Προς το περιεχόμενο

Asus Eee Pad Transforer Παρουσίαση


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα μάθαμε τις τιμές πώλησης του Transformer στην Ελλάδα και ναι είναι ακριβότερες από την υπόλοιπη Ευρώπη καθότι πωλείται 450 ευρώ μόνο η ταμπλέτα και 570 ευρώ με το πληκτρολόγιο. Ήδη πωλείται από το Multirama σε αυτές τις τιμές. Το ίδιο προιόν στο εξωτερικό ξεκινά από τα 400 ευρώ.. :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ελλαδάρα ρε! Στην Ελλάδα μόνο μπορούν και δίνουν άλλο νόημα στην ισοτιμία των νομισμάτων.

 

$399 = 399€ ισοτιμία ρε! Ίση αριθμητική τιμή! (αν και δεν ταιριάζει το παράδειγμα για το Transformer, γιατί σε αυτήν την περίπτωση υπάρχει ανισοτιμία με το € να κερδίζει έδαφος αντί του δολαρίου )

 

Και εγώ το πήρα και είμαι αρκετά ευχαριστημένος, υπάρχουν μικρό προβληματάκια όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ό,τι φαίνεται, την 1η παράδοση ο προμηθευτής την έδωσε αποκλειστικά στο multirama.

Από όσους ρώτησα, μόνο αυτό το είχε ετοιμοπαράδοτο και θα μου το φέρουν αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε καλορίζικο! Εν των μεταξύ είδα πως ο κατασκευαστής δίνει 2 χρόνια εγγύηση,πολύ καλό αυτό,αν σκεφτείς πως το Acer Iconia,Motorola Xoom και Ipad,έχουν 1 χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε καλορίζικο! Εν των μεταξύ είδα πως ο κατασκευαστής δίνει 2 χρόνια εγγύηση,πολύ καλό αυτό,αν σκεφτείς πως το Acer Iconia,Motorola Xoom και Ipad,έχουν 1 χρόνο.

 

Δεν ξέρω, μακάρι.

Στο multirama λέει 2 χρόνια, αλλά σε άλλα e-shops έλεγε 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το γεγονός ότι δεν υπάρχει κάποιο κουμπί πάνω στην συσκευή σε περίπτωση που δεν πάει κάτι καλά σε αναβάθμιση πώς βάζεις το tablet σε "recovery mode" ;Στις περισσότερες συσκευές συνήθως πατάμε κάποιο συνδυασμό κουμπιών και γίνεται force η συσκευή σε "ειδικό mode"... στο transformer τι γίνεται ;

 

edit: γίνεται με το volume link

Επεξ/σία από lagman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το Πήρα από Amazon Uk με keyboard

 

Είναι WW έκδοση με 3.1 3,4,4,5

Όλα οκ αλλά έχω ένα μεγάλο πρόβλημα με Market

Όλα μα Όλα τα προγράμματα μου λένε Δεν Είναι διαθέσιμο στην συσκευή σου ή Χώρα σου

 

Ούτε to Flash Player , Skype kai opera?

Έχετε καμία ιδέα τι πρέπει να κάνω? Factory reset και firmware update έκανα.. αλλά τίποτα…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Πήρα από Amazon Uk με keyboard

 

Είναι WW έκδοση με 3.1 3,4,4,5

Όλα οκ αλλά έχω ένα μεγάλο πρόβλημα με Market

Όλα μα Όλα τα προγράμματα μου λένε Δεν Είναι διαθέσιμο στην συσκευή σου ή Χώρα σου

 

Ούτε to Flash Player , Skype kai opera?

Έχετε καμία ιδέα τι πρέπει να κάνω? Factory reset και firmware update έκανα.. αλλά τίποτα…

 

Δε βλέπω σχετική ρύθμιση στο google profile που θα δικαιολογούσε αυτό το μήνυμα. Δοκίμασε καλύτερα και με διαφορετικό google account

 

 

btw, το Transformer πάει μια χαρά από πωλήσεις και πρέπει να είναι με διαφορά τo πιο δημοφιλές Android tablet

 

http://www.bgr.com/2011/07/18/asus-eee-pad-transformer-shipments-surpass-400000-units-per-month/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...