Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα.

Θελω να αγορασω ενα ναργιλε αλλα δεν εχω ιδεα τι παιζει και που να αγορασω ενα της προκοπης. Μπορω να δωσω περιπου ως 50 ευρω.

Μπορειτε να μου προτεινετε μαγαζι και τι να προσεξω?

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα ναργιλεδοκαπνιστες! Οποιος ενδιαφερεται πουλαω γευση μηλο ενος κιλου(μιας κι εγω τελευταια δεν κανω), οποιος ενδιαφερεται για τιμη και εικονες π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα.

 

Θελω να αγορασω ενα ναργιλε αλλα δεν εχω ιδεα τι παιζει και που να αγορασω ενα της προκοπης. Μπορω να δωσω περιπου ως 50 ευρω.

Μπορειτε να μου προτεινετε μαγαζι και τι να προσεξω?

 

Ευχαριστω.

να παρεις για μενα εναν καλο ,με ενα πενηνταρικο θα παρεις km..αν θες βοηθεια σε πμ

καλησπερα προσπαθω εδω και καιρο να βρω θυληκο λουλα για τον ναργιλε μου μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω?

αιολου 105...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, αγόρασα κ γω ένα Ναργιλε μετά από 2 μήνες που έκανα στο Ντουμπάι και είχα καπνίσει πάνω από 25 φορές! Ο Ναργιλες που αγόρασα είναι αυτός

http://e-shisha.gr/shop/ναργιλεδεσ-hookah-ναργιλεσ/μεγαλοι-ναργιλεδεσ-big-shisha-hookah/khalil-mamoon-hookah-87-cmδεν είχα καπνίσει πολλές γεύσεις αλλά κατέληξα στην μίξη σταφυλι μέντα, τώρα μαζί με τον Ναργιλε πήρα διπλό μήλο, μέχρι εδώ όλα καλά.. Τώρα θέλω να πάρω από ένα μαγαζί κ όχι από πολλά για να μην μου βγει ο κούκος αηδόνι διάφορα πραγματάκια. Πχ καπνό σταφυλι μέντα ή κ χωριστά κ να τον κάνω μίξη μετά εγώ, ένα Hose nammor, ένα bowl σαν αυτό

http://e-shisha.gr/shop/αξεσουαρ-tobacco-store/κεραμικα-μπωλ

δηλαδή να έχει μόνο μια τρύπα στη μέση, που απ ότι κατάλαβα είναι καλό... Και καρβουνακια coconara cocobrico :) θα μπορούσα άραγε να τα πάρω από ένα κατάστημα ή ποιος θα ήταν ο καλύτερος τρόπος να παραγγείλω όλα αυτά μέσω ίντερνετ; έστω κ ένα ένα αλλά με την πιο λογική λύση. Θα μπορούσα πχ να αλλάξω κάτι από αυτά κ να πάρω κάτι άλλο;

 

Ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεντα σταφυλι το κανει μιξη η αλφαχερ,τωρα για καρβουνα καλα καρυδας δεν εχω βρει.αν βρω μιξη τον καπνο καπου σ λεω ,αλλα πλεον ολοι πουλανε κιλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικά ποιες γεύσεις θα λέγατε ότι αξίζει να δοκιμάσω;

Από shisha-net.de έχει ψωνισει κάνεις; είναι Οκ; επίσης την πρώτη μέρα που είχα κάνει εδώ στην Ελλάδα με τον δικό μου την άλλη μέρα είχα πονοκέφαλο, ο καπνός που είχα βάλει ήταν με νικοτινη παίζει ρόλο;

Επεξ/σία από zazas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά ποιες γεύσεις θα λέγατε ότι αξίζει να δοκιμάσω;

Από shisha-net.de έχει ψωνισει κάνεις; είναι Οκ; επίσης την πρώτη μέρα που είχα κάνει εδώ στην Ελλάδα με τον δικό μου την άλλη μέρα είχα πονοκέφαλο, ο καπνός που είχα βάλει ήταν με νικοτινη παίζει ρόλο;

γουστα ειναι αυτα η αλ φαχερ απο το σαιτ π λες ποσο εχει το κιλο?καλες γευσεις μηλο ,μεντα ,σταφυλι,απο μηλο αμα σ αρεσει το γλυκανισο παιρνεις αλφαχερ2 μηλα,αλλιως τα 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να αγοράσω και εγώ έναν ναργιλέ και θα ήθελα να ρωτήσω αν συμφέρει, από άποψη τιμής και ποιότητας, να αγοράσω απο εξωτερικό ή δεν έχει τόση μεγάλη διαφορά, οπότε να προτιμήσω κάποιο ελληνικό μαγαζί( αν είναι εύκολο προτείνετε κανένα).

Ακόμα θα ήθελα να ξέρω ποιά είναι τα κριτήρια για την επιλογή ναργιλέ, όσο αφορά τα υλικά, ή δεν έχει τόση μεγάλη σημασία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τον άναψα σήμερα μετά από καιρό και μου καιγόταν από πολύ νωρίς ο λαιμός. Τι να φταίει; Η χάλια ποιότητα από τα καρβουνάκια; Ότι έβαλα λίγο γεύση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στο φορουμ.. Εχει κανεις να προτεινει καποια συγκεκριμενα καρβουνα; Εχω δοκιμασει πολλα (Coconara, Cocobrico, Al Fakher κλπ) αλλα παντα κατι στραβωνει.. Ειτε θα μυριζουν πολυ, ειτε δε θα αναβουν καλα (μαλλον παρτιδες με υγρασια;), ειτε δε θα καινε οσο πρεπει για να βγει το ντουμανι που θελω. Οποιαδηποτε αποψη θα χε ενδιαφερον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στο φορουμ.. Εχει κανεις να προτεινει καποια συγκεκριμενα καρβουνα; Εχω δοκιμασει πολλα (Coconara, Cocobrico, Al Fakher κλπ) αλλα παντα κατι στραβωνει.. Ειτε θα μυριζουν πολυ, ειτε δε θα αναβουν καλα (μαλλον παρτιδες με υγρασια ;), ειτε δε θα καινε οσο πρεπει για να βγει το ντουμανι που θελω. Οποιαδηποτε αποψη θα χε ενδιαφερον!

Εντυπωση μου κανει αυτο που λες. Τα καλυτερα ειναι μακραν τα coconara. Αμεσως μετα τα cocobrico και μετα της al fakher αυτα που ειναι σε πρασινο κουτι(καρβουνα καρυδας). Ολα τα αλλα που εχω δοκιμασει(και ειναι πολλα) ειτε καιγονται γρηγορα,ειτε βγαζουν απειρη σταχτη ειτε μυριζουν και χαλανε τη γευση. Δοκιμασε τα coconara να τα "ψησεις" καλα πριν τ βαλεις πανω. Εγω τα αφηνω κανα 15 λεπτο σε γκαζακι και τα γυρναω για να γινει τελειως γκρι. Μετα φυσα το λιγο και ειναι ετοιμο..

Συμβουλη προς ολους στο forum: Καντε εμπαργκο στoν καπνο "al fakher". Ειναι πλεον δευτερης ποιοτητας(φτιαγμενος σε εργαστασια στην αιγυπτο η στο καταρ πχ). ΕΙναι κακης ποιοτητας καπνος και δεν αξιζει τα λεφτα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβουλη προς ολους στο forum: Καντε εμπαργκο στoν καπνο "al fakher". Ειναι πλεον δευτερης ποιοτητας(φτιαγμενος σε εργαστασια στην αιγυπτο η στο καταρ πχ). ΕΙναι κακης ποιοτητας καπνος και δεν αξιζει τα λεφτα του.

 

Η αληθεια ειναι οτι εχω προβληματιστει κι εγω με την Al Fakher τελευταια.. Μου κανε εντυπωση και κατι κοτσανια καπνου που εβρισκα μεσα, ενω παλιοτερα δε συνεβαινε αυτο.. Μαλλον εχει πεσει πολυ μουφα καπνος στην αγορα μετα τις αυξησεις στους φορους κλπ.

Τι καπνο θα προτεινες εσυ; Nahkla; Κι αν ναι απο που;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις καποιο Ευρωπαικο e-shop για να παραγγειλω καρβουνα CocoNara; Το μονο που εχω βρει εγω ειναι το shisha-world.com αλλα για Ελλαδα εχει 36€ μεταφορικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στο φορουμ.. Εχει κανεις να προτεινει καποια συγκεκριμενα καρβουνα; Εχω δοκιμασει πολλα (Coconara, Cocobrico, Al Fakher κλπ) αλλα παντα κατι στραβωνει.. Ειτε θα μυριζουν πολυ, ειτε δε θα αναβουν καλα (μαλλον παρτιδες με υγρασια;), ειτε δε θα καινε οσο πρεπει για να βγει το ντουμανι που θελω. Οποιαδηποτε αποψη θα χε ενδιαφερον!

τα καρβουνα καρυδας οσο κ καλα ν παρουσιαζονται ποτε δεν θα συγκριθουν με φυσικο καρβουνο ,αυτα π χρησιμοποιουν στα ναργιλεδαδικα,παντα στο καρυδας μ αλλοιωνεται η γευση,η μονη φαση που τα προτιμω ειναι ο φυσικος,εχω δοκιμασει κοκομπρικο κ αλ φαχερ

Σκέφτομαι να αγοράσω και εγώ έναν ναργιλέ και θα ήθελα να ρωτήσω αν συμφέρει, από άποψη τιμής και ποιότητας, να αγοράσω απο εξωτερικό ή δεν έχει τόση μεγάλη διαφορά, οπότε να προτιμήσω κάποιο ελληνικό μαγαζί( αν είναι εύκολο προτείνετε κανένα).

Ακόμα θα ήθελα να ξέρω ποιά είναι τα κριτήρια για την επιλογή ναργιλέ, όσο αφορά τα υλικά, ή δεν έχει τόση μεγάλη σημασία;

κανε μια βολτα στα μαγαζια π εχουν αναφερθει θα βρεις αυτο π θες,να προσεξεις απλα γιατι ολοι οι ναργιλεδες εχουν κ απομιμησεις

Παιδες εχει κανενας να προτεινει συσκευη να αναηω φυσικο καρβουνο?βαρεθηκα κε τα κωλογκαζακια

Παιδες εχει κανεναςννα προτεινει καμια συσκευη για αναμμα καρβουνου,βαρε5ηκα τα γκαζακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...