Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω και εγω για κατι αντιστοιχο αλλα Ελλαδα δεν βρισκω η δεν ξερω πως ακριβως λεγεται για να το ψαξω.

Αν μπορειτε βοηθηστε...

 

Αναφερομαι σε αυτο για να αναβω φυσικα καρβουνα:

71vz09pnjHL._SL1500_.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γεια!ήρθα σήμερα από Κύπρο Αθήνα και θελω να μου πητε εσεις καποιο ΚΑΛΟ καταστημα με γευσεις του ναργιλε! Και ακομα κατι επηδη προσεξα πιο πανω στο φορουμ οτι καπιοι απο εσας παραγγελουν απο το εξωτερικο .. μπορειτε να που πητε αν παραγγειλω απο αμερικη η ακομη και γερμανια για καπνους μιλάμε παντα οταν ερθουν εδω Ελλάδα φορολογουντε απο το τελωνειο ?? Απαντηστε μου σύντομα σας παρακαλώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να δεις κατι από εδώ http://www.shisha-net.de/Shisha-Kohleanzuender/Elektrische-Kohleanzuender/

 

κυριως το ματι με αντισταση αν βρεις δλδ το 3ο... ο χρόνος ίδιος θα μείνει όμως, είμαι μια διαδικασία απαραίτητη

 

Εχω αγορασει απο Μοναστηρακι ενα που ειναι παρομοιο με το 1ο..Γυρω στα 20€, αν θυμαμαι καλα, εκανε..Τα πετας πανω και μεχρι να ετοιμασεις τα υπολοιπα τα καρβουνα εχουν γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα είμαι καινούριος στο άθλημα και θα θέλα λίγη βοήθεια. Γενικά εμπειρία με ναργιλέδες έχω μικρή περισσότερο από ταξίδια και διάφορους φίλους τούρκους, άραβες κτλ. ποτέ δεν είχα όμως δικό μου οπότε ξεκινάω σχεδόν από το μηδέν. Τα διαδικαστικά τα κατέχω προτού όμως κάνω μια επένδυση σε έναν καλό ναργιλέ για ρίξτε μια ματιά στη φωτό. Είναι ναργιλές αγορασμένος από Γιάννενα πριν χρόνια από την κοπέλα μου, ο οποίος κάθεται. Αυτό το πράγμα λέτε να μπορώ να το ανάψω ή είναι διακοσμητικός;

 

viber_image.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανει δουλεια??

Κ απο που να δουμεαν υπαρχει ακομα

 

Εννοειται οτι κανει δουλεια! Και σιγουρα υπαρχει ακομα..Το μαγαζι ειναι ψυρρη, εκει στα ρακαδικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηταν ωραιο και χρησιμο καποιος γνωστης που εχει ασχοληθει με αγορες, sites κλπ να εφτιαχνε και να ποσταρε μια καινουρια και ενημερωμενη λιστα με sites που μπορουμε να παραγγελνουμε γιατι απο οσα εχω δει βαρανε πολυ στα μεταφορικα.

 

Επισης υπαρχει αυτος ο "coal burner" που ποσταρα παραπανω εδω Ελλαδα και αν ναι που;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δωσε λιγο παραπανω πληροφοριες τι πουλαει γενικα ,κ που βρισκεται μεσα στα στενα?κοντα στην πλατεια?

 

Ελα φιλε μου..Μιαουλη 22 ειναι το μαγαζι. Στο στενο πισω απο το μετρο δλδ, που οδηγει στα ρακαδικα του ψυρρη (αροδου, ψυρρα κλπ). Ειδη για ναργιλε πουλαει κυριως, καρβουνα, γευσεις, λαϊ κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...