Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η κατασκευή που έχω κανει είναι αυτή https://m.youtube.com/watch?v=COwtzj0uknA

 

Είναι ο πρώτος "ναργιλές" που θα "στησω" οποτε για πείτε τι πρεπει να προσεξω ;

3-5 ευρω

Ευχαριστώ πολύ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποσο χρονων είστε παιδιά;(εγώ είμαι σχετικα μικρός , πριν 1 μήνα έκλεισα τα 15)

Edit: Κάνω ναργιλέ απο πρωτη γυμνασιου (τοτε εκανα πρωτη φορά) και κάνω μια φορά το 2μηνο-3μηνο

Επεξ/σία από foyr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είσαι λίγο μικρός για να κάνεις ναρεγιλέ;

Αν βγω στο παρκω και ρωτησω ακόμα και μερικά παιδιά 5ης δημοτικού αν καπνίζουν ή κανουν κάνα τσιγάρο που και που θα μου πουν ναι ξέρω πολλά παιδιά που κανουν πακέτο μέσα σε 3 μέρες και πάνε 6η δημ. στο σχολείο μου καπνίζει ενα μεγαλυτερο ποσοστο απο το 50% των συμμαθητών μου , εγώ προσωπικά δεν καπνιζω τσιγάρο γιατί δεν θέλω να δοκιμασω καν δεν πιστεύω στην κοινωνία που ζούμε πως να κάνω ναργιλέ μια φορά το 2μηνο είναι κακό

 

Υγ.Τώρα στην τριτη γυμνασίου άρχισα να πάνω μια φορά το 2μηνο πιο παλια μπορεί να πέρναγε το 2πλασιο διαστημα και παραπάνω και να μην είχα κανει , το κάνω για ευχαρίστηση και όχι για μαγκια και επίσης επειδή είναι πιο υγιεινό απο το τσιγαρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ότι το κάνουν άλλοι δεν πάει να πει ότι είναι οκ. να ξέρεις ότι ακόμα και ο ναργιλες ακόμα και ο καπνός χωρίς νικοτίνη κάνει κακό. μέχρι αν φτάσει το σώμα σου σε κάποια ηλικία αυτό θα εμποδίσει διάφορα θέματα ανάπτυξης κυρίως ορμονικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

117$ + 25$ τα μεταφορικα συνολο 142$, δηλαδη 128€ συνολικα, τσουχτερο πολυ, αλλα με ολα αυτα που εχω διαβασει, ελπιζω να φανουν αξιοι των προσδοκιων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 πακετα των 250gr, συνολο 1,5 kg. Ειναι οντως πολλα τα χρηματα, αλλα με ολο τον ντορο γυρω απο την φημη τους, ηθελα να τους δωσω μια ευκαιρια οπωσδηποτε.

 

Θα σας πω συντομα εντυπωσεις, αν και ειμαι λιγο συγκρατημενος, καθως απο οτι εχω διαβασει ειναι αρκετα δυσκολο να βρεις τις ιδανικες αναλογιες για να καπνιζει οπως πρεπει, οποτε τα πρωτα Bowls ισως ειναι αποτυχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...