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλοντας με διαφορους καταλαβα οτι Al fakher παιζουν γενικα μουφα αλλα οι πιο πολλοι μου το παν απο μονοι τους. Νομιζω πως οτι ειναι σφραγισμενο και με χαρτακι φορου ειναι κομπλε γενικα. Γευσεις τυπου holster, o's, adalya παιζουν κομπλε αυθεντικες και απο τιμη βγαινει γυρω στο 30αρι τα 200γρ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στην ομαδα! Ειπα και εγω μετα απο χρονια να ξαναπάρω ναργιλέ αλλα τα πραγματα εχουν αλλαξει πολυ απο το 12-13 που ειχα εναν. Εποχες τοτε που έπαιρνα το κιλο al fakher στα 35-40 ευρώ και τωρα βλεπω πετρες, καπνος και υγρό ξεχωριστά σε εξωφρενικές τιμες. Και που τα κάρβουνα έμπαιναν πανω στο αλουμινόχαρτο και οχι σε ειδικες σιτες. 

Θα ηθελα λοιπον τα φώτα σας για vfm μαρκες/μοντελα ναργιλε ( δεν θελω να δώσω πανω απο 50-60) και μαρκες σε καπνους. Επισης αν θα πρεπει να προσεξω κατι. 

Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
41 λεπτά πριν, dimosfc είπε

Καλημέρα στην ομαδα! Ειπα και εγω μετα απο χρονια να ξαναπάρω ναργιλέ αλλα τα πραγματα εχουν αλλαξει πολυ απο το 12-13 που ειχα εναν. Εποχες τοτε που έπαιρνα το κιλο al fakher στα 35-40 ευρώ και τωρα βλεπω πετρες, καπνος και υγρό ξεχωριστά σε εξωφρενικές τιμες. Και που τα κάρβουνα έμπαιναν πανω στο αλουμινόχαρτο και οχι σε ειδικες σιτες. 

Θα ηθελα λοιπον τα φώτα σας για vfm μαρκες/μοντελα ναργιλε ( δεν θελω να δώσω πανω απο 50-60) και μαρκες σε καπνους. Επισης αν θα πρεπει να προσεξω κατι. 

Ευχαριστώ :)

Tα 50-60 που λες ειναι υπερβολικα μικρο ποσο για να παρεις θελει γυρω στα 120αρι +/- κατι ψιλα για να παρεις ενα της προκοπης ανοξειδωτο μαζι με ενα μπολακι της προκοπης και ενα hmd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Inuyasha είπε

Tα 50-60 που λες ειναι υπερβολικα μικρο ποσο για να παρεις θελει γυρω στα 120αρι +/- κατι ψιλα για να παρεις ενα της προκοπης ανοξειδωτο μαζι με ενα μπολακι της προκοπης και ενα hmd

Εχεις κατι να προτείνεις απο μαρκες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimosfc είπε

Καλημέρα στην ομαδα! Ειπα και εγω μετα απο χρονια να ξαναπάρω ναργιλέ αλλα τα πραγματα εχουν αλλαξει πολυ απο το 12-13 που ειχα εναν. Εποχες τοτε που έπαιρνα το κιλο al fakher στα 35-40 ευρώ και τωρα βλεπω πετρες, καπνος και υγρό ξεχωριστά σε εξωφρενικές τιμες. Και που τα κάρβουνα έμπαιναν πανω στο αλουμινόχαρτο και οχι σε ειδικες σιτες. 

Θα ηθελα λοιπον τα φώτα σας για vfm μαρκες/μοντελα ναργιλε ( δεν θελω να δώσω πανω απο 50-60) και μαρκες σε καπνους. Επισης αν θα πρεπει να προσεξω κατι. 

Ευχαριστώ :)

παρε κατι απο aladin , τιμιοι vfm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/4/2022 στις 3:33 ΠΜ, virginkiller είπε

Τι γεύσεις πήρες; Γιατί κοίταξα φωτογραφίες και κάτι Al fakher και Al Waha που είδα πέρυσι είναι τα κλασσικά μουφεξ που κυκλοφορούν

Αδερφέ έχω πάρει holster true passion darkside,fumari από εκεί και είναι όλα φορολογημένα με τη ταινία πάνω και κλειστά,μήπως λέμε για διαφορετική σελιδα;Δεν είχα ποτέ κάποιο πρόβλημα σχετικά με τη γνησιότητα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 ώρες πριν, dimosfc είπε

Εχεις κατι να προτείνεις απο μαρκες;

Αν θελεις να παρεις κατι ποιοτικο θα προτεινα να κοιταξεις Midas Nada

https://www.facebook.com/Midas-Hookah-264004757598163/

επειδη πολλες φορες στα καταστηματα δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα ριξε ενα μυνημα στα παιδια εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Inuyasha είπε

Αν θελεις να παρεις κατι ποιοτικο θα προτεινα να κοιταξεις Midas Nada

https://www.facebook.com/Midas-Hookah-264004757598163/

επειδη πολλες φορες στα καταστηματα δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα ριξε ενα μυνημα στα παιδια εδω

Με προβληματίζει κάπως που ειναι ελληνικη εταιρεία οποτε αν γινει κατι και σταματησουν την παραγωγή δν θα βρισκω εύκολα ανταλλακτικά. Επισης ειναι και ποιο ακριβώς. Ο aladin mvp 460/ 470 δεν ειναι αντίστοιχης ποιότητας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...